hestiacp - en to sk_SK translation catalogue (354 entries)

en: %d DNS record | %d DNS records
sk_SK[0]: %d DNS záznam
sk_SK[1]: %d DNS záznamy
sk_SK[2]: %d DNS záznamov

en: %d DNS zone | %d DNS zones
sk_SK[0]: %d DNS zóna
sk_SK[1]: %d DNS zóny
sk_SK[2]: %d DNS zón

en: %d IP address | %d IP addresses
sk_SK[0]: %d IP adresa
sk_SK[1]: %d IP adresy
sk_SK[2]: %d IP adries

en: %d backup | %d backups
sk_SK[0]: %d záloha
sk_SK[1]: %d zálohy
sk_SK[2]: %d záloh

en: %d banned IP address | %d banned IP addresses
sk_SK[0]: %d zablokovaná IP adresa
sk_SK[1]: %d zablokované IP adresy
sk_SK[2]: %d zablokovaných IP adries

en: %d cron job | %d cron jobs
sk_SK[0]: %d cron úloha
sk_SK[1]: %d cron úlohy
sk_SK[2]: %d cron úloh

en: %d day | %d days
sk_SK[0]: %d deň
sk_SK[1]: %d dni
sk_SK[2]: %d dní

en: %d firewall rule | %d firewall rules
sk_SK[0]: %d firewall pravidlo
sk_SK[1]: %d firewall pravidlá
sk_SK[2]: %d firewall pravidiel

en: %d hour | %d hours
sk_SK[0]: %d hodina
sk_SK[1]: %d hodiny
sk_SK[2]: %d hodín

en: %d item | %d items
sk_SK[0]: %d položka
sk_SK[1]: %d položky
sk_SK[2]: %d položiek

en: %d log record | %d log records
sk_SK[0]: %d log záznam
sk_SK[1]: %d log záznamy
sk_SK[2]: %d log záznamov

en: %d mail account | %d mail accounts
sk_SK[0]: %d email účet
sk_SK[1]: %d email účty
sk_SK[2]: %d email účtov

en: %d mail domain | %d mail domains
sk_SK[0]: %d email doména
sk_SK[1]: %d email domény
sk_SK[2]: %d email domén

en: %d minute | %d minutes
sk_SK[0]: %d minúta
sk_SK[1]: %d minúty
sk_SK[2]: %d minút

en: %d month | %d months
sk_SK[0]: %d mesiac
sk_SK[1]: %d mesiace
sk_SK[2]: %d mesiacov

en: %d object | %d objects
sk_SK[0]: %d objekt
sk_SK[1]: %d objekty
sk_SK[2]: %d objektov

en: %d package | %d packages
sk_SK[0]: %d balíček
sk_SK[1]: %d balíčky
sk_SK[2]: %d balíčkov

en: %d user account | %d user accounts
sk_SK[0]: %d používateľský účet
sk_SK[1]: %d používateľské účty
sk_SK[2]: %d používateľských účtov

en: %d web domain | %d web domains
sk_SK[0]: %d web doména
sk_SK[1]: %d web domény
sk_SK[2]: %d web domén

