hestiacp - en to hr_HR translation catalogue (292 entries)

en: %d DNS record | %d DNS records
hr_HR[0]: %d DNS zapis
hr_HR[1]: %d DNS zapisa
hr_HR[2]: %d DNS zapisa

en: %d DNS zone | %d DNS zones
hr_HR[0]: %d DNS zona
hr_HR[1]: %d DNS zone
hr_HR[2]: %d DNS zona

en: %d IP address | %d IP addresses
hr_HR[0]: %d IP adresa
hr_HR[1]: %d IP adrese
hr_HR[2]: %d IP adresa

en: %d access key | %d access keys
hr_HR[0]: %d pristupni ključ
hr_HR[1]: %d pristupni ključevi
hr_HR[2]: %d pristupni ključevi

en: %d backup | %d backups
hr_HR[0]: %d sigurnosna kopija
hr_HR[1]: %d sigurnosne kopije
hr_HR[2]: %d sigurnosnih kopija

en: %d cron job | %d cron jobs
hr_HR[0]: %d cron zadatak
hr_HR[1]: %d cron zadatka
hr_HR[2]: %d cron zadataka

en: %d item | %d items
hr_HR[0]: %d stavka
hr_HR[1]: %d stavke
hr_HR[2]: %d stavaka

en: %d mail account | %d mail accounts
hr_HR[0]: %d račun e-pošte
hr_HR[1]: %d računa e-pošte
hr_HR[2]: %d računa e-pošte

en: %d mail domain | %d mail domains
hr_HR[0]: %d domena e-pošte
hr_HR[1]: %d domene e-pošte
hr_HR[2]: %d domena e-pošte

en: %d month | %d months
hr_HR[0]: %d mjesec
hr_HR[1]: %d mjeseca
hr_HR[2]: %d mjeseci

en: %d object | %d objects
hr_HR[0]: %d objekt
hr_HR[1]: %d objekta
hr_HR[2]: %d objekata

en: %d user account | %d user accounts
hr_HR[0]: %d korisnički račun
hr_HR[1]: %d korisnička računa
hr_HR[2]: %d korisničkih računa

en: %d web domain | %d web domains
hr_HR[0]: %d web domena
hr_HR[1]: %d web domene
hr_HR[2]: %d web domena

en: 2FA Reset Code
hr_HR: Account Recovery Code

en: 2FA Token
hr_HR: OTP PIN

en: ACCEPT
hr_HR: Dozvolite

en: Access Log
hr_HR: Zapis pristupa

en: Account
hr_HR: Račun

en: Account has been suspended
hr_HR: Korisnički račun je suspendiran

en: Accounts
hr_HR: Računi

en: Action
hr_HR: Radnja

en: Add Cron Job
hr_HR: Dodavanje zadataka

en: Add DNS Domain
hr_HR: Dodavanje DNS zone

en: Add DNS Record
hr_HR: Dodavanje DNS zapisa

en: Add Database
hr_HR: Dodavanje baze podataka

en: Add Mail Account
hr_HR: Dodavanje e-pošte

en: Add Mail Domain
hr_HR: Dodavanje domene e-pošte

en: Add Package
hr_HR: Dodavanje paketa

en: Add Rule
hr_HR: Dodavanje pravila

en: Add SSH Key
hr_HR: Add SSH key

en: Add User
hr_HR: Dodajte korisnika

en: Add Web Domain
hr_HR: Dodavanje web domene

en: Aliases
hr_HR: Pseudonimi

en: All ports: 0, Range: 80-82, List: 80,443,8080,8443
hr_HR: Svi portovi: 0, Raspon: 80-82, Popis: 80,443,8080,8443

en: Allow suspended users to log in with read-only access
hr_HR: Dozvolite prijavu korisnicima pod zabranom uz dozvolu samo za čitanje

en: Allow users to change templates when editing DNS zones
hr_HR: Dozvolite korisnicima da izmijene predloške dok uređuju DNS zone

