hestiacp - en to bg_BG translation catalogue (337 entries)

en: %d DNS record | %d DNS records
bg_BG[0]: %d DNS запис
bg_BG[1]: %d DNS записи

en: %d DNS zone | %d DNS zones
bg_BG[0]: %d DNS зона
bg_BG[1]: %d DNS зони

en: %d IP address | %d IP addresses
bg_BG[0]: %d IP адрес
bg_BG[1]: %d IP адреси

en: %d backup | %d backups
bg_BG[0]: %d архив
bg_BG[1]: %d архиви

en: %d banned IP address | %d banned IP addresses
bg_BG[0]: %d забранени IP адреса
bg_BG[1]: %d забранени IP адреси

en: %d cron job | %d cron jobs
bg_BG[0]: %d автоматична задача
bg_BG[1]: %d автоматични задачи

en: %d day | %d days
bg_BG[0]: %d ден
bg_BG[1]: %d дни

en: %d firewall rule | %d firewall rules
bg_BG[0]: %d правило за защитна стена
bg_BG[1]: %d правила за защитна стена

en: %d hour | %d hours
bg_BG[0]: %d час
bg_BG[1]: %d часове

en: %d item | %d items
bg_BG[0]: %d артикул
bg_BG[1]: %d артикули

en: %d log record | %d log records
bg_BG[0]: %d запис на лог
bg_BG[1]: %d записи на логове

en: %d mail account | %d mail accounts
bg_BG[0]: %d имейл потребител
bg_BG[1]: %d имейл потребители

en: %d mail domain | %d mail domains
bg_BG[0]: %d имейл домейн
bg_BG[1]: %d имейл домейни

en: %d minute | %d minutes
bg_BG[0]: %d минута
bg_BG[1]: %d минути

en: %d month | %d months
bg_BG[0]: %d месец
bg_BG[1]: %d месеци

en: %d object | %d objects
bg_BG[0]: %d цел
bg_BG[1]: %d цели

en: %d package | %d packages
bg_BG[0]: %d пакет
bg_BG[1]: %d пакети

en: %d user account | %d user accounts
bg_BG[0]: %d потребителски име
bg_BG[1]: %d потребителски имена

en: %d web domain | %d web domains
bg_BG[0]: %d Уеб Домейн
bg_BG[1]: %d Уеб Домейни

en: 1 number
bg_BG: 1 число

en: 1 uppercase & 1 lowercase character
bg_BG: 1 главна буква и 1 малка буква

en: 2FA Reset Code
bg_BG: Код за възстановяване на акаунта

en: 2FA Token
bg_BG: OTP ПИН

en: 8 characters long
bg_BG: 8 знака

en: ACCEPT
bg_BG: ПРИЕМИ

en: API
bg_BG: АПИ

en: Access Log
bg_BG: Дневник за достъп

en: Account
bg_BG: Акаунт

en: Accounts
bg_BG: Акаунти

en: Action
bg_BG: Начало

en: Add Cron Job
bg_BG: Добави задача

en: Add DNS Domain
bg_BG: Добави DNS домейн

en: Add DNS Record
bg_BG: Добави DNS запис

en: Add Database
bg_BG: Добави база данни

en: Add IP list
bg_BG: Добавяне на IP списък

en: Add Mail Account
bg_BG: Добави пощенски акаунт

en: Add Mail Domain
bg_BG: Добави пощенски домейн

en: Add Package
bg_BG: Добави пакет

en: Add Record
bg_BG: Добавяне на запис

en: Add Rule
bg_BG: Добави правило

en: Add SSH Key
bg_BG: Добавете SSH ключ

en: Add User
bg_BG: Добави потребител

en: Add Web Domain
bg_BG: Добави уеб домейн

en: Administrator
bg_BG: Администратор

en: Aliases
bg_BG: Псевдоними

en: All ports: 0, Range: 80-82, List: 80,443,8080,8443
bg_BG: Всички портове:0, Обхват:80-82, Списък: 80,443,8080,8443

en: Allow suspended users to log in with read-only access
bg_BG: Позволете на преустановените потребители да влязат с достъп само за четене

