hestiacp - en to hu_HU translation catalogue (675 entries)

en: %d DNS record | %d DNS records
hu_HU[0]: %d DNS rekord
hu_HU[1]: %d DNS rekord

en: %d DNS zone | %d DNS zones
hu_HU[0]: %d DNS zóna
hu_HU[1]: %d DNS zóna

en: %d IP address | %d IP addresses
hu_HU[0]: %d IP
hu_HU[1]: %d IP

en: %d IP list | %d IP lists
hu_HU[0]: %d IP címlista
hu_HU[1]: %d IP címlista

en: %d SSH key | %d SSH keys
hu_HU[0]: %d SSH kulcs
hu_HU[1]: %d SSH kulcs

en: %d access key | %d access keys
hu_HU[0]: %d hozzáférési kulcs
hu_HU[1]: %d hozzáférési kulcs

en: %d backup | %d backups
hu_HU[0]: %d mentés
hu_HU[1]: %d mentés

en: %d banned IP address | %d banned IP addresses
hu_HU[0]: %d kitiltott IP cím
hu_HU[1]: %d kitiltott IP cím

en: %d cron job | %d cron jobs
hu_HU[0]: %d ütemezett feladat
hu_HU[1]: %d ütemezett feladat

en: %d database | %d databases
hu_HU[0]: %d adatbázis
hu_HU[1]: %d adatbázis

en: %d day | %d days
hu_HU[0]: %d nap
hu_HU[1]: %d nap

en: %d firewall rule | %d firewall rules
hu_HU[0]: %d tűzfal szabály
hu_HU[1]: %d tűzfal szabály

en: %d hour | %d hours
hu_HU[0]: %d óra
hu_HU[1]: %d óra

en: %d item | %d items
hu_HU[0]: %d elem
hu_HU[1]: %d elem

en: %d log record | %d log records
hu_HU[0]: %d naplóbejegyzés
hu_HU[1]: %d naplóbejegyzés

en: %d mail account | %d mail accounts
hu_HU[0]: %d e-mail fiók
hu_HU[1]: %d e-mail fiók

en: %d minute | %d minutes
hu_HU[0]: %d perc
hu_HU[1]: %d perc

en: %d month | %d months
hu_HU[0]: %d hónap
hu_HU[1]: %d hónap

en: %d object | %d objects
hu_HU[0]: %d objektum
hu_HU[1]: %d objektum

en: %d package | %d packages
hu_HU[0]: %d csomag
hu_HU[1]: %d csomag

en: %d user account | %d user accounts
hu_HU[0]: %d ügyfél
hu_HU[1]: %d ügyfél

en: %s installed successfully.
hu_HU: A(z) %s sikeresen telepítésre került.

en: %s installer missing.
hu_HU: A(z) %s telepítőállománya hiányzik.

en: 1 number
hu_HU: 1 szám

en: 1 uppercase & 1 lowercase character
hu_HU: 1 nagybetűs & 1 kisbetűs karakter

en: 2FA QR Code
hu_HU: Helyreállítási QR kód

en: 2FA Reset Code
hu_HU: Fiók-helyreállítási kód

en: 2FA Token
hu_HU: Biztonsági Kód

en: 8 characters long
hu_HU: Legalább 8 karakter

en: Access Key
hu_HU: Hozzáférési kulcs

en: Access Key ID
hu_HU: Hozzáférési Kulcs ID

en: Access Keys
hu_HU: Hozzáférési kulcsok

en: Access Log
hu_HU: Hozzáférési Napló

en: Access key {%s} has been created successfully.
hu_HU: A hozzáférési kulcs ({%s}) sikeresen létre lett hozva.

en: Account
hu_HU: Fiók

en: Account Recovery Code
hu_HU: Fiókhelyreállítási Kód

en: Account Unlocked
hu_HU: Fiók Feloldva

en: Account has been suspended
hu_HU: A fiók fel van függesztve.

en: Accounts
hu_HU: Fiók

en: Action
hu_HU: Művelet

en: Add Access Key
hu_HU: Új Hozzáférési Kulcs

en: Add Cron Job
hu_HU: Új Ütemezett Feladat

en: Add DNS Domain
hu_HU: Új Domain DNS

en: Add DNS Record
hu_HU: Új DNS Rekord

en: Add DNS Zone
hu_HU: DNS Zóna Hozzáadása

en: Add Database
hu_HU: Új Adatbázis

en: Add FTP account
hu_HU: Új FTP fiók

en: Add Firewall Rule
hu_HU: Tűzfalszabály Hozzáadása

en: Add IP Address
hu_HU: IP Cím Hozzáadása

en: Add IP Address to Banlist
hu_HU: IP Cím Tiltólistához Adása

en: Add IP list
hu_HU: Új IP Lista

en: Add IPset IP List for Firewall
hu_HU: IPSet Címlista Hozzáadása

en: Add Mail Account
hu_HU: Új Mail Fiók

en: Add Mail Domain
hu_HU: Új Mail Domain

en: Add Name Server
hu_HU: Névszerver hozzáadása

en: Add Package
hu_HU: Új Csomag

en: Add Record
hu_HU: Új Rekord

en: Add Rule
hu_HU: Új Szabály

en: Add SSH Key
hu_HU: Új SSH Kulcs

en: Add User
hu_HU: Új Felhasználó

en: Add Web Domain
hu_HU: Új Web Domain

en: Add new object
hu_HU: Új objektum

en: Additional FTP account(s)
hu_HU: További FTP fiókok létrehozása

en: Administrator
hu_HU: Adminisztrátor

en: Advanced Details
hu_HU: Részletes Információk

en: Advanced Options
hu_HU: Haladó Beállítások

en: Algorithm
hu_HU: Algoritmus

en: Aliases
hu_HU: Alias

en: Aliases used
hu_HU: Használt aliasok

en: All ports: 0, Range: 80-82, List: 80,443,8080,8443
hu_HU: Össz. port: 0, Tartomány: 80-82, Lista: 80, 443, 8080, 8443

en: Allow suspended users to create new backups
hu_HU: Biztonsági mentések készítésének engedélyezése a felfüggesztett felhasználók számára

en: Allow suspended users to log in with read-only access
hu_HU: Felfüggesztett felhasználók belépésének engedélyezése a panelbe csak olvasható hozzáféréssel

en: Allow users to change templates when editing DNS zones
hu_HU: A felhasználók megválaszthatják a DNS zóna sablonját

en: Allow users to change templates when editing web domains
hu_HU: A felhasználók megválaszthatják a WEB domain sablonját

en: Allow users to delete log history
hu_HU: A felhasználók törölhetik a naplózott tevékenységeiket

en: Allow users to edit their account details
hu_HU: A felhasználók szerkeszthetik a saját adataikat

en: Allow users to reset their passwords
hu_HU: Jelszó helyreállításának engedélyezése a felhasználóknak

en: Allow users to view action and login history logs
hu_HU: A felhasználók megnézhetik a naplózott tevékenységeiket

en: Allowed IP addresses for API
hu_HU: Engedélyezett IP címek

en: Alternate
hu_HU: Álnevek

en: An existing backup task is already running, please wait for it to complete.
hu_HU: Egy biztonsági mentés már folyamatban van. Kérlek várd meg, hogy befejeződjön a művelet.