en: Allow users to change templates when editing web domains
hr_HR: Dozvolite korisnicima da izmijene predloške dok uređuju web domene

en: Allow users to delete log history
hr_HR: Dozvolite korisnicima da izbrišu zapise o radnjama i prijavama

en: Allow users to edit their account details
hr_HR: Dozvolite korisnicima da izmijene detalje svog korisničkog računa

en: Allow users to reset their passwords
hr_HR: Dozvolite korisnicima da zatraže novu lozinku

en: Allow users to view action and login history logs
hr_HR: Dozvolite korisnicima da vide zapise o radnjama i prijavama

en: Allowed IP addresses for API
hr_HR: Dozvoljene IP adrese za API

en: An existing backup task is already running, please wait for it to complete.
hr_HR: Postojeći zadatak sigurnosne kopije već je pokrenut, pričekajte da završi.

en: An internal error occurred
hr_HR: Došlo je do greške u sustavu

en: Apr
hr_HR: Tra

en: Are you sure you want to delete access key %s?
hr_HR: Želite li izbrisati pristupni ključ %s?

en: Are you sure you want to leave the page?
hr_HR: Želite li uistinu napustiti ovu web stranicu?

en: Aug
hr_HR: Kol

en: BACKUP
hr_HR: SIG. KOPIJE

en: Back
hr_HR: Povratak

en: Backend Pool Mode
hr_HR: Pool način pozadinskog sustava

en: Backend Server
hr_HR: Poslužitelj pozadinskog sustava

en: Backend Template
hr_HR: Predložak za pozadnski sustav

en: Backups
hr_HR: Sigurnosne kopije

en: Ban IP Address
hr_HR: Blokirajte IP adresu

en: Bandwidth
hr_HR: Propusnost

en: Banlist
hr_HR: Usluga

en: Browser
hr_HR: Preglednik

en: CPU
hr_HR: Procesor

en: Cache Duration
hr_HR: Trajanje predmemoriranja

en: Category
hr_HR: Kategorija

en: Charset
hr_HR: Kodna stranica

en: City
hr_HR: Grad

en: City / Locality
hr_HR: Grad

en: Command
hr_HR: Naredba

en: Comment
hr_HR: Usluga

en: Configure
hr_HR: Postavke

en: Confirm
hr_HR: Potvrdite

en: Confirm Password
hr_HR: Potvrdite zaporku

en: Continue
hr_HR: Nastavite

en: Country
hr_HR: Država

en: Create Backup
hr_HR: Izrada sigurnosne kopije

en: Cron Jobs
hr_HR: Cron zadaci

en: DB
hr_HR: BAZE

en: DKIM Support
hr_HR: DKIM

en: DNS Cluster
hr_HR: DNS grupa

en: DNS Server
hr_HR: DNS poslužitelj

en: DNS Support
hr_HR: Napravite DNS zonu

en: DNS Template
hr_HR: Predložak za DNS

en: DROP
hr_HR: Blokirajte

en: Daily
hr_HR: Dnevno

en: Data Source
hr_HR: Izvor podataka

en: Database
hr_HR: Baza podataka

en: Databases
hr_HR: Baze podataka

en: Date
hr_HR: Datum

en: Day
hr_HR: Dan

en: Dec
hr_HR: Pro

en: Default Language
hr_HR: Zadani jezik

en: Default Name Servers
hr_HR: Zadani imenski poslužitelji

en: Delete
hr_HR: Brisanje

en: Delete all notifications
hr_HR: Obriši sve obavijesti

en: Delete notification
hr_HR: Obriši obavijest

en: Directory
hr_HR: Mapa

en: Disabled
hr_HR: Onemogućeno

en: Discard all mail
hr_HR: Obriši svu e-poštu

en: Do not allow other administrators to access Server Settings
hr_HR: Drugim administratorima nemojte dozvoliti pristup u postavke poslužitelja

en: Do not allow user to log in to Control Panel
hr_HR: Nemojte dozvoliti pristup kontrolnoj ploči za ovog korisnika

