hestiacp - en to ku_TR translation catalogue (353 entries)

en: %d DNS record | %d DNS records
ku_TR[0]: %d تۆماری DNS
ku_TR[1]:  %d تۆمارەکانی DNS

en: %d DNS zone | %d DNS zones
ku_TR[0]:  %d ناوچەی DNS
ku_TR[1]:  %d ناوچەکانی DNS

en: %d IP address | %d IP addresses
ku_TR[0]: %d ناونیشانی ئایپی
ku_TR[1]: %d ناونیشانی ئایپی

en: %d backup | %d backups
ku_TR[0]: %d پاشەکەوت
ku_TR[1]: %d پاشەکەوتەکان

en: %d banned IP address | %d banned IP addresses
ku_TR[0]:  %d ناونیشانی IP قەدەغەکراوە
ku_TR[1]: %d ناونیشانی IP قەدەغەکراو

en: %d day | %d days
ku_TR[0]: %d ڕۆژ
ku_TR[1]: %d ڕۆژ

en: %d firewall rule | %d firewall rules
ku_TR[0]: تاک: یاسای دیواری ئاگری %d
ku_TR[1]: فرەیی: %d یاساکانی دیواری ئاگر

en: %d hour | %d hours
ku_TR[0]: %d کاتژمێر
ku_TR[1]: %d کاتژمێر

en: %d item | %d items
ku_TR[0]:  %d بابەتی
ku_TR[1]:  %d بابەتەکان

en: %d log record | %d log records
ku_TR[0]: تاک: تۆماری گوزارش %d
ku_TR[1]: فرەیی: %d تۆمارەکانی گوزارش

en: %d mail account | %d mail accounts
ku_TR[0]: ئەژمێری پۆستی %d
ku_TR[1]: %d ئەژمێری پۆست

en: %d mail domain | %d mail domains
ku_TR[0]: %d دۆمەینی پۆست
ku_TR[1]: %d دۆمەینی پۆست

en: %d minute | %d minutes
ku_TR[0]: %d خولەک
ku_TR[1]:  %d خولەک

en: %d month | %d months
ku_TR[0]:  %d مانگ
ku_TR[1]: %d مانگ

en: %d object | %d objects
ku_TR[0]: %d ته‌ن
ku_TR[1]: %d ته‌ن

en: %d package | %d packages
ku_TR[0]: پاکێجی %d
ku_TR[1]: %d پاکێجەکان

en: %d user account | %d user accounts
ku_TR[0]: %d ئەژمێری بەکارهێنەر
ku_TR[1]:  %d ئەژمێری بەکارهێنەر

en: %d web domain | %d web domains
ku_TR[0]:  %dو دۆمەینی وێب
ku_TR[1]: %d دۆمەینی وێب