en: An existing restoration task is already running. Please wait for it to finish before launching it again.
hu_HU: Egy újjáépítési művelet már folyamatban van. Kérlek várd meg, hogy befejeződjön a művelet.

en: An internal error occurred
hu_HU: Belső hiba lépett fel.

en: Anti-Virus
hu_HU: Víruskereső

en: Application Name
hu_HU: Alkalmazás Neve

en: Apply to selected
hu_HU: Művelet a kijelöltekkel

en: Apr
hu_HU: április

en: Are you sure you want to delete %s?
hu_HU: Biztosan törölni akarod (%s)?

en: Are you sure you want to delete IP address %s?
hu_HU: Biztosan törölni akarod a(z) %s IP címet?

en: Are you sure you want to delete IP list %s?
hu_HU: Biztosan törölni akarod a(z) %s IP listát?

en: Are you sure you want to delete SSH key %s?
hu_HU: Biztosan törölni akarod a(z) %s SSH kulcsot?

en: Are you sure you want to delete access key %s?
hu_HU: Biztosan törölni akarod a(z) %s hozzáférési kulcsot?

en: Are you sure you want to delete backup %s?
hu_HU: Biztosan törölni akarod a(z) %s biztonsági mentést?

en: Are you sure you want to delete database %s?
hu_HU: Biztosan törölni akarod a(z) %s adatbázist?

en: Are you sure you want to delete domain %s?
hu_HU: Biztosan törölni akarod a(z) %s domaint?

en: Are you sure you want to delete package %s?
hu_HU: Biztosan törölni akarod a(z) %s csomagot?

en: Are you sure you want to delete record %s?
hu_HU: Biztosan törölni akarod a(z) %s rekordot?

en: Are you sure you want to delete rule %s
hu_HU: Biztosan törölni akarod a(z) %s tűzfalszabályt?

en: Are you sure you want to delete the logs?
hu_HU: Biztosan törölni akarod a naplóbejegyzéseket?

en: Are you sure you want to delete this cron job?
hu_HU: Biztosan törölni akarod az ütemezett feladatot?

en: Are you sure you want to delete user %s?
hu_HU: Biztosan törölni akarod a(z) %s fiókot?

en: Are you sure you want to leave the page?
hu_HU: Biztos, hogy el akarod hagyni az oldalt?

en: Are you sure you want to restart %s?
hu_HU: Biztosan újra akarod indítani a(z) %s folyamatot?

en: Are you sure you want to start service %s?
hu_HU: Biztosan el akarod indítani a(z) %s folyamatot?

en: Are you sure you want to stop service %s?
hu_HU: Biztosan le akarod állítani a(z) %s folyamatot?

en: Are you sure you want to suspend %s?
hu_HU: Biztosan fel akarod függeszteni (%s)?

en: Are you sure you want to suspend database %s?
hu_HU: Biztosan fel akarod függeszteni a(z) %s adatbázist?

en: Are you sure you want to suspend domain %s?
hu_HU: Biztosan fel akarod függeszteni a(z) %s domaint?

en: Are you sure you want to suspend rule #%s?
hu_HU: Biztosan fel akarod függeszteni a #%s tűzfalszabályt?

en: Are you sure you want to suspend this cron job?
hu_HU: Biztosan fel akarod függeszteni az ütemezett feladatot?

en: Are you sure you want to suspend user %s?
hu_HU: Biztosan fel akarod függeszteni a(z) %s fiókot?

en: Are you sure you want to unsuspend %s?
hu_HU: Biztosan fel akarod oldani a felfüggesztését (%s)?

en: Are you sure you want to unsuspend database %s?
hu_HU: Biztosan fel akarod oldani a(z) %s adatbázist?

en: Are you sure you want to unsuspend domain %s?
hu_HU: Biztosan fel akarod oldani a(z) %s domain felfüggesztését?

en: Are you sure you want to unsuspend rule #%s?
hu_HU: Biztosan fel akarod oldani a #%s tűzfalszabály felfüggesztését?

en: Are you sure you want to unsuspend this cron job?
hu_HU: Biztosan fel akarod oldani az ütemezett feladat felfüggesztését?

en: Are you sure you want to unsuspend user %s?
hu_HU: Biztosan fel akarod oldani a(z) %s fiók felfüggesztését?

en: Assigned Domain
hu_HU: Hozzárendelt Domain

en: Assigned User
hu_HU: Hozzárendelt Felhasználó

en: Aug
hu_HU: augusztus

en: Auth Log
hu_HU: Hitelesítési Napló

en: Authentication
hu_HU: Hitelesítés

en: Auto Reply
hu_HU: Automatikus Válasz

en: Auto Update
hu_HU: Automatikus Frissítés

en: BACKUP
hu_HU: MENTÉS

en: BLACKLIST
hu_HU: FEKETELISTA

en: Back
hu_HU: Vissza

en: Backend Pool Mode
hu_HU: Backend pool mód

en: Backend Server
hu_HU: Backend Szerver

en: Backend Template
hu_HU: Backend sablon

en: Backup Details
hu_HU: Biztonsági Mentés Részletei

en: Backup Exclusions
hu_HU: Mentési Kizárások

en: Backups
hu_HU: Mentés

en: Ban IP Address
hu_HU: IP Kitiltása

en: Bandwidth
hu_HU: Adatforgalom

en: Banlist
hu_HU: Tiltólista

en: Banned IP Addresses
hu_HU: Tiltott IP Címek

en: Basic Options
hu_HU: Alapvető Beállítások

en: Biennially
hu_HU: Kétévente

en: Block Malicious IPs
hu_HU: Megbízhatatlan IP Címek

en: Browser
hu_HU: Böngésző

en: Cache Duration
hu_HU: Cache időtartama

en: Catch-All Email
hu_HU: Catch-All Email Cím

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Certificate has been generated successfully.
hu_HU: A tanúsítvány létrehozása sikeresen megtörtént.

en: Changes have been saved.
hu_HU: A módosítások mentésre kerültek.

en: Charset
hu_HU: Karakterkódolás

en: City
hu_HU: Város

en: City / Locality
hu_HU: Város

en: Clear
hu_HU: Töröl

en: Close debug panel
hu_HU: Debug panel elrejtése

en: Close menu
hu_HU: Menü elrejtése

en: Code has been expired
hu_HU: Az érvényesítő kód lejárt.

