hestiacp - en to ka_GE translation catalogue (393 entries)

en: %d DNS record | %d DNS records
ka_GE[0]: %d DNS ჩანაწერი

en: %d DNS zone | %d DNS zones
ka_GE[0]: %d DNS ზონა

en: %d IP address | %d IP addresses
ka_GE[0]: %d IP მისამართი

en: %d backup | %d backups
ka_GE[0]: %d მარქაფი

en: %d banned IP address | %d banned IP addresses
ka_GE[0]: %d ბლოკირებული IP მისამართი

en: %d cron job | %d cron jobs
ka_GE[0]: %d ქრონის ამოცანა

en: %d day | %d days
ka_GE[0]: %d დღე

en: %d firewall rule | %d firewall rules
ka_GE[0]: %d ფაირვოლის წესი

en: %d hour | %d hours
ka_GE[0]: %d საათი

en: %d item | %d items
ka_GE[0]: %d ჩანაწერი

en: %d log record | %d log records
ka_GE[0]: %d ჩანაწერი ლოგში

en: %d mail account | %d mail accounts
ka_GE[0]: %d ელ.ფოსტის ანგარიში

en: %d mail domain | %d mail domains
ka_GE[0]: %d ელ.ფოსტის დომენი

en: %d minute | %d minutes
ka_GE[0]: %d წუთი

en: %d month | %d months
ka_GE[0]: %d თვე

en: %d object | %d objects
ka_GE[0]: %d ობიექტი

en: %d package | %d packages
ka_GE[0]: %d პაკეტი

en: %d user account | %d user accounts
ka_GE[0]: %d მომხმარებლის ანგარიში

en: %d web domain | %d web domains
ka_GE[0]: %d ვებ დომენი

en: 1 number
ka_GE: 1 ციფრი

en: 1 uppercase & 1 lowercase character
ka_GE: 1 მაღალი რეგისტრის და 1 დაბალი რეგისტრის სიმბოლო

en: 2FA QR Code
ka_GE: 2FA QR კოდი

en: 2FA Reset Code
ka_GE: Account Recovery Code

en: 2FA Token
ka_GE: OTP PIN

en: 8 characters long
ka_GE: 8 სიმბოლო

en: ACCEPT
ka_GE: მიღება

en: Access Key
ka_GE: დაშვების გასაღები

en: Access Keys
ka_GE: წვდომის გასაღებები

en: Access Log
ka_GE: მიმართვის ლოგი

en: Account
ka_GE: ანგარიში

en: Account Unlocked
ka_GE: ანგარიში განიბლოკა

en: Account has been suspended
ka_GE: ანგარიში დაპაუზდა

en: Accounts
ka_GE: ანგარიშები

en: Action
ka_GE: მოქმედება

en: Add Access Key
ka_GE: წვდომის გასაღების დამატება

en: Add Cron Job
ka_GE: კრონის დავალების დამატება

en: Add DNS Domain
ka_GE: DNS დომენის დამატება

en: Add DNS Record
ka_GE: DNS ჩანაწერის დამატება

en: Add Database
ka_GE: ბაზის დამატება

en: Add IP Address
ka_GE: IP მისამართის დამატება

en: Add Mail Account
ka_GE: ელფოსტის ანგარიშის დამატება

en: Add Mail Domain
ka_GE: ელფოსტის დომენის დამატება

en: Add Name Server
ka_GE: სახელის სერვერის დამატება

en: Add Package
ka_GE: პაკეტის დამატება

en: Add Rule
ka_GE: წესის დამატება

en: Add SSH Key
ka_GE: Add SSH key

en: Add User
ka_GE: კლიენტის დამატება

en: Add Web Domain
ka_GE: ვებ დომენის დამატება

en: Administrator
ka_GE: ადმინისტრატორი

en: Advanced Details
ka_GE: დამატებითი დეტალები

en: Algorithm
ka_GE: ალგორითმი

en: Aliases
ka_GE: ალიასები

en: All ports: 0, Range: 80-82, List: 80,443,8080,8443
ka_GE: ყველა პორტი: 0, დიაპაზონი: 80-82, სია: 80,443,8080,8443

en: Allow suspended users to log in with read-only access
ka_GE: ნება დართე დაპაუზებულ მომხმარებლებს შევიდნენ მხოლოდ წაკითხვის რეჟიმში