en: Allow users to change templates when editing DNS zones
bg_BG: Позволете на потребителите да променят шаблоните при редактиране на DNS зони

en: Allow users to change templates when editing web domains
bg_BG: Позволете на потребителите да променят шаблоните при редактиране на уеб домейни

en: Allow users to delete log history
bg_BG: Позволете на потребителите да изтриват историята си

en: Allow users to edit their account details
bg_BG: Позволете на потребителите да редактират данните си за профила си

en: Allow users to reset their passwords
bg_BG: Позволете на потребителите да възстановяват паролите си

en: Allow users to view action and login history logs
bg_BG: Позволете на потребителите да преглеждат историята за действия и вход

en: Allowed IP addresses for API
bg_BG: Разрешени IP адреси за API

en: An internal error occurred
bg_BG: Възникна вътрешна грешка

en: Apr
bg_BG: Април

en: Aug
bg_BG: Август

en: BACKUP
bg_BG: РЕЗЕРВНО КОПИЕ

en: BLACKLIST
bg_BG: черен списък

en: Back
bg_BG: Назад

en: Backend Pool Mode
bg_BG: Backend Pool режим

en: Backend Server
bg_BG: Бекенд сървър

en: Backend Template
bg_BG: Готов шаблон

en: Backups
bg_BG: Резервни копия

en: Ban IP Address
bg_BG: Блокирай IP адрес

en: Bandwidth
bg_BG: Трафик

en: Banlist
bg_BG: Черен списък

en: Browser
bg_BG: Браузър

en: CPU
bg_BG: Процесор

en: Cache Duration
bg_BG: Продължителност на кеша

en: Category
bg_BG: Категория

en: Charset
bg_BG: Символи

en: City
bg_BG: Град

en: City / Locality
bg_BG: Град / Местност

en: Code has been expired
bg_BG: Кодът е изтекъл

en: Command
bg_BG: Команда

en: Comment
bg_BG: Коментар

en: Compression
bg_BG: Компресия

en: Configure
bg_BG: Конфигурирай

en: Confirm
bg_BG: Потвърди

en: Confirm Password
bg_BG: Потвърди паролата

en: Continue
bg_BG: Продължи

en: Country
bg_BG: Страна

en: Create Backup
bg_BG: Създай резервно копие

en: Cron Jobs
bg_BG: Автоматични задачи

en: Custom document root
bg_BG: Персонализиран път на уебдиректорията

en: DKIM Support
bg_BG: DKIM поддръжка

en: DNS Cluster
bg_BG: DNS клъстър

en: DNS Records
bg_BG: DNS записи

en: DNS Server
bg_BG: DNS сървър

en: DNS Support
bg_BG: DNS поддръжка

en: DNS Template
bg_BG: DNS шаблон

en: DROP
bg_BG: ПУСНИ

en: Daily
bg_BG: Всеки ден

en: Data Source
bg_BG: Източник на данни

en: Database
bg_BG: База данни

en: Databases
bg_BG: Бази данни

en: Date
bg_BG: Дата

en: Day
bg_BG: Ден

en: Dec
bg_BG: Декември

en: Default
bg_BG: По подразбиране

en: Default Language
bg_BG: Език по подразбиране

en: Default Name Servers
bg_BG: Име на сървър по подразбиране

en: Delete
bg_BG: Изтрий

en: Description
bg_BG: описание

en: Details
bg_BG: Детайли

en: Directory
bg_BG: Директория

en: Disabled
bg_BG: Неактивен

en: Discard all mail
bg_BG: Отказ от всички пощенски кутии

en: Disk
bg_BG: Диск

en: Do not allow other administrators to access Server Settings
bg_BG: Не позволявайте на други администратори да имат достъп до сървърните настройки

en: Do not allow user to log in to Control Panel
bg_BG: Не позволява на потребителя да влезе в Контролния Панел