en: Collapse main menu
hu_HU: Főmenü becsukása

en: Command
hu_HU: Parancs

en: Comment
hu_HU: Megjegyzés

en: Common Account Settings
hu_HU: Általános Fiókbeállítások

en: Compression
hu_HU: Tömörítés

en: Compression Level
hu_HU: Tömörítés Szintje

en: Configure
hu_HU: Beállítás

en: Configure Server
hu_HU: Kiszolgáló Konfigurálása

en: Confirm
hu_HU: Megerősít

en: Confirm Password
hu_HU: Jelszó megerősítése

en: Contact Name
hu_HU: Név

en: Continue
hu_HU: Folytatás

en: Country
hu_HU: Ország

en: Create Backup
hu_HU: Mentés Készítése

en: Cron Jobs
hu_HU: Cron feladat

en: Cron job email reporting has been successfully disabled.
hu_HU: Az ütemezett feladatok email jelentése sikeresen ki lett kapcsolva.

en: Cron job email reporting has been successfully enabled.
hu_HU: Az ütemezett feladatok email jelentése sikeresen be lett kapcsolva.

en: Cron job has been created successfully.
hu_HU: Az ütemezett feladat sikeresen létre lett hozva.

en: Current Number of Databases
hu_HU: Adatbázisok Jelenlegi Száma

en: Custom Logo
hu_HU: Egyedi Logó

en: Custom document root
hu_HU: Egyedi root könyvtár használata

en: Custom logo
hu_HU: Egyedi logó

en: DB
hu_HU: ADATBÁZIS

en: DKIM Support
hu_HU: DKIM

en: DNS Cluster
hu_HU: DNS Klaszter

en: DNS Records
hu_HU: DNS rekord

en: DNS Server
hu_HU: DNS Szerver

en: DNS Support
hu_HU: DNS támogatás

en: DNS Sync User
hu_HU: DNS Sync Fiók

en: DNS Template
hu_HU: DNS sablon

en: DNS Zone
hu_HU: DNS Zóna

en: DNS Zones
hu_HU: DNS Zónák

en: DNS zone {%s} has been created successfully.
hu_HU: A DNS zóna ({%s}) sikeresen létre lett hozva.

en: DNSKEY Record
hu_HU: DNSKEY Rekord

en: DS Record
hu_HU: DS Rekord

en: Daily
hu_HU: Naponta

en: Data Loss Warning!
hu_HU: Adatvesztés lehetséges!

en: Data Source
hu_HU: Adat forrása

en: Database
hu_HU: Adatbázis

en: Database Credentials: %s
hu_HU: Adatbázis Hitelesítő Adatai: %s

en: Database has been created.
    
    Database: {{database}}
    Username: {{username}}
    Password: {{password}}
    SQL Manager: {{dbadmin}}
    
    Best regards,
    
    --
    {{appname}}
hu_HU: Adatbázisa elkészült.
    
    Adatbázis: {{database}}
    Felhasználónév: {{username}}
    Jelszó: {{password}}
    SQL Kezelőfelület: {{dbadmin}}
    
    Üdvözlettel,
    
    --
    {{appname}}

en: Database {%s} has been created successfully. / {Open %s}
hu_HU: Az adatbázis ({%s}) sikeresen létre lett hozva.  / {%s Megnyitása}

en: Databases
hu_HU: Adatbázis

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Day
hu_HU: Nap

en: Day of Week
hu_HU: Hét Napja

en: Dec
hu_HU: december

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default Language
hu_HU: Alapértelmezett nyelv

en: Default List Sort Order
hu_HU: Alapértelmezett Listarendezési Elv

en: Default Name Servers
hu_HU: Alapértelmezett névszerverek

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete all notifications
hu_HU: Összes értesítés törlése

en: Delete notification
hu_HU: Értesítés törlése

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Details
hu_HU: Tartalom

en: Directory
hu_HU: Könyvtár

en: Disable Automatic Updates
hu_HU: Automatikus Frissítés Kikapcsolása

en: Disable Notifications
hu_HU: Értesítések Kikapcsolása

en: Disabled
hu_HU: Nem engedélyezett

en: Discard all mail
hu_HU: Összes beérkező levél eldobása

en: Disk
hu_HU: Lemezterület

en: Display / Hide shortcuts
hu_HU: Gyorsbillentyűk mutatása/elrejtése

en: Do not allow other administrators to access Server Settings
hu_HU: A többi adminisztrátor ne érhesse el a rendszerbeállításokat

en: Do not allow user to log in to Control Panel
hu_HU: A felhasználó nem férhet hozzá a vezérlőpulthoz

en: Do not store forwarded mail
hu_HU: Továbbított e-mailek eltárolásának tiltása

en: Domain {%s} has been created successfully.
hu_HU: A(z) {%s} domain sikeresen létre lett hozva.

en: Domains
hu_HU: Domain

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Download Database
hu_HU: Adatbázis Letöltése

en: Download of remote backup file has been scheduled.
hu_HU: A távoli biztonsági mentés letöltése ütemezésre került.

en: Duplicate
hu_HU: Megkettőzés

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Backup Exclusions
hu_HU: Mentési Kizárások Szerkesztése

en: Edit Cron Job
hu_HU: Ütemezett Feladat Szerkesztése

en: Edit DNS Domain
hu_HU: DNS Domain Szerkesztése

en: Edit DNS Record
hu_HU: DNS Rekord Szerkesztése

en: Edit Database
hu_HU: Adatbázis Szerkesztése

en: Edit Domain
hu_HU: Domain Szerkesztése

en: Edit Firewall Rule
hu_HU: Tűzfalszabály Szerkesztése

en: Edit IP Address
hu_HU: IP Cím Szerkesztése

en: Edit Mail Account
hu_HU: Mail Fiók Szerkesztése

en: Edit Mail Domain
hu_HU: Mail Domain Szerkesztése

en: Edit Package
hu_HU: Csomag szerkesztése

en: Edit User
hu_HU: Fiók Szerkesztése

en: Edit Web Domain
hu_HU: Web Domain Szerkesztése

en: Email
hu_HU: E-mail

en: Email Credentials: %s@%s
hu_HU: Email Fiók Hitelesítő Adatai: %s@%s

en: Email Subject
hu_HU: Email Tárgya

en: Email login credentials to:
hu_HU: Hitelesítő adatok elküldése a következő email címre:

en: Enable API access
hu_HU: API hozzáférés engedélyezése

en: Enable Automatic Updates
hu_HU: Automatikus Frissítés Bekapcsolása

en: Enable DNSSEC
hu_HU: DNSSEC bekapcsolása

en: Enable FastCGI cache
hu_HU: FastCGI gyorsítótárazásának bekapcsolása

en: Enable HTTP Strict Transport Security (HSTS)
hu_HU: HTTP Strict Transport Security (HSTS) bekapcsolása

en: Enable Notifications
hu_HU: Értesítések Bekapcsolása

en: Enable SSL for this domain
hu_HU: SSL engedélyezése a domainhez

en: Enable automatic HTTPS redirection
hu_HU: Automatikus HTTPS átirányítás bekapcsolása

en: Enable debug mode
hu_HU: Hibakereső mód engedélyezése

en: Enable domain redirection
hu_HU: Domain átirányítás engedélyezése

en: Enable legacy API access
hu_HU: Legacy API hozzáférés engedélyezése

en: Enable preview features
hu_HU: Előnézeti funkciók engedélyezése

en: Enable two-factor authentication
hu_HU: Kétfaktoros hitelesítés engedélyezése