en: Allow users to change templates when editing DNS zones
ka_GE: ნება დართე მომხმარებლებს შეცვალონ შაბლონები DNS ზონების რედაქტირებისას

en: Allow users to change templates when editing web domains
ka_GE: ნება დართე მომხმარებლებს შეცვალონ შაბლონები ვებ დომენების რედაქტირებისას

en: Allow users to delete log history
ka_GE: მიეცით მომხმარებლებს ლოგების ისტორიის წაშლის უფლება

en: Allow users to edit their account details
ka_GE: ნება დართე მომხმარებლებს შეცვალონ მათი ანგარიშის დეტალები

en: Allow users to reset their passwords
ka_GE: ნება დართე მომხმარებლებს დაარესეტოს პაროლები

en: Allow users to view action and login history logs
ka_GE: ნება დართე მომხმარებლებს ნახონ შესვლის ისტორია

en: Allowed IP addresses for API
ka_GE: API-ზე ნებართვის მქონე IP მისამართები

en: An internal error occurred
ka_GE: დაფიქსირდა შიდა შეცდომა

en: Application Name
ka_GE: აპლიკაციის სახელი

en: Apr
ka_GE: აპრ

en: Are you sure you want to delete IP address %s?
ka_GE: ნამდვილად გსურთ წაშალოთ IP მისამართი %s?

en: Are you sure you want to suspend this cron job?
ka_GE: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ შეაჩეროთ ეს cron job?

en: Are you sure you want to unsuspend this cron job?
ka_GE: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ მოხსნათ შეჩერება ამ cron job-ს?