en: Do not store forwarded mail
bg_BG: Не съхранявай препратена поща

en: Domain
bg_BG: Домейн

en: Domains
bg_BG: Домейни

en: Download
bg_BG: Сваляне

en: Edit Package
bg_BG: Редактиране на пакет

en: Email
bg_BG: Имейл

en: Enable API access
bg_BG: Активиране на API достъп

en: Enable debug mode
bg_BG: Разрешаване на режим за отстраняване на грешки

en: Enable domain redirection
bg_BG: Активиране на пренасочването на домейна

en: Enable preview features
bg_BG: Активиране на функцията за предварителен преглед

en: Enabled
bg_BG: Активиран

en: Enforce subdomain ownership
bg_BG: Прилагане на собствеността на поддомейн

en: Enter focused element
bg_BG: Добави елемент на фокус

en: Error Log
bg_BG: Дренвик на грешки

en: Error: Hestia did not return any output.
bg_BG: Грешка: Hestia не върна отговор.

en: Expiration Date
bg_BG: Крайна дата

en: Expire
bg_BG: Изтича

en: Feb
bg_BG: Февруари

en: Field "%s" can not be blank.
bg_BG: Поле "%s" е задължително.

en: File Name
bg_BG: Име на файл

en: Firewall
bg_BG: Защитна стена

en: Focus on search
bg_BG: Фокус при търсене

en: Forgot Password
bg_BG: Забравена парола

en: Forward to
bg_BG: Препрати до

en: Forwarding
bg_BG: Препращане

en: Friday
bg_BG: Петък

en: Global SMTP Relay
bg_BG: Глобални SMTP Relay настройки

en: Go to BACKUP list
bg_BG: Отиди в  BACKUP списъка

en: Go to CRON list
bg_BG: Отиди в CRON списъка

en: Go to DB list
bg_BG: Отиди в DB списъка

en: Go to DNS list
bg_BG: Отиди в DNS списъка

en: Go to MAIL list
bg_BG: Отиди в MAIL списъка

en: Go to WEB list
bg_BG: Отиди в WEB списъка

en: Hide account from other administrators
bg_BG: Скриване на потребител от другите администратори

en: Host
bg_BG: Домакин

en: Hostname
bg_BG: Име на хост

en: Hour
bg_BG: Час

en: Hourly
bg_BG: Всеки час

en: IP Address
bg_BG: IP адрес

en: IP or Value
bg_BG: IP или стойност

en: IPs
bg_BG: ИП–та

en: Inactive session timeout
bg_BG: Времето за неактивност изтече

en: Interface
bg_BG: Интерфейс

en: Invalid or missing 2FA token
bg_BG: Невалиден или писващ 2FA token

en: Invalid username or code
bg_BG: Невалидно потребителско име или код.

en: Invalid username or password
bg_BG: Невалидно потребителско име или парола.

en: Jan
bg_BG: Януари

en: Jobs
bg_BG: Автоматични задачи

en: Jul
bg_BG: Юли

en: Jun
bg_BG: Юни

en: Language
bg_BG: Език

en: Limit
bg_BG: Лимит

en: Load Average
bg_BG: Общи данни

en: Log in
bg_BG: Вход

en: Log out
bg_BG: Изход

en: Logged in as
bg_BG: Влезли сте като

en: Login
bg_BG: Вход

en: Login screen style
bg_BG: Стил за потребителски вход

en: Logs
bg_BG: логове

en: MAIL
bg_BG: ПОЩА

en: Mail
bg_BG: Поща

en: Mail Accounts
bg_BG: Пощенски акаунти

en: Mail Domains
bg_BG: Пощенски домейни

en: Mail Server
bg_BG: Сървър за електронна поща

en: Mail Support
bg_BG: Поддръжка на поща

en: Mar
bg_BG: Март

en: May
bg_BG: Май

en: Memory
bg_BG: Памет

en: Message
bg_BG: Съобщение

en: Minute
bg_BG: Минута

en: Minutes
bg_BG: Минути

en: Monday
bg_BG: Понеделник

en: Month
bg_BG: Месец

en: Monthly
bg_BG: Всеки месец

en: Move backward through top menu
bg_BG: Върни се назад в главното меню

en: Move down through elements list
bg_BG: Придвижи се надолу в списъка с елементи