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezett

en: Enabled PHP Versions
hu_HU: Engedélyezett PHP Verziók

en: Enabled for admin
hu_HU: Engedélyezés az admin számára

en: Enabled for all users
hu_HU: Engedélyezés az összes felhasználó számára

en: Enforce subdomain ownership
hu_HU: Aldomaint csak a fő domain tulajdonosa hozhatja létre

en: Enter focused element
hu_HU: Fókuszban lévő elem megnyitása

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Error Log
hu_HU: Hiba Napló

en: Error code: %s
hu_HU: Hibakód: %s

en: Error: %s update failed.
hu_HU: Hiba történt: A(z) %s frissítése nem sikerült.

en: Error: Hestia did not return any output.
hu_HU: Hiba: Hestia nem adott vissza kimeneti adatot.

en: Error: unable to copy package.
hu_HU: Hiba történt: Nem sikerült lemásolni a csomagot.

en: Error: unknown record ID.
hu_HU: Hiba történt: Ismeretlen rekord ID.

en: Every %s days
hu_HU: Minden %s. napon

en: Every %s hours
hu_HU: Minden %s. órában

en: Every %s minutes
hu_HU: Minden %s. percben

en: Every %s months
hu_HU: Minden %s. hónapban

en: Every day
hu_HU: Minden nap

en: Every even day
hu_HU: Minden páros napon

en: Every even month
hu_HU: Minden páros hónapban

en: Every hour
hu_HU: Minden órában

en: Every minute
hu_HU: Minden percben

en: Every month
hu_HU: Minden hónapban

en: Every odd day
hu_HU: Minden páratlan napon

en: Every odd month
hu_HU: Minden páratlan hónapban

en: Expand main menu
hu_HU: Főmenü kinyitása

en: Expiration Date
hu_HU: Lejárati dátum

en: Expire
hu_HU: Lejár

en: FTP Account Credentials: %s
hu_HU: FTP Fiók Hitelesítő Adatai: %s

en: FTP account has been created and ready to use.
    
    Hostname: {{domain}}
    Username: {{username}}
    Password: {{password}}
    
    Best regards,
    
    --
    {{appname}}
hu_HU: FTP fiókja elkészült és készen áll a használatra.
    
    Kiszolgáló: {{domain}}
    Felhasználónév: {{username}}
    Jelszó: {{password}}
    
    Üdvözlettel,
    
    --
    {{appname}}

en: Failed
hu_HU: Sikertelen

en: Feb
hu_HU: február

en: Field "%s" can not be blank.
hu_HU: A(z) "%s" mező nem lehet üres.

en: File Manager
hu_HU: Fájlkezelő

en: File Name
hu_HU: Fájlnév

en: File System Disk Quota
hu_HU: Fájlrendszer Lemezkvóta

en: File manager
hu_HU: Fájlkezelő

en: Firewall
hu_HU: Tűzfal

en: Firewall Rules
hu_HU: Tűzfalszabályok

en: Flag
hu_HU: Jelölő

en: Focus on search
hu_HU: Fókuszpont a keresőmezőre

en: For example
hu_HU: Például

en: Forgot Password
hu_HU: Elfelejtett Jelszó

en: Forgot Token
hu_HU: Elfelejtett Biztonsági Kód

en: Forward to
hu_HU: Továbbítás

en: Forwarding
hu_HU: Továbbítás

en: Friday
hu_HU: péntek

en: General
hu_HU: Általános

en: Generate
hu_HU: Generál

en: Generate Self-Signed SSL Certificate
hu_HU: Self-Signed SSL tanúsítvány generálása

en: Global SMTP Relay
hu_HU: Globális SMTP Relay használata

en: Go to BACKUP list
hu_HU: Ugrás a MENTÉS menübe

en: Go to CRON list
hu_HU: Ugrás a CRON menübe

en: Go to DB list
hu_HU: Ugrás az ADATBÁZIS menübe

en: Go to DNS list
hu_HU: Ugrás a DNS menübe

en: Go to MAIL list
hu_HU: Ugrás az E-MAIL menübe

en: Go to WEB list
hu_HU: Ugrás a WEB menübe

en: Hello {{name}},
    
    To reset your {{appname}} password, please follow this link:
    https://{{hostname}}/reset/?action=confirm&user={{user}}&code={{resetcode}}
    
    Alternatively, you may go to https://{{hostname}}/reset/?action=code&user={{user}} and enter the following reset code:
    {{resetcode}}
    
    If you did not request password reset, please ignore this message and accept our apologies.
    
    Best regards,
    
    --
    {{appname}}
hu_HU: Kedves {{name}},
    
    A {{appname}} jelszavad helyreállításához kérlek kattints az alábbi linkre:
    https://{{hostname}}/reset/?action=confirm&user={{user}}&code={{resetcode}}
    
    Alternatív lehetőségként látogasd meg a https://{{hostname}}/reset/?action=code&user={{user}} oldalt és add meg az alábbi helyreállítási kódot:
    {{resetcode}}
    
    Ha nem te kérted a jelszó helyreállítását, akkor kérlek, hagyd figyelmen kívül ezt az üzenetet és fogadd elnézésünket a zavarásért.
    