en: Assigned Domain
ka_GE: მიმაგრებული დომენი

en: Assigned User
ka_GE: მიმაგრებული მომხმარებელი

en: Aug
ka_GE: აგვ

en: Authentication
ka_GE: აუთენტიფიკაცია

en: Auto Update
ka_GE: ავტომატური განახლება

en: BACKUP
ka_GE: მარქაფი

en: Back
ka_GE: უკან

en: Backend Pool Mode
ka_GE: ბექენდის პულის რეჟიმი

en: Backend Server
ka_GE: ბექენდ სერვერი

en: Backend Template
ka_GE: ბექენდის შაბლონი

en: Backups
ka_GE: მარქაფები

en: Ban IP Address
ka_GE: IP მისამართის დაბლოკვა

en: Bandwidth
ka_GE: ტრაფიკი

en: Banlist
ka_GE: ბლოკირების სია

en: Browser
ka_GE: ბრაუზერი

en: CRON
ka_GE: კრონი

en: Cache Duration
ka_GE: ქეშირების ინტერვალი

en: Category
ka_GE: კატეგორია

en: Charset
ka_GE: კოდირება

en: City
ka_GE: ქალაქი

en: City / Locality
ka_GE: ქალაქი / ლოკაცია

en: Clear
ka_GE: სერტიფიკატის დამალვა

en: Close debug panel
ka_GE: დებაგ პანელის დახურვა

en: Close menu
ka_GE: მენიუს დახურვა

en: Code has been expired
ka_GE: კოდს ვადა გაუვიდა

en: Collapse main menu
ka_GE: მთავარი მენიუს აკეცვა

en: Command
ka_GE: ბრძანება

en: Comment
ka_GE: კომენტარი

en: Compression
ka_GE: შეკუმშვა

en: Configure
ka_GE: კონფიგურაცია

en: Confirm
ka_GE: დამოწმება

en: Confirm Password
ka_GE: პაროლის დამოწმება

en: Continue
ka_GE: გაგრძელება

en: Country
ka_GE: ქვეყანა

en: Create Backup
ka_GE: მარქაფის შექმნა

en: Cron Jobs
ka_GE: კრონის დავალებები

en: Custom document root
ka_GE: მორგებული დოკუმენტების საწყისი

en: DB
ka_GE: ბაზები

en: DKIM Support
ka_GE: DKIM მხარდაჭერა

en: DNS
ka_GE: დომენები

en: DNS Cluster
ka_GE: DNS კლასტერი

en: DNS Records
ka_GE: DNS ჩანაწერები

en: DNS Server
ka_GE: DNS სერვერი

en: DNS Support
ka_GE: DNS-ის მხარდაჭერა

en: DNS Template
ka_GE: DNS-ის შაბლონი

en: DNS Zones
ka_GE: DNS ზონები

en: DROP
ka_GE: გადაგდება

en: Daily
ka_GE: ყოველდღიური

en: Data Source
ka_GE: მონაცემთა წყარო

en: Database
ka_GE: ბაზა

en: Databases
ka_GE: ბაზები

en: Date
ka_GE: თარიღით

en: Day
ka_GE: დღე

en: Dec
ka_GE: დეკ

en: Default
ka_GE: ნაგულისხმები

en: Default Language
ka_GE: ნაგულისხმევი ენა

en: Default Name Servers
ka_GE: ნაგულისხმევი Name Server-ები

en: Delete
ka_GE: წაშლა

en: Delete all notifications
ka_GE: ყველა შეტყობინების წაშლა

en: Delete notification
ka_GE: შეტყობინების წაშლა

en: Details
ka_GE: დეტალები

en: Directory
ka_GE: დირექტორია

en: Disabled
ka_GE: გამორთულია

en: Discard all mail
ka_GE: მთელი ფოსტის უკუგდება

en: Disk
ka_GE: დისკი

en: Do not allow other administrators to access Server Settings
ka_GE: ნება არ მისცე სხვა ადმინისტრატორებს მიწვდნენ სერვერის პარამეტრებს

en: Do not allow user to log in to Control Panel
ka_GE: არ მისცეთ მომხმარებელს მართვის პანელში შესვლის უფლება

en: Do not store forwarded mail
ka_GE: არ შეინახო გადაგზავნილი ელფოსტა

en: Domain
ka_GE: დომენი

en: Domains
ka_GE: დომენები

en: Download
ka_GE: ჩამოტვირთვა

en: Edit
ka_GE: რედაქტირება

en: Edit Backup Exclusions
ka_GE: მარქაფიდან გამონაკლისების რედაქტირება

en: Edit Cron Job
ka_GE: ქრონის დავალების რედაქტირება

en: Edit Mail Domain
ka_GE: ელფოსტის დომენის რედაქტირება

en: Edit Package
ka_GE: პაკეტის რედაქტირება

en: Email
ka_GE: ელფოსტა

en: Email Subject
ka_GE: ელფოსტის თემა

en: Enable API access
ka_GE: API-ზე წვდომის ჩართვა

en: Enable DNSSEC
ka_GE: DNSSEC-ის ჩართვა

en: Enable debug mode
ka_GE: დებაგ რეჟიმის ჩართვა

en: Enable domain redirection
ka_GE: დომენის გადამისამართების ჩართვა

en: Enable legacy API access
ka_GE: მოძველებულ API-ზე წვდომის ჩართვა

en: Enable preview features
ka_GE: წინასწარი დათვალიერების ფუნქციონალის ჩართვა

en: Enabled
ka_GE: ჩართულია

en: Enabled for admin
ka_GE: ჩართულია amin-ისთვის

en: Enabled for all users
ka_GE: ჩართულია ყველა მომხმარებლისთვის

en: Enforce subdomain ownership
ka_GE: ქვედომენების მფლობელობის იძულება

en: Enter focused element
ka_GE: ფოკუსირებულ ელემენტზე გადასვლა

en: Error Log
ka_GE: შეცდომების ლოგი

en: Error: Hestia did not return any output.
ka_GE: შეცდომა: ჰესთიამ არ დააბრუნა არანაირი პასუხი.

en: Every month
ka_GE: ყოველ თვე

en: Expand main menu
ka_GE: მთავარი მენიუს გაშლა

en: Expiration Date
ka_GE: ვადის გასვლის დრო

en: Expire
ka_GE: ვადა

en: Feb
ka_GE: თებ

en: Field "%s" can not be blank.
ka_GE: ველი: "%s" არ შეიძლება იყოს ცარიელი.