en: 1 number
ku_TR: ١ ژمارە

en: 1 uppercase & 1 lowercase character
ku_TR: ١ پیتی گەورە و ١ پیتی بچووک

en: 2FA Reset Code
ku_TR: کۆدی گەڕانەوەی ئەکاونت

en: 2FA Token
ku_TR: پینی OTP

en: 8 characters long
ku_TR: درێژییەکەی ٨ پیتە

en: ACCEPT
ku_TR: پەسەندکردن

en: Access Key
ku_TR: كلیلی دەستپێگەیشتن

en: Access Keys
ku_TR: کلیلی دەستگەیشتن

en: Access Log
ku_TR: لۆگی دەستڕاگەیشتن

en: Account
ku_TR: هەژمارە

en: Account has been suspended
ku_TR: هەژمارە ڕاگیراوە

en: Accounts
ku_TR: هەژمارەکان

en: Action
ku_TR: کردار

en: Add Access Key
ku_TR: کلیلی دەستگەیشتن زیاد بکە

en: Add Cron Job
ku_TR: زیادکردنی Cron Job

en: Add DNS Domain
ku_TR: زیادکردنی دۆمەینی DNS

en: Add DNS Record
ku_TR: زیادکردنی تۆماری DNS

en: Add Database
ku_TR: زیادکردنی بنکەدراوە

en: Add IP list
ku_TR: زیادکردنی لیستی IP

en: Add Mail Account
ku_TR: زیادکردنی هەژمارەی مەیل

en: Add Mail Domain
ku_TR: زیادکردنی دۆمەینی پۆست

en: Add Package
ku_TR: زیادکردنی پاکێج

en: Add Record
ku_TR: زیادکردنی تۆمار

en: Add Rule
ku_TR: زیادکردنی یاسا

en: Add SSH Key
ku_TR: کلیلی SSH زیاد بکە

en: Add User
ku_TR: زیادکردنی بەکارهێنەر

en: Add Web Domain
ku_TR: زیادکردنی دۆمەینی وێب

en: Administrator
ku_TR: بەڕێوەبەر

en: Aliases
ku_TR: خوازناو

en: All ports: 0, Range: 80-82, List: 80,443,8080,8443
ku_TR: هەموو دەروازەکان: 0، مەودا: 80-82، لیست: 80,443,8080,8443

en: Allow suspended users to log in with read-only access
ku_TR: ڕێگە بە بەکارهێنەرانی هەڵپەسێردراو بدە بچنە ژوورەوە بە دەستگەیشتن بە تەنها خوێندنەوە

en: Allow users to change templates when editing DNS zones
ku_TR: ڕێگە بە بەکارهێنەران بدە لە کاتی دەستکاریکردنی ناوچەکانی DNS قاڵبەکان بگۆڕن

en: Allow users to change templates when editing web domains
ku_TR: ڕێگە بە بەکارهێنەران بدە لە کاتی دەستکاریکردنی دۆمەینەکانی وێبدا قاڵبەکان بگۆڕن

en: Allow users to delete log history
ku_TR: ڕێگە بە بەکارهێنەران بدە مێژووی لۆگ بسڕنەوە

en: Allow users to edit their account details
ku_TR: ڕێگە بە بەکارهێنەران بدە دەستکاری وردەکارییەکانی ئەکاونتەکەیان بکەن

en: Allow users to reset their passwords
ku_TR: ڕێگە بە بەکارهێنەران بدە وشەی نهێنی خۆیان ڕێست بکەنەوە

en: Allow users to view action and login history logs
ku_TR: ڕێگە بە بەکارهێنەران بدە سەیری لۆگەکانی مێژووی کردار و چوونەژوورەوە بکەن