en: Move forward through top menu
bg_BG: Напред към следващото меню

en: Move up through elements list
bg_BG: Придвижи се нагоре в списъка с елементи

en: MySQL Support
bg_BG: MySQL поддръжкс

en: Name
bg_BG: Име

en: Network
bg_BG: Мрежа

en: New Password
bg_BG: Нова парола

en: Next
bg_BG: Следващ

en: No
bg_BG: Не

en: No encryption
bg_BG: Без криптиране

en: Normal password
bg_BG: Нормална парола

en: Notifications
bg_BG: Известия

en: Nov
bg_BG: Ноември

en: Oct
bg_BG: Октомври

en: Old Style
bg_BG: Стара Версия

en: Operating System
bg_BG: Операционна система

en: Options
bg_BG: Опции

en: Organization
bg_BG: Организация

en: Overall Statistics
bg_BG: Обща статистика

en: Owner
bg_BG: Собственик

en: PHP CLI Version
bg_BG: PHP CLI версия

en: Package
bg_BG: Пакет

en: Package Name
bg_BG: Номер на пакет

en: Packages
bg_BG: Пакети

en: Password
bg_BG: Парола

en: Path
bg_BG: Път

en: Point to
bg_BG: Сочи към

en: Policies
bg_BG: Политики

en: Policy
bg_BG: Правила

en: Port
bg_BG: Порт

en: PostgreSQL Support
bg_BG: PostgreSQL поддръжка

en: Prefix %s will be added to username automatically
bg_BG: Приставката %s ще бъде добавен към потребитя автоматично

en: Prefix %s will be automatically added to database name and database user
bg_BG: Префиксът %s ще бъде автоматично добавен към името на базата данни и потребителя на базата данни

en: Prevent CSRF
bg_BG: Предотвратяване на CSRF

en: Preview
bg_BG: Предварителен преглед

en: Priority
bg_BG: Приоритет

en: Protocol
bg_BG: Протокол

en: Proxy Extensions
bg_BG: Прокси разширения

en: Proxy Server
bg_BG: Прокси сървър

en: Proxy Support
bg_BG: Прокси поддръжка

en: Proxy Template
bg_BG: Прокси шаблон

en: Quick App Installer
bg_BG: Бърза инсталация на APP

en: Quick Install App
bg_BG: Приложение за бързо инсталиране

en: Quota
bg_BG: Квота

en: RAM
bg_BG: Рам Памет

en: Record
bg_BG: Запис

en: Records
bg_BG: Записи

en: Redirect visitors to %s
bg_BG: Пренасочване на посетителите към %s

en: Redirect visitors to a custom domain or web address
bg_BG: Пренасочете посетителите към персонализиран домейн или уеб адрес

en: Refresh
bg_BG: Обновяване

en: Release
bg_BG: Рилийз

en: Reset
bg_BG: Възстанови

en: Reset Code
bg_BG: Код за възстановяване

en: Restart
bg_BG: Рестартирам

en: Restart "%s" failed
bg_BG: Рестартирането "%s" неуспешно

en: Restore
bg_BG: Възстанови

en: Restore All
bg_BG: Възобнови всичко

en: Restrict access to read-only for other administrators
bg_BG: Ограничаване на достъпа до четене само за други администратори

en: Role
bg_BG: Права

en: Run Command
bg_BG: Изпълни команда

en: Runtime
bg_BG: Времетраене

en: SSH Access
bg_BG: SSH достъп

en: SSL Certificate
bg_BG: SSL сертификат

en: SSL Certificate Authority / Intermediate
bg_BG: SSL сертификат / средно ниво

en: SSL Domains
bg_BG: SSL Домейн

en: Saturday
bg_BG: Събота

en: Save
bg_BG: Запази

en: Search
bg_BG: Търси

en: Search Results
bg_BG: Търси резултати

en: Security
bg_BG: Защита

en: Select
bg_BG: Изберете

en: Select all
bg_BG: Избери всички

en: Send FTP credentials to email
bg_BG: Изпращай информация относно FTP на email

en: Send welcome email
bg_BG: Изпратете имейл за добре дошли

en: Sep
bg_BG: Септември

en: Service
bg_BG: Обслужване

en: Set as default language for all users
bg_BG: Задайте като език по подразбиране на всички потребители