    Üdvözlettel,
    
    --
    {{appname}}

en: Hello {{name}},
    
    Your account has been created and ready to use.
    
    https://{{hostname}}/login/
    Username: {{user}}
    Password: {{password}}
    
    Best regards,
    
    --
    {{appname}}
hu_HU: Kedves {{name}},
    
    A felhasználói fiókod létrejött és készen áll a használatra.
    
    https://{{hostname}}/login/
    Felhasználónév: {{user}}
    Jelszó: {{password}}
    
    Üdvözlettel,
    
    --
    {{appname}}

en: Help
hu_HU: Súgó

en: Hestia Control Panel
hu_HU: Hestia Vezérlőpult

en: Hestia core package
hu_HU: Hestia alapcsomag

en: Hestia internal php interpreter
hu_HU: Hestia php értelmezőprogram

en: Hestia internal web server
hu_HU: Hestia webkiszolgáló szoftver

en: Hide Certificate
hu_HU: Tanúsítvány elrejtése

en: Hide account from other administrators
hu_HU: Fiók elrejtése a többi adminisztrátor elől

en: Hide link to Documentation
hu_HU: Dokumentációhoz vezető link elrejtése

en: Host
hu_HU: Kiszolgáló

en: Hostname
hu_HU: Kiszolgálónév

en: Hour
hu_HU: Óra

en: Hourly
hu_HU: Óránként

en: IMAP Settings
hu_HU: IMAP Beállítások

en: IP Address
hu_HU: IP cím

en: IP Address / IPset IP List
hu_HU: IP Cím / IPSet Címlista

en: IP Addresses
hu_HU: IP Címek

en: IP List Name
hu_HU: IP Címlista Neve

en: IP Version
hu_HU: IP Verzió

en: IP address has been banned successfully.
hu_HU: Az IP cím sikeresen kitiltásra került.

en: IP address {%s} has been created successfully.
hu_HU: Az IP cím (%s) sikeresen létre lett hozva.

en: IP list has been created successfully.
hu_HU: Az IP címlista sikeresen létre lett hozva.

en: IP or Value
hu_HU: Bejegyzés

en: IPs
hu_HU: IP

en: IPset IP Lists
hu_HU: IPSet Címlisták

en: ISO 3166-1 alpha-2 two-letter code
hu_HU: ISO 3166-1 alpha-2 kétbetűs kód

en: If the aliases changes, Let's Encrypt will obtain a new SSL certificate.
hu_HU: Amennyiben az aliasok megváltoznak, a Let's Encrypt új SSL tanúsítványt fog igényelni a domainhez.

en: Inactive session timeout
hu_HU: Inaktív munkamenet lejárata

en: Inactive session timeout can not lower than 1 minute.
hu_HU: A munkamenet inaktivitásának időkorlátja nem lehet kevesebb 1 percnél.

en: Info (read-only mode): Crontab can only be edited via SSH.
hu_HU: Infó (read-only mód): A crontab csak SSH-n keresztül szerkeszthető.

en: Information
hu_HU: Információ

en: Install %s
hu_HU: %s telepítése

en: Interface
hu_HU: Interfész

en: Invalid or missing 2FA token
hu_HU: Érvénytelen vagy hiányzó biztonsági kód.

en: Invalid username or code
hu_HU: Hibás felhasználónév vagy érvényesítő kód.

en: Invalid username or password
hu_HU: Hibás felhasználónév vagy jelszó.

en: Issued By
hu_HU: Kiállító

en: Issued To
hu_HU: Kiállítva

en: It is strongly advised to {create a standard user account} before adding %s to the server due to the increased privileges the admin account possesses and potential security risks.
hu_HU: Erősen ajánlott, hogy {hozz létre normál fiókot} %s hozzáadása előtt az admin fiók privilegizált szintjével járó biztonsági kockázatok elkerülése végett!

en: It may take a few minutes to save your changes. Please wait until the process has completed and do not refresh the page.
hu_HU: A módosítások elmentése több percet is igénybe vehet. Kérlek várd meg, hogy befejeződjön a folyamat és ne töltsd újra az oldalt.

en: Jan
hu_HU: január

en: Jobs
hu_HU: Feladat

en: Jul
hu_HU: július

en: Jun
hu_HU: június

en: Key Size
hu_HU: Kulcs Méret

en: Key Tag
hu_HU: Kulcscímke

en: Key Type / Flag
hu_HU: Kulcscímke / Jelölő

en: Language
hu_HU: Nyelv

en: Last 70 lines of %s.%s.log
hu_HU: A(z) %s.%s.log utolsó 70 sora

en: Limit
hu_HU: Korlát

en: Load Average
hu_HU: Átlagos terhelés

en: Loading...
hu_HU: Betöltés...

en: Local Backup
hu_HU: Helyi Biztonsági Mentés

en: Log in
hu_HU: Belépés

en: Log in as
hu_HU: Bejelentkezés, mint

en: Log out
hu_HU: Kilépés

en: Logged in as
hu_HU: Bejelentkezve, mint

en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: Login History
hu_HU: Belépési Napló

en: Login screen style
hu_HU: Bejelentkezési képernyő stílusa

en: Logs
hu_HU: Naplók

en: MAIL
hu_HU: E-MAIL

en: Mail
hu_HU: E-mail

en: Mail Accounts
hu_HU: Mail fiók

en: Mail Domains
hu_HU: Mail domain

en: Mail Server
hu_HU: Mail Szerver

en: Mail Support
hu_HU: E-Mail támogatás

en: Mail account has been created.
    
    Common Account Settings:
    Username: {{account}}@{{domain}}
    Password: {{password}}
    Webmail: {{webmail}}
    Hostname: {{hostname}}
    
    IMAP Settings
    Authentication: Normal Password
    SSL/TLS: Port 993
    STARTTLS: Port 143
    No encryption: Port 143
    
    POP3 Settings
    Authentication: Normal Password
    SSL/TLS: Port 995
    STARTTLS: Port 110
    No encryption: Port 110
    
    SMTP Settings
    Authentication: Normal Password
    SSL/TLS: Port 465
    STARTTLS: Port 587
    No encryption: Port 25
    
    Best regards,
    
    --
    {{appname}}
hu_HU: Email fiókja elkészült.
    
    Általános fiókbeállítások
    Felhasználónév: {{account}}@{{domain}}
    Jelszó: {{password}}
    Webmail: {{webmail}}
    Kiszolgáló: {{hostname}}
    
    IMAP Beállítások
    Hitelesítés: Normál Jelszó
    SSL/TLS Port: 993
    STARTTLS Port: 143
    Titkosítás Nélküli Port: 143
    
    POP3 Beállítások
    Hitelesítés: Normál Jelszó
    SSL/TLS Port: 995
    STARTTLS Port: 110
    Titkosítás Nélküli Port: 110
    
    SMTP Beállítások
    Hitelesítés: Normál Jelszó
    SSL/TLS Port: 465
    STARTTLS Port: 587
    Titkosítás Nélküli Port: 25
    
    Üdvözlettel,
    
    --
    {{appname}}

en: Mail account {%s@%s} has been created successfully.
hu_HU: A(z) {%s@%s} e-mail fiók sikeresen létre lett hozva.

en: Mail domain {%s} has been created successfully.
hu_HU: A(z) {%s} mail domain sikeresen létre lett hozva.