en: 1 number
sk_SK: 1 čislo

en: 1 uppercase & 1 lowercase character
sk_SK: 1 veľké a 1 malé písmeno

en: 2FA QR Code
sk_SK: 2FA QR kód

en: 2FA Reset Code
sk_SK: Kód pre obnovenie účtu

en: 2FA Token
sk_SK: Overovací kód

en: 8 characters long
sk_SK: dĺžku 8 znakov

en: ACCEPT
sk_SK: POVOLIŤ

en: Access Key
sk_SK: Prístupový kľúč

en: Access Keys
sk_SK: Prístupové kľúče

en: Access Log
sk_SK: Protokol prístupov

en: Account
sk_SK: Účet

en: Account has been suspended
sk_SK: Účet bol pozastavený

en: Accounts
sk_SK: Účty

en: Action
sk_SK: Akcia

en: Add Access Key
sk_SK: Pridať prístupový kľúč

en: Add Cron Job
sk_SK: Pridať Cron úlohu

en: Add DNS Domain
sk_SK: Pridať DNS doménu

en: Add DNS Record
sk_SK: Pridať DNS záznam

en: Add Database
sk_SK: Pridať databázu

en: Add IP list
sk_SK: Pridať zoznam IP

en: Add Mail Account
sk_SK: Pridať email účet

en: Add Mail Domain
sk_SK: Pridať email doménu

en: Add Name Server
sk_SK: Pridanie menného servera

en: Add Package
sk_SK: Pridať balíček

en: Add Record
sk_SK: Pridať záznam

en: Add Rule
sk_SK: Pridať pravidlo

en: Add SSH Key
sk_SK: Pridať SSH kľúč

en: Add User
sk_SK: Pridať používateľa

en: Add Web Domain
sk_SK: Pridať web doménu

en: Administrator
sk_SK: Administrátor

en: Advanced Options
sk_SK: Pokročilé nastavenia

en: Algorithm
sk_SK: Algoritmus

en: Aliases
sk_SK: Aliasy

en: All ports: 0, Range: 80-82, List: 80,443,8080,8443
sk_SK: Všetky porty: 0, Rozsah: 80-82, Zoznam: 80,443,8080,8443

en: Allow suspended users to log in with read-only access
sk_SK: Povolenie prihlásenia pozastavených používateľov s prístupom len na čítanie

en: Allow users to change templates when editing DNS zones
sk_SK: Povoliť používateľom meniť šablónu počas editácie DNS zón

en: Allow users to change templates when editing web domains
sk_SK: Povoliť používateľom meniť šablóny počas úpravy web domén

en: Allow users to delete log history
sk_SK: Povoliť používateľom vymazať históriu logov

en: Allow users to edit their account details
sk_SK: Povoliť používateľom editovať detaily vlastného účtu

en: Allow users to reset their passwords
sk_SK: Povoliť používateľom resetovať svoje heslá

en: Allow users to view action and login history logs
sk_SK: Povoliť používateľom zobraziť logy histórie prihlásení a aktivitu

en: Allowed IP addresses for API
sk_SK: Povolené IP adresy pre API

en: An internal error occurred
sk_SK: Nastala interná chyba

en: Authentication
sk_SK: Autentifikácia

en: Auto Reply
sk_SK: Automatická odpoveď

en: BACKUP
sk_SK: ZÁLOHY

en: BLACKLIST
sk_SK: ČIERNA LISTINA

en: Back
sk_SK: Späť

en: Backend Pool Mode
sk_SK: Backend pool mód

en: Backend Server
sk_SK: Backend server

en: Backend Template
sk_SK: Backend šablóna

en: Backups
sk_SK: Zálohy

en: Ban IP Address
sk_SK: Zablokovať IP adresu

en: Bandwidth
sk_SK: Prenos

en: Browser
sk_SK: Prehliadač

en: Cache Duration
sk_SK: Životnosť cache

en: Category
sk_SK: Kategória

en: Charset
sk_SK: Znaková sada

en: City
sk_SK: Mesto

en: City / Locality
sk_SK: Mesto / Lokalita

en: Close debug panel
sk_SK: Zatvoriť debug panel

en: Close menu
sk_SK: Zatvoriť menu

en: Code has been expired
sk_SK: Kód expiroval

en: Collapse main menu
sk_SK: Zbaliť hlavné menu

en: Command
sk_SK: Príkaz

en: Comment
sk_SK: Služba

en: Compression
sk_SK: Kompresia

en: Configure
sk_SK: Konfigurovať

en: Confirm
sk_SK: Potvrdiť

en: Confirm Password
sk_SK: Potvrdiť heslo

en: Continue
sk_SK: Pokračovať

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Create Backup
sk_SK: Vytvoriť zálohu