en: Allowed IP addresses for API
ku_TR: ناونیشانی IP ڕێگەپێدراو بۆ API

en: An internal error occurred
ku_TR: هەڵەیەکی ناوخۆیی ڕوویدا

en: Apr
ku_TR: مانگی ٤

en: Aug
ku_TR: مانگی ٨

en: BLACKLIST
ku_TR: لیستی ڕەش

en: Back
ku_TR: گەڕانەوە

en: Backend Pool Mode
ku_TR: دۆخی حەوزەی پاشەکەوتو hhhhh

en: Backend Server
ku_TR: داشبۆردی ڕاژەکار

en: Backend Template
ku_TR: ڕووکاری تەختەی بەڕێوەبرایەتی

en: Backups
ku_TR: پاشەکەوتەکان

en: Ban IP Address
ku_TR: ناونیشانی ئایپی قەدەغە بکە

en: Bandwidth
ku_TR: پانایی باند

en: Banlist
ku_TR: پێرستی قەدەغە

en: Browser
ku_TR: وێبگەڕ

en: CPU
ku_TR: سی‌پی‌یوو‌

en: Cache Duration
ku_TR: ماوەی کاش

en: Category
ku_TR: هاوپۆله‌کان

en: Charset
ku_TR: چارسێت

en: City
ku_TR: شار

en: City / Locality
ku_TR: شار / ناوچە

en: Code has been expired
ku_TR: کۆدەکە بەسەرچووە

en: Command
ku_TR: فەرمان

en: Comment
ku_TR: سەرنج

en: Compression
ku_TR: پاڵەپەستۆ

en: Configure
ku_TR: ڕێکخستن

en: Confirm
ku_TR: دڵنیاکردنەوە

en: Confirm Password
ku_TR: ووشەی نھێنی  دووبارە  بكەوە

en: Continue
ku_TR: بەردەوام بوون

en: Country
ku_TR: وڵات

en: Create Backup
ku_TR: دروستکردنی پاشەکەوت

en: Cron Jobs
ku_TR: کرۆن جۆبس

en: Custom document root
ku_TR: ڕەگی بەڵگەنامەی تایبەتمەند

en: DKIM Support
ku_TR: پشتگیری DKIM

en: DNS Cluster
ku_TR: هێشووی DNA

en: DNS Records
ku_TR: تۆمارەکانی DNS

en: DNS Server
ku_TR: ڕاژەکاری DNS

en: DNS Support
ku_TR: پشتگیری DNS

en: DNS Template
ku_TR: چوارچێوەی DNS

en: DROP
ku_TR: فڕێدان

en: Daily
ku_TR: ڕۆژانە

en: Data Source
ku_TR: سەرچاوەی داتا

en: Database
ku_TR: بنکەدراوە

en: Databases
ku_TR: بنکەدراوە

en: Date
ku_TR: ڕێکەوت

en: Day
ku_TR: ڕۆژ

en: Dec
ku_TR: مانگی ١٢

en: Default
ku_TR: بنەڕەتی

en: Default Language
ku_TR: زمانی پێشوەختە

en: Default Name Servers
ku_TR: ڕاژەکارەکانی ناوی پێشوەختە

en: Delete
ku_TR: سڕینەوە

en: Description
ku_TR: وەسف

en: Details
ku_TR: ووردەکاریەکان

en: Directory
ku_TR: بەڕێوەبەرایەتی

en: Disabled
ku_TR: ناچالاک

en: Discard all mail
ku_TR: هەموو پۆستەکان فڕێ بدە

en: Disk
ku_TR: دیسک

en: Do not allow other administrators to access Server Settings
ku_TR: ڕێگە مەدە بەڕێوەبەرانی تر بچنە ناو ڕێکخستنەکانی ڕاژەکار

en: Do not allow user to log in to Control Panel
ku_TR: ڕێگە مەدە بەکارهێنەر بچێتە ژوورەوە بۆ تەختەی چاودێری

en: Do not store forwarded mail
ku_TR: مەیل  پێشکەشکراو هەڵمەگرە

en: Domain
ku_TR: دۆمەین

en: Domains
ku_TR: دۆمەینەکان

en: Download
ku_TR: دابەزاندن

en: Edit Package
ku_TR: دەستکاری پاکێجەکە بکە

en: Email
ku_TR: ئیمەیڵ

en: Enable API access
ku_TR: دەستڕاگەیشتن بە API چالاک بکە

en: Enable debug mode
ku_TR: دۆخی debug چالاک بکە

en: Enable domain redirection
ku_TR: ئاڕاستەکردنەوەی دۆمەین چالاک بکە

en: Enable legacy API access
ku_TR: دەستڕاگەیشتن بە APIی میراتی چالاک بکە

en: Enable preview features
ku_TR: تایبەتمەندیەکانی پێشبینی چالاک بکە

en: Enabled
ku_TR: چالاک کراوە

en: Enabled for admin
ku_TR: بۆ بەڕێوەبەر چالاک کراوە

en: Enabled for all users
ku_TR: بۆ هەموو بەکارهێنەران چالاک کراوە

en: Enforce subdomain ownership
ku_TR: خاوەندارێتی ژێر دۆمەین جێبەجێ بکە

en: Enter focused element
ku_TR: توخمێکی فۆکەسکراو دابنێ

en: Error Log
ku_TR: گوزارشی هەڵە

en: Error: Hestia did not return any output.
ku_TR: هەڵە: Hestia هیچ بەرهەمێکی نەگەڕاندەوە.