en: Manage SSH Keys
hu_HU: SSH Kulcsok Kezelése

en: Mar
hu_HU: március

en: Maximum %s characters length, including prefix
hu_HU: Legfeljebb %s karakter, prefixet is beleértve

en: Maximum Number of Databases
hu_HU: Adatbázisok Maximális Száma

en: May
hu_HU: május

en: Memory
hu_HU: Memória

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Minute
hu_HU: Perc

en: Minutes
hu_HU: perc

en: Monday
hu_HU: hétfő

en: Month
hu_HU: Hónap

en: Monthly
hu_HU: Havonta

en: More info
hu_HU: További információ

en: Move backward through top menu
hu_HU: Mozgás a felső menüben vissza

en: Move down through elements list
hu_HU: Mozgás az elemek között lefelé

en: Move forward through top menu
hu_HU: Mozgás a felső menüben előre

en: Move up through elements list
hu_HU: Mozgás az elemek között felfelé

en: MySQL Support
hu_HU: MySQL Támogatás

en: NAT IP Association
hu_HU: Társított NAT IP

en: NGINX cache has been purged successfully.
hu_HU: Az NGINX gyorsítótára sikeresen ki lett ürítve.

en: Name
hu_HU: Név

en: Name Servers
hu_HU: Névkiszolgálók

en: Nameserver 1
hu_HU: Névkiszolgáló 1

en: Nameserver 2
hu_HU: Névkiszolgáló 2

en: Netmask
hu_HU: Netmaszk

en: Network
hu_HU: Hálózat

en: New Password
hu_HU: Új jelszó

en: Next
hu_HU: Következő

en: No
hu_HU: Nem

en: No aliases
hu_HU: Nincsenek aliasok

en: No encryption
hu_HU: Titkosítás mellőzése

en: No exclusions
hu_HU: Nincsenek kizárások

en: No notifications
hu_HU: Nincsenek értesítések

en: Normal password
hu_HU: Normál jelszó

en: Not After
hu_HU: Lejár

en: Not Before
hu_HU: Érvényes

en: Notifications
hu_HU: Értesítések

en: Nov
hu_HU: november

en: Oct
hu_HU: október

en: Old Style
hu_HU: Régimódi

en: One or more email addresses
hu_HU: Egy vagy több email cím

en: Open Webmail
hu_HU: Webmail Megnyitása

en: Open debug panel
hu_HU: Debug panel mutatása

en: Open menu
hu_HU: Menü mutatása

en: Operating System
hu_HU: Operációs rendszer

en: Optional
hu_HU: Opcionális

en: Options
hu_HU: Beállítások

en: Organization
hu_HU: Szervezet

en: Overall Statistics
hu_HU: Átfogó Statisztikák

en: Owner
hu_HU: Tulajdonos

en: PHP CLI Version
hu_HU: PHP CLI verzió

en: POP3 Settings
hu_HU: POP3 Beállítások

en: Package
hu_HU: Csomag

en: Package Name
hu_HU: Csomag neve

en: Package Names
hu_HU: Csomag Neve

en: Package {%s} has been created successfully.
hu_HU: A csomag ({%s}) sikeresen létre lett hozva.

en: Packages
hu_HU: Csomagok

en: Partially implemented
hu_HU: Részlegesen implementált

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Password Reset at %s
hu_HU: Jelszóhelyreállítás ekkor: %s

en: Password does not match the minimum requirements.
hu_HU: A jelszó nem felel meg a minimális követelményeknek.

en: Password reset code has been sent to your email address
hu_HU: A jelszó helyreállításához szükséges kód el lett küldve az email címedre

en: Password reset instructions have been sent to the email address associated with this account.
hu_HU: A jelszó helyreállításához szükséges információk el lettek küldve a fiókhoz társított email címre.

en: Passwords do not match
hu_HU: A jelszavak nem egyeznek

en: Path
hu_HU: Útvonal

en: Permissions
hu_HU: Jogosultságok

en: Please enter a valid contact name.
hu_HU: Kérlek valós nevet adj meg!

en: Please enter a valid email address.
hu_HU: Kérlek valós email címet adj meg!

en: Please make sure ~/web/%s/public_html is empty!
hu_HU: Kérlek győzödj meg róla, hogy a ~/web/%s/public_html könyvtár üres-e!

en: Please scan the code below in your 2FA application
hu_HU: Kérlek olvasd be az alábbi kódot a kétfaktoros hitelesítő alkalmazásban

en: Please wait 15 minutes before sending a new request.
hu_HU: Kérlek várj 15 percet új kérelem elküldése előtt!

en: Plugins
hu_HU: Bővítmények

en: Point to
hu_HU: Az alábbi domain root könyvtárára mutat

en: Policies
hu_HU: Korlátozások

en: Policy
hu_HU: Korlátozás

en: PostgreSQL Support
hu_HU: PostgreSQL Támogatás

en: Prefix %s will be added to username automatically
hu_HU: A %s prefix hozzá lesz adva a felhasználó nevéhez

en: Prefix %s will be automatically added to database name and database user
hu_HU: A %s prefix automatikusan hozzáadódik az adatbázis és a felhasználó nevéhez

en: Prevent CSRF
hu_HU: CSRF támadások megelőzése

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: Preview Features
hu_HU: Előnézeti Funkciók

en: Priority
hu_HU: Prioritás

en: Production Release
hu_HU: Általános Elérhetőségű Kiadás

en: Protocol
hu_HU: Protokoll

en: Proxy Extensions
hu_HU: Proxy kiterjesztések

en: Proxy Server
hu_HU: Proxy Szerver

en: Proxy Support
hu_HU: Proxy támogatás

en: Proxy Template
hu_HU: Proxy sablon

en: Public Key
hu_HU: Publikus Kulcs

en: Purge NGINX Cache
hu_HU: NGINX Gyorsítótár Kiürítése

en: Quick App Installer
hu_HU: Gyors App Telepítő

en: Quick Install App
hu_HU: Gyors App Telepítő

en: Quota
hu_HU: Kvóta

en: Ranges and lists are acceptable
hu_HU: Tartomány és lista is támogatott

en: Rate Limit
hu_HU: Forgalmi Korlát

en: Rebuild
hu_HU: Újjáépítés

en: Rebuild All
hu_HU: Összes Újjáépítése

en: Rebuild Cron Jobs
hu_HU: Ütemezett Feladatok Újjáépítése

en: Rebuild DNS Zones
hu_HU: DNS Zónák Újjáépítése

en: Rebuild Databases
hu_HU: Adatbázisok Újjáépítése

en: Rebuild Mail Domains
hu_HU: Mail Domainek Újjáépítése

en: Rebuild User Profile
hu_HU: Fiók Újjáépítése

en: Rebuild Web Domains
hu_HU: Web Domainek Újjáépítése

en: Record
hu_HU: Rekord

en: Record {%s.%s} has been created successfully.
hu_HU: A(z) {%s.%s} rekord sikeresen létre lett hozva.