en: Do not store forwarded mail
hr_HR: Ne želim spremati proslijeđenu poštu

en: Domain
hr_HR: Domena

en: Domains
hr_HR: Domene

en: Download
hr_HR: Preuzimanje

en: Edit Package
hr_HR: Uredite pakete

en: Email
hr_HR: E-pošta

en: Enable API access
hr_HR: Dozvolite pristup na API

en: Enable debug mode
hr_HR: Omogućite način otklanjanja pogrešaka

en: Enable domain redirection
hr_HR: Omogućite preusmjeravanje s domene

en: Enable preview features
hr_HR: Omogućite eksperimentalne značajke

en: Enabled
hr_HR: Omogućeno

en: Enforce subdomain ownership
hr_HR: Ograničite subdomene na vlasnike domena

en: Enter focused element
hr_HR: Pređite na element u fokusu

en: Error: %s update failed.
hr_HR: Greška: ažuriranje %s nije uspjelo.

en: Error: unable to copy package.
hr_HR: Greška: ne mogu kopirati paket.

en: Expiration Date
hr_HR: Datum isteka

en: Expire
hr_HR: Istek

en: Feb
hr_HR: Velj

en: Field "%s" can not be blank.
hr_HR: Polje "%s" ne smije ostati prazno.

en: Firewall
hr_HR: Vatrozid

en: Focus on search
hr_HR: Fokus na pretragu

en: Forgot Password
hr_HR: Zaboravili ste lozinku

en: Forward to
hr_HR: Proslijedite na

en: Friday
hr_HR: petak

en: Global SMTP Relay
hr_HR: Globalni SMTP prijenosnik

en: Go to BACKUP list
hr_HR: Idite na popis sigurnosnih kopija

en: Go to CRON list
hr_HR: Idite na popis cron zadataka

en: Go to DB list
hr_HR: Idite na popis baza podataka

en: Go to DNS list
hr_HR: Idite na popis DNS-ova

en: Go to MAIL list
hr_HR: Idite na popie e-pošte

en: Go to WEB list
hr_HR: Idite na popis web-ova

en: HESTIA
hr_HR: Hestia

en: Help
hr_HR: Pomoć

en: Hestia core package
hr_HR: Hestia osnovni paket

en: Hestia internal php interpreter
hr_HR: Hestia interni php interpreter

en: Hestia internal web server
hr_HR: Hestia interni web poslužitelj

en: Hide account from other administrators
hr_HR: Drugim administratorima sakrijte račun

en: Hostname
hr_HR: Ime poslužitelja

en: Hour
hr_HR: Sat

en: Hourly
hr_HR: Svaki sat

en: IP Address
hr_HR: IP adresa

en: IP Addresses
hr_HR: IP adresa

en: IP or Value
hr_HR: IP ili vrijednost

en: Inactive session timeout
hr_HR: Vrijeme neaktivnosti prije odjave

en: Interface
hr_HR: Sučelje

en: Invalid or missing 2FA token
hr_HR: Nevažeći ili nedostajući 2FA token

en: Invalid username or code
hr_HR: Neispravno korisničko ime ili šifra.

en: Invalid username or password
hr_HR: Neispravno korisničko ime ili zaporka.

en: Jan
hr_HR: Sij

en: Jobs
hr_HR: Zadaci

en: Jul
hr_HR: Srp

en: Jun
hr_HR: Lip

en: Language
hr_HR: Jezik

en: Last 70 lines of %s.%s.log
hr_HR: Zadnjh 70 linija of %s.%s.log

en: Limit
hr_HR: Ograničenje

en: Load Average
hr_HR: Prosječno opterećenje

en: Loading...
hr_HR: Učitavam...