en: Expiration Date
ku_TR: بەرواری بەسەرچوون

en: Expire
ku_TR: بەسەرچوون

en: Feb
ku_TR: مانگی ٢

en: Field "%s" can not be blank.
ku_TR: مەیدانی "%s" ناتوانێت سپی بێت.

en: File Name
ku_TR: ناوی پەڕگە

en: Firewall
ku_TR: دیواری ئاگرین

en: Focus on search
ku_TR: تەرکیز لەسەر گەڕان بکە

en: Forgot Password
ku_TR: وشەی نهێنی لەبیر کردووە

en: Forward to
ku_TR: بەرەوپێش

en: Forwarding
ku_TR: پێشکەشکردن

en: Friday
ku_TR: هەینی

en: Global SMTP Relay
ku_TR: رێلەی جیهانی SMTP

en: Go to BACKUP list
ku_TR: بڕۆ بۆ لیستی BACKUP

en: Go to CRON list
ku_TR: بڕۆ بۆ لیستی CRON

en: Go to DB list
ku_TR: بڕۆ بۆ لیستی DB

en: Go to DNS list
ku_TR: بڕۆ بۆ لیستی DNS

en: Go to MAIL list
ku_TR: بڕۆ بۆ لیستی MAIL

en: Go to WEB list
ku_TR: بڕۆ بۆ لیستی WEB

en: HESTIA
ku_TR: هێستیا(HESTIA)

en: Help
ku_TR: یارمەتیدان

en: Hestia Control Panel
ku_TR: تەختەی بەڕێوەبردنی هێستیا(Hestia)

en: Hide account from other administrators
ku_TR: هەژمارە لە بەڕێوەبەرانی تر بشارەوە

en: Host
ku_TR: خانه‌خوێ(هۆست)

en: Hostname
ku_TR: ناوی ڕاژەکار

en: Hour
ku_TR: کاتژمێر

en: Hourly
ku_TR: کاتژمێر بە کاتژمێر

en: IP Address
ku_TR: ناونیشانی ئایپی

en: IP or Value
ku_TR: IP یان بەها

en: IPs
ku_TR: ئایپییەکان

en: Inactive session timeout
ku_TR: کاتی تەواوبوونی دانیشتنی ناچالاك

en: Interface
ku_TR: ڕووکار

en: Invalid or missing 2FA token
ku_TR: تۆکنی 2FA نادروستە یان نەماوە

en: Invalid username or code
ku_TR: ناوی بەکارهێنەر یان کۆدی نادروست

en: Invalid username or password
ku_TR: ناو یان ژمارەنی نهێنی هەلەیە

en: Jan
ku_TR: مانگی ١

en: Jul
ku_TR: مانگی ٧

en: Jun
ku_TR: مانگی ٦

en: Language
ku_TR: زمان

en: Last 70 lines of %s.%s.log
ku_TR: کۆتا ٧٠ دێڕی %s.%s.گوزارش

en: Limit
ku_TR: سنوور

en: Load Average
ku_TR: تێکڕای بار

en: Log in
ku_TR: چونه‌ ژووره‌وه‌

en: Log out
ku_TR: چوونە دەرەوە

en: Logged in as
ku_TR: چوونەژورەوە بە

en: Login
ku_TR: چونه‌ ژووره‌وه‌

en: Login screen style
ku_TR: شێوازی شاشەی چوونەژوورەوە

en: Logs
ku_TR: لۆگەکان

en: Mail
ku_TR: پۆست

en: Mail Accounts
ku_TR: ئەکاونتی مەیل

en: Mail Domains
ku_TR: دۆمەینەکانی مەیل

en: Mail Server
ku_TR: ڕاژەکاری مەیل

en: Mail Support
ku_TR: مەیل بۆ ئەم دۆمەینە چالاک بکە

en: Mar
ku_TR: مانگی ٣

en: May
ku_TR: مانگی ٥

en: Memory
ku_TR: بیرگه‌

en: Message
ku_TR: نامە

en: Minute
ku_TR: خولەک

en: Minutes
ku_TR: خولەکەکان

en: Monday
ku_TR: دوو شەمە

en: Month
ku_TR: مانگ

en: Monthly
ku_TR: مانگانە

en: More info
ku_TR: زانیاری زیاتر

en: Move backward through top menu
ku_TR: لە ڕێگەی مینیوی سەرەوەوە بەرەو دواوە بچۆ