en: Set as selected theme for all users
bg_BG: Задайте като избрана тема за всички потребители

en: Setup
bg_BG: Настройвам

en: Shared
bg_BG: Споделен

en: Shell
bg_BG: Шел

en: Shortcuts
bg_BG: Преки пътища

en: Show Certificate
bg_BG: Покажи Сертификат

en: Size
bg_BG: размер

en: Sort items
bg_BG: Сортиране на елементи

en: Start "%s" failed
bg_BG: Стартирането "%s" неуспешно

en: State
bg_BG: Щат

en: State / Province
bg_BG: Щат / Провинция

en: Statistics
bg_BG: Статистика

en: Statistics Authorization
bg_BG: Идентификация за статистики

en: Status
bg_BG: Статус

en: Status code
bg_BG: Статус на кода

en: Stop "%s" failed
bg_BG: Спирането "%s" неуспешно

en: Strict
bg_BG: Строг

en: Submit
bg_BG: Изпрати

en: Sunday
bg_BG: Неделя

en: Suspended
bg_BG: Прекратени

en: System
bg_BG: Система

en: System Administrator account
bg_BG: Потебител на Системен Администатор

en: System Protection
bg_BG: Защита на системата

en: Target domain or URL
bg_BG: Домейн таргет или универсален указател на ресурс(URL)

en: Template
bg_BG: Шаблон

en: The system is going down for reboot NOW!
bg_BG: Системата ще бъде спряна за да се рестарти СЕГА!

en: Theme
bg_BG: Външния вид

en: There are currently no IP lists defined.
bg_BG: В момента няма дефинирани IP списъци.

en: There are currently no banned IP addresses.
bg_BG: Понастоящем няма забранени IP адреси.

en: Thursday
bg_BG: Четвъртък

en: Time
bg_BG: Време

en: Time Zone
bg_BG: Часова зона

en: Top
bg_BG: Нагоре

en: Tuesday
bg_BG: Вторник

en: Type
bg_BG: Въведи

en: USER
bg_BG: ПОТРЕБИТЕЛ

en: Unlimited
bg_BG: Неограничен

en: Updates
bg_BG: Обновления

en: Uptime
bg_BG: Време на работа

en: Use IP address allow list for login attempts
bg_BG: Използвайте IP адрес за разрешаване на списък за опити за вход

en: User
bg_BG: Потребител

en: Username
bg_BG: Потребителско име

en: Users
bg_BG: Потребители

en: Value
bg_BG: стойност

en: Version
bg_BG: Версия

en: View
bg_BG: Изглед

en: WEB
bg_BG: УЕБ

en: Web
bg_BG: Уеб

en: Web Aliases
bg_BG: Уеб наименувания

en: Web Domains
bg_BG: Уеб домейни

en: Web Server
bg_BG: Уеб сървър

en: Web Statistics
bg_BG: Уеб статистики

en: Web Template
bg_BG: Уеб шаблон

en: Webmail Client
bg_BG: Уебмейл Клиент

en: Wednesday
bg_BG: Сряда

en: Weekly
bg_BG: Всяка седмица

en: Welcome
bg_BG: Добре дошли

en: YYYY-MM-DD
bg_BG: ГГГГ-ММ-ДД

en: Yearly
bg_BG: Всяка година

en: Yes
bg_BG: Да

en: Your password must have at least
bg_BG: Паролата ви трябва да има поне

en: backend server
bg_BG: бекенд сървър

en: database server
bg_BG: базаданни

en: dns server
bg_BG: ДНС сървър

en: firewall
bg_BG: Защитна стена

en: ftp server
bg_BG: Фпт сървър

en: mail server
bg_BG: мейл сървър

en: one or more email addresses
bg_BG: един или повече email адреса

en: per domain
bg_BG: на домейн

en: phpMyAdmin Single Sign On
bg_BG: Еднократен вхов в phpMyAdmin

en: url, script or file
bg_BG: адрес, скрипт или файл

en: web server
bg_BG: уеб сървър

en: zstd only
bg_BG: Само zstd