en: Records
hu_HU: Rekordok

en: Redirect visitors to %s
hu_HU: Látogatók átirányítása a(z) %s webcímre

en: Redirect visitors to a custom domain or web address
hu_HU: Látogatók átirányítása egyedi domainre vagy webcímre

en: Refresh
hu_HU: Frissítés

en: Refresh IP Addresses
hu_HU: IP Címek Frissítése

en: Reject Spam
hu_HU: Kéretlen levelek elutasítása

en: Release
hu_HU: Kiadás

en: Remote Backup
hu_HU: Távoli Biztonsági Mentés

en: Reset
hu_HU: Visszaállít

en: Reset Code
hu_HU: Megerősítő kód

en: Restart
hu_HU: Újraindítás

en: Restart "%s" failed
hu_HU: "%s" újraindítása sikertelen.

en: Restore
hu_HU: Visszaállítás

en: Restore All
hu_HU: Összes Visszaállítása

en: Restrict access to read-only for other administrators
hu_HU: A többi adminisztrátor csak olvasható módban férhet hozzá

en: Role
hu_HU: Szerepkör

en: Rule has been created successfully.
hu_HU: A szabály sikeresen létre lett hozva.

en: Run Command
hu_HU: Futtatás ekkor

en: Runtime
hu_HU: Futási idő

en: SMTP Settings
hu_HU: SMTP Beállítások

en: SSH Access
hu_HU: SSH hozzáférés

en: SSH ID
hu_HU: SSH Azonosító

en: SSH Key
hu_HU: SSH Kulcs

en: SSH Key already exists.
hu_HU: Az SSH Kulcs már létezik.

en: SSH Key has been created successfully.
hu_HU: Az SSH Kulcs sikeresen létre lett hozva.

en: SSH Keys
hu_HU: SSH Kulcsok

en: SSL Certificate
hu_HU: SSL Tanúsítvány

en: SSL Domains
hu_HU: SSL domain

en: SSL Private Key
hu_HU: SSL Privát Kulcs

en: Saturday
hu_HU: szombat

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save form
hu_HU: Űrlap mentése

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search Results
hu_HU: Keresési találatok

en: Secret Key
hu_HU: Titkos kulcs

en: Security
hu_HU: Biztonság

en: Select
hu_HU: Kiválasztás

en: Select all
hu_HU: Összes kijelölése

en: Send FTP credentials to email
hu_HU: FTP adatok elküldése e-mailben

en: Send email notification when an update has been installed
hu_HU: Email értesítés küldése, miután egy frissítés telepítésre került

en: Send update installation log by email
hu_HU: Frissítési napló elküldése emailben

en: Send welcome email
hu_HU: Üdvözlő e-mail üzenet küldése

en: Sender Email Address
hu_HU: Küldő Email Címe

en: Sender Name
hu_HU: Küldő Neve

en: Sep
hu_HU: szeptember

en: Server settings
hu_HU: Szerver beállítások

en: Service
hu_HU: Szolgáltatás

en: Services
hu_HU: Szolgáltatások

en: Set as default language for all users
hu_HU: Beállítás alapértelmezett nyelvként az összes felhasználó számára

en: Set as selected theme for all users
hu_HU: Beállítás alapértelmezett megjelenésként az összes felhasználó számára

en: Setup
hu_HU: Telepítés

en: Shared
hu_HU: Megosztott

en: Shortcuts
hu_HU: Gyorsbillentyűk

en: Show Certificate
hu_HU: Tanúsítvány megtekintése

en: Show Per User
hu_HU: Fiókonként Összesítve

en: Signature
hu_HU: Ujjlenyomat

en: Size
hu_HU: Méret

en: Sort by
hu_HU: Rendezés

en: Sort items
hu_HU: Adatok rendezése

en: Spam Filter
hu_HU: Spam Szűrés

en: Start
hu_HU: Elindítás

en: Start "%s" failed
hu_HU: "%s" indítása sikertelen.

en: State
hu_HU: Állam / Megye

en: State / Province
hu_HU: Megye

en: Statistics
hu_HU: Statisztikák

en: Statistics Authorization
hu_HU: Statisztika engedélyezése

en: Status
hu_HU: Státusz

en: Status code
hu_HU: Státuszkód

en: Stop
hu_HU: Leállítás

en: Stop "%s" failed
hu_HU: "%s" leállítása sikertelen.

en: Strict
hu_HU: Szigorú

en: Submit
hu_HU: OK

en: Success
hu_HU: Sikeres

en: Sunday
hu_HU: vasárnap

en: Support CIDR format
hu_HU: CIDR formátum támogatott

en: Supported variables
hu_HU: Támogatott változók

en: Suspend
hu_HU: Felfüggesztés

en: Suspend All
hu_HU: Összes Felfüggesztése

en: Suspended
hu_HU: Felfüggesztett

en: Sync Error document templates on user rebuild
hu_HU: Hibaoldalak sablonjainak szinkronizálása felhasználói fiók újjáépítésekor

en: Sync Skeleton templates
hu_HU: Skeleton sablonok szinkronizálása

en: System
hu_HU: Rendszer

en: System Administrator account
hu_HU: Rendszer Adminisztrátor fiók

en: System PHP Version
hu_HU: Rendszer PHP Verziója

en: System Protection
hu_HU: Rendszervédelem

en: Target domain or URL
hu_HU: Cél domain vagy URL

en: Task Monitor
hu_HU: Feladatfigyelő

en: Task has been added to the queue. You will receive an email notification when your backup is ready for download.
hu_HU: A kért művelet hozzá lett adva a várólistához. Emailben értesítést fogsz kapni, amint a biztonsági mentés készen áll a letöltésre.

en: Task has been added to the queue. You will receive an email notification when your restore has been completed.
hu_HU: A kért művelet hozzá lett adva a várólistához. Emailben értesítést fogsz kapni, amint a helyreállítási művelet befejeződött.

en: Template
hu_HU: Sablon

en: The system is going down for reboot NOW!
hu_HU: A rendszer leáll az újraindításhoz. MOST!

en: Theme
hu_HU: Megjelenés

en: There are currently no IP lists defined.
hu_HU: Jelenleg nincsenek IP listák meghatározva.

en: There are currently no banned IP addresses.
hu_HU: Jelenleg nincsenek kitiltott IP címek.

en: Thursday
hu_HU: csütörtök

en: Time
hu_HU: Időpont

en: Time Zone
hu_HU: Időzóna

en: Title
hu_HU: Címsor

en: To enable Let's Encrypt SSL, ensure that DNS records exist for mail.%s and %s!
hu_HU: A Let's Encrypt SSL engedélyezése előtt bizonyosodj meg róla, hogy létre van hozva a mail.%s és %s DNS rekord!