en: Move down through elements list
ku_TR: لە ڕێگەی لیستی توخمەکانەوە بچۆ خوارەوە

en: Move forward through top menu
ku_TR: لە ڕێگەی مینیوی سەرەوە بەرەو پێشەوە بڕۆ

en: Move up through elements list
ku_TR: لە ڕێگەی لیستی توخمەکانەوە بەرەو سەرەوە بڕۆ

en: MySQL Support
ku_TR: پشتگیری MySQL

en: Name
ku_TR: ناو

en: Netmask
ku_TR: نێتماسک

en: Network
ku_TR: تۆڕ

en: New Password
ku_TR: تێپەڕەوشەی نوێ

en: Next
ku_TR: دواتر

en: No
ku_TR: نەخێر

en: No encryption
ku_TR: بێ نهێنیکردن

en: Normal password
ku_TR: وشەی نهێنی ئاسایی

en: Notifications
ku_TR: ئاگادارکردنەوەکان

en: Nov
ku_TR: مانگی ١١

en: Oct
ku_TR: مانگی ١٠

en: Old Style
ku_TR: شێوازی کۆن

en: Operating System
ku_TR: سیستمی هەڵسوڕاندن

en: Options
ku_TR: بژاردەکان

en: Organization
ku_TR: ڕێکخراو

en: Overall Statistics
ku_TR: ئاماری گشتی

en: Owner
ku_TR: خاوەن

en: PHP CLI Version
ku_TR: وەشانی PHP CLI

en: Package
ku_TR: پاکەت

en: Package Name
ku_TR: ناوی پاکێج

en: Packages
ku_TR: پاکێجەکان

en: Password
ku_TR: نهێنوشە

en: Path
ku_TR: ڕێڕەو

en: Permissions
ku_TR: مۆڵەتەکان

en: Please make sure ~/web/%s/public_html is empty!
ku_TR: تکایە دڵنیابە کە ~/web/%s/public_html بەتاڵە!

en: Point to
ku_TR: ئاماژە بە...

en: Policies
ku_TR: سیاسەتەکان

en: Policy
ku_TR: سیاسەت

en: Port
ku_TR: دەرگا

en: PostgreSQL Support
ku_TR: پشتگیری PostgreSQL

en: Prefix %s will be added to username automatically
ku_TR: پێشگر %s بە شێوەیەکی ئۆتۆماتیکی زیاد دەکرێت بۆ ناوی بەکارهێنەر

en: Prefix %s will be automatically added to database name and database user
ku_TR: پێشگر %s بە شێوەیەکی ئۆتۆماتیکی زیاد دەکرێت بۆ ناوی بنکەدراوە و بەکارهێنەری بنکەدراوە

en: Prevent CSRF
ku_TR: ڕێگری لە CSRF بکە

en: Preview
ku_TR: پێشبینی

en: Priority
ku_TR: پێشه‌نگی

en: Protocol
ku_TR: پرۆتۆکۆڵ

en: Proxy Extensions
ku_TR: مەوداکانی پرۆکسی

en: Proxy Server
ku_TR: پرۆکسی سێرڤەر

en: Proxy Support
ku_TR: پشتگیری پرۆکسی

en: Proxy Template
ku_TR: چوارچێوەی پرۆکسی

en: Quick App Installer
ku_TR: دامەزرێنەری خێرا ئەپ

en: Quick Install App
ku_TR: ئەپی دامەزراندنی خێرا

en: Quota
ku_TR: به‌ش

en: RAM
ku_TR: ڕام

en: Record
ku_TR: تۆمارکردن

en: Records
ku_TR: تۆمارەکان

en: Redirect visitors to %s
ku_TR: سەردانکەران ئاڕاستە بکەرەوە بۆ %s

en: Redirect visitors to a custom domain or web address
ku_TR: سەردانکەران ئاڕاستە بکەرەوە بۆ دۆمەینێک یان ناونیشانی وێبی تایبەت