en: Log in
hr_HR: Prijava

en: Log out
hr_HR: Odjava

en: Logged in as
hr_HR: Prijavljeni kao

en: Logs
hr_HR: Zapisi

en: MAIL
hr_HR: E-POŠTA

en: Mail
hr_HR: e-pošta

en: Mail Accounts
hr_HR: Računi e-pošte

en: Mail Domains
hr_HR: Domene e-pošte

en: Mail Support
hr_HR: Omogućite e-poštu na ovoj domeni

en: Mar
hr_HR: Ožu

en: May
hr_HR: Svi

en: Memory
hr_HR: Memorija

en: Message
hr_HR: Poruka

en: Minute
hr_HR: Minuta

en: Minutes
hr_HR: Minute

en: Monday
hr_HR: ponedjeljak

en: Month
hr_HR: Mjesec

en: Monthly
hr_HR: Mjesečno

en: Move backward through top menu
hr_HR: Pomaknite nazad u vršnom izborniku

en: Move down through elements list
hr_HR: Pomaknite dolje na popisu elemenata

en: Move forward through top menu
hr_HR: Pomaknite naprijed u vršnom izborniku

en: Move up through elements list
hr_HR: Pomaknite gore na popisu elemenata

en: MySQL Support
hr_HR: Podrška za MySQL

en: Name
hr_HR: Naziv

en: Netmask
hr_HR: Mrežna maska

en: New Password
hr_HR: Nova zaporka

en: No encryption
hr_HR: Bez šifriranja

en: No notifications
hr_HR: Nema obavijesti

en: Normal password
hr_HR: Normalna zaporka

en: Notifications
hr_HR: Obavijesti

en: Nov
hr_HR: Stu

en: Oct
hr_HR: Lis

en: Operating System
hr_HR: Operacijski sustav

en: Organization
hr_HR: Tvrtka

en: Overall Statistics
hr_HR: Pogledajte svu statistiku

en: Owner
hr_HR: Vlasnik

en: Package
hr_HR: Paket

en: Package Name
hr_HR: Naziv paketa

en: Packages
hr_HR: Paketi

en: Password
hr_HR: Zaporka

en: Path
hr_HR: Putanja

en: Policy
hr_HR: Politika

en: Port
hr_HR: Priključak

en: PostgreSQL Support
hr_HR: Podrška za PostgreSQL

en: Priority
hr_HR: Prioritet

en: Protocol
hr_HR: Protokol

en: Proxy Extensions
hr_HR: Proxy dodaci

en: Proxy Server
hr_HR: Proxy poslužitelj

en: Proxy Support
hr_HR: Proxy podrška

en: Proxy Template
hr_HR: Predložak za proxy

en: Quick App Installer
hr_HR: Brza instalacija aplikacija

en: Quota
hr_HR: Ograničenje prostora

en: Record
hr_HR: Zapis

en: Records
hr_HR: Zapisi

en: Redirect visitors to %s
hr_HR: Preusmjerite posjetitelje na %s

en: Redirect visitors to a custom domain or web address
hr_HR: Preusmjerite posjetitelje na prilagođenu domenu ili web adresu

en: Refresh IP Addresses
hr_HR: Osvježi IP adrese

en: Release
hr_HR: Distribucija

en: Reset
hr_HR: Ponovno postavljanje

en: Reset Code
hr_HR: Šifra za ponovno postavljanje

en: Restore All
hr_HR: Vratite sve

en: Restrict access to read-only for other administrators
hr_HR: Drugim administratorima ograničite prava na dozvolu samo za čitanje

en: Run Command
hr_HR: Izvršite komandu

en: SMTP Relay
hr_HR: SMTP prijenosnik

en: SSH Access
hr_HR: SSH pristup

en: SSL CSR
hr_HR: Zahtjev za SSL vjerodajnicom

en: SSL Certificate
hr_HR: SSL Certifikati

en: SSL Certificate Authority / Intermediate
hr_HR: SSL Autoritet vjerodajnice / Posrednik