en: Top
hu_HU: Fel

en: Triennially
hu_HU: Háromévente

en: Tuesday
hu_HU: kedd

en: Two-factor Authentication
hu_HU: Kétfaktoros Hitelesítés

en: Two-factor authentication is now turned off for your account.<br><br>You may now proceed to log in.
hu_HU: A kétfaktoros hitelesítés ki lett kapcsolva a fiókodon.<br><br>Most már folytathatod a bejelentkezést.

en: Type
hu_HU: Típus

en: Type directory name, one per line. To exlude all dirs use *
hu_HU: Soronként egy könyvtár. Az összes könyvtár kizárásához használd a *-ot.

en: Type domain name, one per line. To exclude all domains use *. To exclude specific accounts use following format: domain.tld:info:support:postmaster
hu_HU: Soronként egy domain név. Az összes domain kizárásához használd a *-ot. Bizonyos fiókok kizárásához használd a következő formátumot: domain.tld:info:support:postmaster

en: Type domain name, one per line. To exclude all domains use *. To exclude specific dirs use following format: domain.tld:public_html/cache:public_html/tmp
hu_HU: Soronként egy domain név. Az összes domain kizárásához használd a *-ot. Bizonyos könyvtárak kizárásához használd a következő formátumot: domain.tld:public_html/cache:public_html/tmp

en: Type full database name, one per line. To exclude all databases use *
hu_HU: Soronként egy adatbázis. Az összes adatbázis kizárásához használd a *-ot.

en: USER
hu_HU: ÜGYFÉL

en: Unable to add database!
hu_HU: Nem sikerült létrehozni az adatbázist!

en: Unable to add database! Limit reached!
hu_HU: Nem sikerült létrehozni az adatbázist! A korlát betelt!

en: Unable to install %s, %s is not available.
hu_HU: Nem sikerült telepíteni az alkalmazást (%s), mert a %s nem érhető el.

en: Unlimited
hu_HU: Korlátlan

en: Unlock Account
hu_HU: Fiók Feloldása

en: Unsave form
hu_HU: Űrlap visszavonása

en: Unsupported hash method
hu_HU: Nem támogatott hash metódus

en: Unsuspend
hu_HU: Felfüggesztés Feloldása

en: Unsuspend All
hu_HU: Összes Felfüggesztésének Megszüntetése

en: Update Usage Counters
hu_HU: Számlálók Frissítése

en: Update logo
hu_HU: Logó frissítése

en: Updates
hu_HU: Frissítések

en: Upload the files to %s
hu_HU: A fájlokat az alábbi mappába töltsd fel: %s

en: Uptime
hu_HU: Üzemidő

en: Use IP address allow list for login attempts
hu_HU: Fehérlistás korlátozás használata a bejelentkezéshez

en: Use Let's Encrypt to obtain SSL certificate
hu_HU: Let's Encrypt használata az SSL tanúsítvány beszerzéséhez

en: Use local-part without domain name
hu_HU: Használd a fióknevet, domain név nélkül

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: User Directory
hu_HU: Felhasználói Könyvtár

en: User {%s} has been created successfully. / {Log in as %s}
hu_HU: A fehasználói fiók ({%s}) sikeresen létre lett hozva. / {Bejelentkezés, mint %s}

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: Value
hu_HU: Érték

en: Version
hu_HU: Verzió

en: View
hu_HU: Megtekintés

en: View Public DNSSEC Key
hu_HU: Publikus DNSSEC Kulcs Megtekintése

en: Visit
hu_HU: Ugrás

en: Warning
hu_HU: Figyelmeztetés

en: Warning! Last chance to save secret key!
hu_HU: Figyelem! Utolsó esély, hogy elmentsd a titkos kulcsot!

en: Web Aliases
hu_HU: Web alias

en: Web Domains
hu_HU: Web domain

en: Web Server
hu_HU: Web Szerver

en: Web Statistics
hu_HU: Web statisztika

en: Web Template
hu_HU: Web sablon

en: Webmail Client
hu_HU: Webmail kliens

en: Wednesday
hu_HU: szerda

en: Weekdays (5 days)
hu_HU: Hétköznap (mind az öt napon)

en: Weekend (2 days)
hu_HU: Hétvégén (mindkét napon)

en: Weekly
hu_HU: Hetente

en: Welcome
hu_HU: Üdvözöljük

en: Welcome to %s
hu_HU: Köszönti a %s!

en: White Label
hu_HU: Márkaépítés

en: White Label Options
hu_HU: Márkaépítési Beállítások

en: YYYY-MM-DD
hu_HU: ÉÉÉÉ-HH-NN

en: Yearly
hu_HU: Évente

en: Yes
hu_HU: Igen

en: You are logged out, please log in again.
hu_HU: Ki vagy jelentkezve, kérlek jelentkezz be újra!

en: Your password must have at least
hu_HU: A jelszónak tartalmaznia kell a következőket

en: Your web folder already has files uploaded to it. The installer will overwrite your files and/or the installation might fail.
hu_HU: A web könyvtár feltöltött állományokat tartalmaz. A telepítő felül fogja írni ezeket az állományokat és/vagy a telepítés meghiúsulhat.

en: Zones
hu_HU: Zónák

en: a database
hu_HU: adatbázis

en: a dns domain
hu_HU: domain dns

en: a mail domain
hu_HU: mail domain

en: a web domain
hu_HU: web domain

en: backend server
hu_HU: backend szerver

en: brute-force protection
hu_HU: brute force védelem

en: database server
hu_HU: adatbázis szerver

en: dns server
hu_HU: dns szerver

en: email / hour
hu_HU: email / óra

en: email / hour / account
hu_HU: email / óra / fiók

en: email anti-virus
hu_HU: email víruskereső

en: email spam filter
hu_HU: email spamszűrő

en: firewall
hu_HU: tűzfal

en: ftp server
hu_HU: ftp szerver

en: imap/pop3 server
hu_HU: imap/pop3 kiszolgáló

en: in MB
hu_HU: MB

en: job scheduler
hu_HU: feladat ütemező

en: mail server
hu_HU: mail szerver

en: one or more email addresses
hu_HU: egy vagy több e-mail cím

en: per account / hour
hu_HU: fiók / óra

en: per domain
hu_HU: domainenként

en: phpMyAdmin Single Sign On
hu_HU: phpMyAdmin SSO bejelentkezés

en: ssh server
hu_HU: ssh kiszolgáló

en: url, script or file
hu_HU: url, szkript vagy fájl

en: web server
hu_HU: web szerver

en: zstd only
hu_HU: zstd esetén