en: Refresh
ku_TR: نوێ بکەرەوە

en: Release
ku_TR: وشانی نوێ

en: Reset
ku_TR: ڕێکخستنه‌وه‌

en: Reset Code
ku_TR: ڕێکخستنه‌وه‌ کۆد

en: Restart
ku_TR: ده‌ستپێكردنه‌وه‌

en: Restart "%s" failed
ku_TR: دووبارە دەستپێکردنەوەی "%s" شکستی هێنا

en: Restore
ku_TR: گەڕاندنەوە

en: Restore All
ku_TR: هەموو بهێنەرەوە

en: Restrict access to read-only for other administrators
ku_TR: دەستڕاگەیشتن بە تەنها خوێندنەوە بۆ بەڕێوەبەرانی تر سنووردار بکە

en: Role
ku_TR: ئەرک

en: Run Command
ku_TR: بڕۆ بۆ فەرمان

en: Runtime
ku_TR: کاتی جێبەجێکردن

en: SMTP Relay
ku_TR: رێلەیSMTP

en: SSH Access
ku_TR: دەستڕاگەیشتن بە SSH

en: SSL Certificate
ku_TR: بڕوانامەی SSL

en: SSL Certificate Authority / Intermediate
ku_TR: دەسەڵاتی بڕوانامەی SSL / مامناوەند

en: SSL Domains
ku_TR: دۆمەینەکانی SSL

en: Saturday
ku_TR: شەممە

en: Save
ku_TR: پاشکەتکردن

en: Search
ku_TR: گەڕان

en: Search Results
ku_TR: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Secret Key
ku_TR: کلیلی نهێنی

en: Security
ku_TR: ئاسایش

en: Select
ku_TR: دەسنیاشنکردن

en: Select all
ku_TR: هەموویان هەڵبژێره

en: Send FTP credentials to email
ku_TR: ناردنی ناسنامەی FTP بۆ ئیمەیڵ

en: Send welcome email
ku_TR: ئیمەیڵی بەخێرهاتن بنێرە

en: Sep
ku_TR: مانگی ٩

en: Service
ku_TR: خزمەتگوزاری

en: Set as default language for all users
ku_TR: وەک زمانی پێشوەختە بۆ هەموو بەکارهێنەران دابنێ

en: Set as selected theme for all users
ku_TR: وەک تەوەرێکی هەڵبژێردراو بۆ هەموو بەکارهێنەران دابنێ

en: Setup
ku_TR: دامەزراند

en: Shared
ku_TR: هاوبەش

en: Shell
ku_TR: شێڵ

en: Shortcuts
ku_TR: کورتە ڕێگاکان

en: Show Certificate
ku_TR: بڕوانامە پیشان بدە

en: Size
ku_TR: قەبارە

en: Sort items
ku_TR: ڕیزکردنی شتەکان

en: Start "%s" failed
ku_TR: دەستپێکردنی "%s" شکستی هێنا

en: State
ku_TR: دۆخ

en: State / Province
ku_TR: ویلایەت / پارێزگا

en: Statistics
ku_TR: ئامار

en: Statistics Authorization
ku_TR: ڕێگەپێدانی ئامار

en: Status
ku_TR: دۆخ

en: Status code
ku_TR: کۆدی دۆخ

en: Stop "%s" failed
ku_TR: وەستاندنی "%s" شکستی هێنا

en: Strict
ku_TR: تەواو

en: Submit
ku_TR: پێشکەشکردن

en: Sunday
ku_TR: یەک شەمە

en: Suspended
ku_TR: هەڵپەساردن

en: System
ku_TR: سیستەم

en: System Administrator account
ku_TR: ئەژمێری بەڕێوەبەری سیستەم

en: System Protection
ku_TR: پاراستنی سیستەم

en: Target domain or URL
ku_TR: دۆمەین یان URLی ئامانج

en: Template
ku_TR: ڕووکار

en: The system is going down for reboot NOW!
ku_TR: سیستەمەکە دەچێتە خوارەوە بۆ دووبارە هەڵکردنەوە ئێستا!