en: Cron Jobs
sk_SK: Cron úlohy

en: Custom document root
sk_SK: Vlastný koreňový adresár

en: DKIM Support
sk_SK: DKIM

en: DNS Cluster
sk_SK: DNS cluster

en: DNS Records
sk_SK: DNS záznamy

en: DNS Server
sk_SK: DNS server

en: DNS Support
sk_SK: DNS podpora

en: DNS Template
sk_SK: DNS šablóna

en: DNS Zone
sk_SK: DNS zóna

en: DROP
sk_SK: ZAHODIŤ

en: Daily
sk_SK: Denne

en: Data Source
sk_SK: Zdroj dát

en: Database
sk_SK: Databáza

en: Databases
sk_SK: Databázy

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Day
sk_SK: Deň

en: Default
sk_SK: Predvolené

en: Default Language
sk_SK: Predvolený jazyk

en: Default Name Servers
sk_SK: Predvolené menné servery

en: Delete
sk_SK: Zmazať

en: Delete all notifications
sk_SK: Zmazať všetky notifikácie

en: Delete notification
sk_SK: Zmazať notifikáciu

en: Description
sk_SK: Popis

en: Details
sk_SK: Detaily

en: Directory
sk_SK: Adresár

en: Disabled
sk_SK: Vypnuté

en: Discard all mail
sk_SK: Zahodiť všetky emaily

en: Do not allow other administrators to access Server Settings
sk_SK: Nepovoliť ostatným správcom prístup k nastaveniam servera

en: Do not allow user to log in to Control Panel
sk_SK: Zakázať používateľovi prihlásenie sa do Administrácie

en: Do not store forwarded mail
sk_SK: Neukladať preposlaný email

en: Domain
sk_SK: Doména

en: Domains
sk_SK: Domény

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit Package
sk_SK: Editovať balíček

en: Enable API access
sk_SK: Povoliť prístup k API

en: Enable DNSSEC
sk_SK: Zapnúť DNSSEC

en: Enable debug mode
sk_SK: Zapnúť režim ladenia

en: Enable domain redirection
sk_SK: Zapnúť presmerovanie domény

en: Enable legacy API access
sk_SK: Povoliť prístup cez staršie API

en: Enable preview features
sk_SK: Povoliť funkcie náhľadu

en: Enabled
sk_SK: Povolené

en: Enabled for admin
sk_SK: Povolené pre administrátorov

en: Enabled for all users
sk_SK: Povolené pre všetkých používateľov

en: Enforce subdomain ownership
sk_SK: Vynútiť práva pre subdoménu

en: Enter focused element
sk_SK: Zadajte cielený prvok

en: Error Log
sk_SK: Protokol chýb

en: Error: Hestia did not return any output.
sk_SK: Chyba: Hestia nevrátil žiaden výstup

en: Expand main menu
sk_SK: Rozbaliť hlavné menu

en: Expiration Date
sk_SK: Dátum expirácie

en: Expire
sk_SK: Expirácia

en: Field "%s" can not be blank.
sk_SK: Pole "%s" nemôže byť prázdne.

en: File Name
sk_SK: Meno súboru

en: File manager
sk_SK: Správca súborov

en: Focus on search
sk_SK: Zameranie sa na vyhľadávanie

en: Forgot Password
sk_SK: Zabudnuté heslo

en: Forward to
sk_SK: Preposlať na

en: Forwarding
sk_SK: Preposlať

en: Friday
sk_SK: Piatok

en: Global SMTP Relay
sk_SK: Globálny SMTP preposielateľ

en: Go to BACKUP list
sk_SK: Prejsť na ZÁLOHA zoznam

en: Go to CRON list
sk_SK: Prejsť na CRON zoznam

en: Go to DB list
sk_SK: Prejsť na DB zoznam

en: Go to DNS list
sk_SK: Prejsť na DNS zoznam

en: Go to MAIL list
sk_SK: Prejsť na EMAIL zoznam

en: Go to WEB list
sk_SK: Prejsť na WEB zoznam

en: Help
sk_SK: Nápoveda

en: Hestia Control Panel
sk_SK: Ovládací panel Hestia

en: Hide account from other administrators
sk_SK: Skryť účet pred ostatnými administrátormi