en: SSL Domains
hr_HR: SSL Domene

en: Saturday
hr_HR: subota

en: Save
hr_HR: Spremanje

en: Search
hr_HR: Pretražite

en: Search Results
hr_HR: Rezultati pretraživanja

en: Select
hr_HR: Odaberite

en: Select all
hr_HR: Odaberite sve

en: Send FTP credentials to email
hr_HR: Slanje pristupnih podataka za FTP e-poštom na:

en: Sep
hr_HR: Ruj

en: Set as default language for all users
hr_HR: Postavite kao zadani jezik za sve korisnike

en: Set as selected theme for all users
hr_HR: Postavite kao zadanu temu za sve korisnike

en: Shared
hr_HR: Dijeljena

en: Shortcuts
hr_HR: Prečaci

en: Show Per User
hr_HR: Prikaži po korisniku

en: Sort items
hr_HR: Razvrstajte

en: Start "%s" failed
hr_HR: Pokretanje "%s" neuspješno

en: State
hr_HR: Županija

en: State / Province
hr_HR: Županija

en: Statistics
hr_HR: Statistika

en: Statistics Authorization
hr_HR: Ovlaštenje za pregled statistike

en: Status code
hr_HR: Kod statusa

en: Submit
hr_HR: Slanje

en: Sunday
hr_HR: nedjelja

en: Suspended
hr_HR: Pod zabranom

en: System
hr_HR: Sustav

en: System Administrator account
hr_HR: Račun administratora sustava

en: Target domain or URL
hr_HR: Ciljna domena ili URL

en: Task has been added to the queue. You will receive an email notification when your backup is ready for download.
hr_HR: Zadatak je dodan u red čekanja. Primit ćete obavijest e-poštom kada vaša sigurnosna kopija bude spremna za preuzimanje.

en: Template
hr_HR: Predložak

en: Theme
hr_HR: Izgled

en: Thursday
hr_HR: četvrtak

en: Time Zone
hr_HR: Vremenska zona

en: Tuesday
hr_HR: utorak

en: Type
hr_HR: Tip

en: USER
hr_HR: KORISNICI

en: Unlimited
hr_HR: Neograničeno

en: Updates
hr_HR: Ažuriranja

en: Uptime
hr_HR: Neprekinuti rad

en: Use IP address allow list for login attempts
hr_HR: Za prijavu koristite popis dozvoljenih IP adresa

en: User
hr_HR: Korisnik

en: Username
hr_HR: Korisničko ime

en: Users
hr_HR: Korisnici

en: Version
hr_HR: Inačica

en: View
hr_HR: Pregled

en: Web Aliases
hr_HR: Web Pseudonim

en: Web Domains
hr_HR: Web domene

en: Web Server
hr_HR: Web poslužitelj

en: Web Statistics
hr_HR: Web statistika

en: Web Template
hr_HR: Predložak za web

en: Webmail Client
hr_HR: Klijent web pošte

en: Wednesday
hr_HR: srijeda

en: Weekly
hr_HR: Tjedno

en: Welcome
hr_HR: Dobrodošli

en: YYYY-MM-DD
hr_HR: GGGG-MM-DD

en: Yearly
hr_HR: Godišnje

en: Zones
hr_HR: Zone

en: backend server
hr_HR: poslužitelj pozadinskog sustava

en: brute-force protection
hr_HR: Brute force zaštita

en: database server
hr_HR: poslužitelj baze podataka

en: dns server
hr_HR: dns poslužitelj

en: firewall
hr_HR: vatrozid

en: ftp server
hr_HR: ftp poslužitelj

en: imap/pop3 server
hr_HR: imap/pop3 poslužitelj

en: mail server
hr_HR: mail poslužitelj

en: one or more email addresses
hr_HR: Jednu ili više adresa e-pošte

en: per domain
hr_HR: Po domeni

en: phpMyAdmin Single Sign On
hr_HR: Podaci za prijavu vrijede i za phpMyAdmin

en: ssh server
hr_HR: ssh poslužitelj

en: web server
hr_HR: web poslužitelj

en: zstd only
hr_HR: samo zstd