en: Theme
ku_TR: ڕووخسار

en: There are currently no IP lists defined.
ku_TR: لە ئێستادا هیچ لیستێکی IP پێناسە نەکراوە.

en: There are currently no banned IP addresses.
ku_TR: لە ئێستادا هیچ ئایپی ناونیشانێکی قەدەغەکراو نییە.

en: Thursday
ku_TR: پێنجشەممە

en: Time
ku_TR: کات

en: Time Zone
ku_TR: کاتی ناوچەی جوگرافی

en: To enable Let's Encrypt SSL, ensure that DNS records exist for mail.%s and %s!
ku_TR: بۆ چالاککردنی Let's Encrypt SSL، دڵنیابە لەوەی کە تۆمارەکانی DNS بۆ mail.%s و %s بوونیان هەیە!

en: Top
ku_TR: سەروو

en: Tuesday
ku_TR: سێشەممە

en: Type
ku_TR: جۆر

en: USER
ku_TR: بەکارهێنەر

en: Unable to add database!
ku_TR: ناتوانرێت بنکەدراوە زیاد بکرێت!

en: Unable to add database! Limit reached!
ku_TR: ناتوانرێت بنکەدراوە زیاد بکرێت! سنوورێک گەیشت!

en: Unlimited
ku_TR: بێ سنوور

en: Unsupported hash method
ku_TR: شێوازی هاش کە پشتگیری نەکراوە

en: Updates
ku_TR: نوێکارییەکان

en: Uptime
ku_TR: کاتی کارکردن

en: Use IP address allow list for login attempts
ku_TR: بۆ هەوڵەکانی چوونەژوورەوە لیستی ڕێگەپێدانی ناونیشانی IP بەکاربهێنە

en: User
ku_TR: بەکارهێنەر

en: Username
ku_TR: ناوی بەکارهێنەر

en: Users
ku_TR: بەکارهێنەران

en: Value
ku_TR: نرخ

en: Version
ku_TR: وه‌شان

en: View
ku_TR: دیمەن

en: Web
ku_TR: وێب

en: Web Aliases
ku_TR: خوازناوەکانی وێب

en: Web Domains
ku_TR: وێب دۆمەینەکان

en: Web Server
ku_TR: ڕاژەکاری وێب

en: Web Statistics
ku_TR: ئاماری وێب

en: Web Template
ku_TR: ڕووکاری وێب

en: Webmail Client
ku_TR: وێبمەیڵ ڕاژەخواز

en: Wednesday
ku_TR: چوار شەمە

en: Weekly
ku_TR: هەفتانە

en: Welcome
ku_TR: بەخێربێیت

en: Yearly
ku_TR: ساڵانە

en: Yes
ku_TR: بەڵێ

en: Your password must have at least
ku_TR: پێویستە وشەی نهێنیەکەت لانیکەم هەبێت

en: backend server
ku_TR: داشبۆردی ڕاژەکار

en: database server
ku_TR: ڕاژەکاری بنکەدراوە

en: dns server
ku_TR: ڕاژەکاری dns

en: firewall
ku_TR: دیواری ئاگرین

en: ftp server
ku_TR: ڕاژەکاری ftp

en: job scheduler
ku_TR: خشتەی کار

en: mail server
ku_TR: ڕاژەکاری پۆست

en: one or more email addresses
ku_TR: یەک یان چەند ناونیشانی ئیمەیڵ

en: per domain
ku_TR: بۆ هەر دۆمەینێک

en: phpMyAdmin Single Sign On
ku_TR: چالاکی phpMyAdmin تاکە چوونەژوورەوە

en: reverse proxy
ku_TR: پرۆکسی پێچەوانە

en: url, script or file
ku_TR: url، سکریپت یان فایل

en: web server
ku_TR: ڕاژەکاری وێب

en: zstd only
ku_TR: تەنها zstd