en: Host
sk_SK: Hostiteľ

en: Hostname
sk_SK: Meno hostiteľa

en: Hour
sk_SK: Hodina

en: Hourly
sk_SK: Hodinovo

en: IP Address
sk_SK: IP adresa

en: IP or Value
sk_SK: IP alebo hodnota

en: IPs
sk_SK: IP

en: Inactive session timeout
sk_SK: Časový limit neaktívnej relácie

en: Install %s
sk_SK: Inštalovať %s

en: Interface
sk_SK: Rozhranie

en: Invalid or missing 2FA token
sk_SK: Neplatný alebo chýbajúci 2FA token

en: Invalid username or code
sk_SK: Neplatné používateľské meno alebo kód

en: Invalid username or password
sk_SK: Nesprávne používateľské meno alebo heslo

en: Jobs
sk_SK: Úlohy

en: Jul
sk_SK: Júl

en: Jun
sk_SK: Jún

en: Language
sk_SK: Jazyk

en: Last 70 lines of %s.%s.log
sk_SK: Posledných 70 riadkov %s.%s.log

en: Load Average
sk_SK: Priemerná záťaž

en: Log in
sk_SK: Prihlásiť

en: Log out
sk_SK: Odhlásiť

en: Logged in as
sk_SK: Prihlásený ako

en: Login
sk_SK: Prihlásiť

en: Login screen style
sk_SK: Štýl prihlasovacej obrazovky

en: Logs
sk_SK: Záznamy

en: Mail
sk_SK: Email

en: Mail Accounts
sk_SK: Email účty

en: Mail Domains
sk_SK: Email domény

en: Mail Server
sk_SK: Email server

en: Mail Support
sk_SK: Mail podpora

en: May
sk_SK: Máj

en: Memory
sk_SK: Pamäť

en: Message
sk_SK: Správa

en: Minute
sk_SK: Minúta

en: Minutes
sk_SK: Minúty

en: Monday
sk_SK: Pondelok

en: Month
sk_SK: Mesiac

en: Monthly
sk_SK: Mesačne

en: More info
sk_SK: Viac informacií

en: Move backward through top menu
sk_SK: Posun späť cez horné menu

en: Move down through elements list
sk_SK: Posun v zozname prvkov smerom nadol

en: Move forward through top menu
sk_SK: Posun dopredu cez horné menu

en: Move up through elements list
sk_SK: Posun v zozname prvkov smerom nahor

en: MySQL Support
sk_SK: MySQL podpora

en: Name
sk_SK: Meno

en: Netmask
sk_SK: Maska

en: Network
sk_SK: Sieť

en: New Password
sk_SK: Nové heslo

en: Next
sk_SK: Ďalej

en: No
sk_SK: Nie

en: No encryption
sk_SK: Žiadne šifrovanie

en: Normal password
sk_SK: Normálne heslo

en: Notifications
sk_SK: Notifikácie

en: Oct
sk_SK: Okt

en: Old Style
sk_SK: Starý Štýl

en: Open debug panel
sk_SK: Otvoriť debug panel

en: Open menu
sk_SK: Otvoriť menu

en: Operating System
sk_SK: Operačný systém

en: Options
sk_SK: Možnosti

en: Organization
sk_SK: Organizázia

en: Overall Statistics
sk_SK: Zobraziť štatistiky

en: Owner
sk_SK: Vlastník

en: PHP CLI Version
sk_SK: PHP CLI verzia

en: Package
sk_SK: Balíček

en: Package Name
sk_SK: Meno balíčku

en: Packages
sk_SK: Balíčky

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Password reset instructions have been sent to the email address associated with this account.
sk_SK: Na emailovú adresu priradenú k tomuto kontu boli odoslané pokyny na obnovenie hesla.

en: Path
sk_SK: Cesta

en: Permissions
sk_SK: Oprávnenia

en: Please make sure ~/web/%s/public_html is empty!
sk_SK: Uistite sa, že ~/web/%s/public_html je prázdny!

en: Point to
sk_SK: Odkazuje na

en: Policies
sk_SK: Pravidlá

en: Policy
sk_SK: Politika

en: PostgreSQL Support
sk_SK: Podpora PostgreSQL

en: Prefix %s will be added to username automatically
sk_SK: Prefix %s sa automaticky pridá k používateľskému menu

en: Prefix %s will be automatically added to database name and database user
sk_SK: Predpona %s sa automaticky pridá k názvu databázy a používateľovi databázy

en: Prevent CSRF
sk_SK: Zabrániť CSRF

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: Priority
sk_SK: Priorita

en: Protocol
sk_SK: Protokol

en: Proxy Extensions
sk_SK: Rozšírenia proxy servera

en: Proxy Server
sk_SK: Proxy server

en: Proxy Support
sk_SK: Podpora proxy servera

en: Proxy Template
sk_SK: Šablóna proxy servera

en: Quick App Installer
sk_SK: Rýchly inštalátor aplikácií

en: Quick Install App
sk_SK: Rýchla inštalácia aplikácie

en: Quota
sk_SK: Kvóta

en: Record
sk_SK: Záznam

en: Records
sk_SK: Záznamy

en: Redirect visitors to %s
sk_SK: Presmerovať návštevníkov na %s

en: Redirect visitors to a custom domain or web address
sk_SK: Presmerovať návštevníkov na vlastnú doménu alebo web adresu

en: Refresh
sk_SK: Obnoviť

en: Release
sk_SK: Vydanie

en: Reset
sk_SK: Resetovať

en: Reset Code
sk_SK: Kód obnovenia

en: Restart
sk_SK: Reštart

en: Restart "%s" failed
sk_SK: Reštart "%s" zlyhal

en: Restore
sk_SK: Obnoviť

en: Restore All
sk_SK: Obnoviť všetko

en: Restrict access to read-only for other administrators
sk_SK: Obmedzenie prístupu len na čítanie pre ostatných administrátorov

en: Role
sk_SK: Rola

en: Run Command
sk_SK: Spustiť príkaz

en: Runtime
sk_SK: Čas behu

en: SMTP Relay
sk_SK: SMTP preposielateľ

en: SSH Access
sk_SK: SSH prístup

en: SSL CSR
sk_SK: Žiadost o certifikát SSL

en: SSL Certificate
sk_SK: SSL certifikát

en: SSL Certificate Authority / Intermediate
sk_SK: Certifikačná autorita SSL / Intermediate

en: SSL Domains
sk_SK: SSL Domény

en: Saturday
sk_SK: Sobota

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Search Results
sk_SK: Výsledky vyhľadávania

en: Secret Key
sk_SK: Tajný kľúč

en: Security
sk_SK: Bezpečnosť

en: Select
sk_SK: Vybrať

en: Select all
sk_SK: Vybrať všetko

en: Send FTP credentials to email
sk_SK: Odoslať FTP prihlasovacie údaje na email

en: Send welcome email
sk_SK: Odoslať uvítací e-mail

en: Server settings
sk_SK: Nastavenie servera

en: Service
sk_SK: Služba

en: Set as default language for all users
sk_SK: Nastaviť ako predvolený jazyk pre všetkých používateľov

en: Set as selected theme for all users
sk_SK: Nastaviť ako vybranú tému pre všetkých používateľov

en: Setup
sk_SK: Nastavenie

en: Shared
sk_SK: Zdieľané

en: Shortcuts
sk_SK: Odkaz

en: Show Certificate
sk_SK: Zobraziť certifikáty

en: Size
sk_SK: Veľkosť

en: Sort items
sk_SK: Zoradiť položky

en: Start "%s" failed
sk_SK: Spustenie "%s" zlyhalo

en: State
sk_SK: Štát

en: State / Province
sk_SK: Štát / Kraj

en: Statistics
sk_SK: Štatistika

en: Statistics Authorization
sk_SK: Autorizácia štatistiky

en: Status code
sk_SK: Stavový kód

en: Stop "%s" failed
sk_SK: Zastavenie "%s" zlyhalo

en: Strict
sk_SK: Prísne

en: Submit
sk_SK: Odoslať

en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

en: Suspend
sk_SK: Pozastaviť

en: Suspended
sk_SK: Pozostavený

en: System
sk_SK: Systém

en: System Administrator account
sk_SK: Účet systémového Administrátora

en: System Protection
sk_SK: Ochrana systému

en: Target domain or URL
sk_SK: Cieľová doména alebo URL

en: Template
sk_SK: Šablóna

en: The system is going down for reboot NOW!
sk_SK: Systém sa vypína kvôli reštartovaniu práve TERAZ!

en: Theme
sk_SK: Téma

en: There are currently no IP lists defined.
sk_SK: V súčasnosti nie sú definované žiadne zoznamy IP.

en: There are currently no banned IP addresses.
sk_SK: V súčasnosti neexistujú žiadne zakázané IP adresy.

en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

en: Time
sk_SK: Čas

en: Time Zone
sk_SK: Časová zóna

en: To enable Let's Encrypt SSL, ensure that DNS records exist for mail.%s and %s!
sk_SK: Ak chcete povoliť funkciu Let's Encrypt SSL, uistite sa, že existujú DNS záznamy pre mail.%s a %s!

en: Top
sk_SK: Hore

en: Tuesday
sk_SK: Utorok

en: Type
sk_SK: Typ

en: USER
sk_SK: POUŽÍVATEĽ

en: Unable to add database!
sk_SK: Nie je možné pridať databázu!

en: Unable to add database! Limit reached!
sk_SK: Nie je možné pridať databázu! Dosiahnutý limit!

en: Unlimited
sk_SK: Neobmedzené

en: Unsupported hash method
sk_SK: Nepodporovaná hash metóda

en: Updates
sk_SK: Aktualizácie

en: Uptime
sk_SK: Doba behu

en: Use IP address allow list for login attempts
sk_SK: Prihlásenie cez zoznam povolených IP

en: User
sk_SK: Používateľ

en: Username
sk_SK: Používateľské meno

en: Users
sk_SK: Používatelia

en: Value
sk_SK: Hodnota

en: Version
sk_SK: Verzia

en: View
sk_SK: Zobrazenie

en: Web Aliases
sk_SK: Web aliasy

en: Web Domains
sk_SK: Web domény

en: Web Statistics
sk_SK: Web štatistika

en: Web Template
sk_SK: Web šablóna

en: Webmail Client
sk_SK: Webmail klient

en: Wednesday
sk_SK: Streda

en: Weekly
sk_SK: Týždenne

en: Welcome
sk_SK: Vitajte

en: Yearly
sk_SK: Ročne

en: Yes
sk_SK: Áno

en: Your password must have at least
sk_SK: Vaše heslo musí mať najmenej

en: database server
sk_SK: databázový server

en: job scheduler
sk_SK: plánovač úloh

en: mail server
sk_SK: email server

en: one or more email addresses
sk_SK: jedna alebo viac email adries

en: per account / hour
sk_SK: za účet / hodinu

en: per domain
sk_SK: Na doménu

en: phpMyAdmin Single Sign On
sk_SK: phpMyAdmin jednotné prihlásenie

en: reverse proxy
sk_SK: reverzné proxy

en: url, script or file
sk_SK: url, skript alebo súbor

en: zstd only
sk_SK: len zstd