en: File manager
ka_GE: ფაილების მენეჯერი

en: Firewall
ka_GE: ფაირვოლი

en: Focus on search
ka_GE: ძიაბაზე ფოკუსირება

en: Forward to
ka_GE: გადაგზავნა

en: Friday
ka_GE: პარასკევი

en: General
ka_GE: ზოგადი

en: Global SMTP Relay
ka_GE: გლობალური SMTP რილეი

en: Go to BACKUP list
ka_GE: მარქაფების სიაზე გადასვლა

en: Go to CRON list
ka_GE: კრონის სიაზე გადასვლა

en: Go to DB list
ka_GE: ბაზების სიაზე გადასვლა

en: Go to DNS list
ka_GE: დომენების სიაზე გადასვლა

en: Go to MAIL list
ka_GE: ელფოსტის სიაზე გადასვლა

en: Go to WEB list
ka_GE: ვების სიაზე გადასვლა

en: Hide Certificate
ka_GE: სერტიფიკატის დამალვა

en: Hide account from other administrators
ka_GE: ანგარიშის დამალვა სხვა ადმინისტრატორებისთვის

en: Hide link to Documentation
ka_GE: დოკუმენტაციაზე ბმულის დამალვა

en: Hostname
ka_GE: ჰოსტის სახელი

en: Hour
ka_GE: საათი

en: Hourly
ka_GE: საათობრივი

en: IP Address
ka_GE: IP მისამართი

en: IP Version
ka_GE: IP ვერსია

en: IP or Value
ka_GE: IP ან მნიშვნელობა

en: IPs
ka_GE: IP-ები

en: Inactive session timeout
ka_GE: არააქტიური სესიის ვადა

en: Install %s
ka_GE: %s ინსტალაცია

en: Interface
ka_GE: ინტერფეისი

en: Invalid or missing 2FA token
ka_GE: არასწორი ან ცარიელი 2FA თოკენი

en: Invalid username or code
ka_GE: არასწორი მომხმარებლის სახელი ან კოდი.

en: Invalid username or password
ka_GE: არასწორი მომხამრებლის სახელი ან პაროლი.

en: Jan
ka_GE: იან

en: Jobs
ka_GE: ამოცანები

en: Jul
ka_GE: ივლ

en: Jun
ka_GE: ივნ

en: Language
ka_GE: ენა

en: Last 70 lines of %s.%s.log
ka_GE: ბოლო 70 ხაზი  %s.%s.log - დან

en: Limit
ka_GE: ლიმიტი

en: Load Average
ka_GE: საშუალო დატვირთვა

en: Log in
ka_GE: შესვლა

en: Log out
ka_GE: გამოსვლა

en: Logged in as
ka_GE: შესული ხართ როგორც

en: Login
ka_GE: შესვლა

en: Login History
ka_GE: შესვლების ისტორია

en: Login screen style
ka_GE: შესვლის ეკრანის სტილი

en: Logs
ka_GE: ლოგები

en: MAIL
ka_GE: ფოსტა

en: Mail
ka_GE: ელფოსტა

en: Mail Accounts
ka_GE: ელფოსტის ანგარიშები

en: Mail Domains
ka_GE: ელფოსტის დომენები

en: Mail Support
ka_GE: Mail-ის მხარდაჭერა

en: Mar
ka_GE: მარ

en: May
ka_GE: მაი

en: Memory
ka_GE: მეხსიერება

en: Message
ka_GE: შეტყობინება

en: Minute
ka_GE: წუთი

en: Minutes
ka_GE: წუთი

en: Monday
ka_GE: ორშაბათი

en: Month
ka_GE: თვე

en: Monthly
ka_GE: ყოველთვიური

en: More info
ka_GE: მეტი ინფო

en: Move backward through top menu
ka_GE: უკან გადასვლა მთავარ მენიუში

en: Move down through elements list
ka_GE: ელემენტების სიაში ზევით გადასვლა

en: Move forward through top menu
ka_GE: წინ გადასვლა მთავარ მენიუში

en: Move up through elements list
ka_GE: ელემენტების სიაში ზევით გადასვლა

en: MySQL Support
ka_GE: MySQL-ის მხარდაჭერა

en: NAT IP Association
ka_GE: NAT IP ასოციაცია

en: Name
ka_GE: სახელი

en: Netmask
ka_GE: მასკა

en: Network
ka_GE: ქსელი

en: New Password
ka_GE: ახალი პაროლი

en: Next
ka_GE: შემდეგი

en: No
ka_GE: არა

en: Normal password
ka_GE: ჩვეულებრივი პაროლი

en: Nov
ka_GE: ნოე

en: Oct
ka_GE: ოქტ

en: Old Style
ka_GE: ძველი სტილი

en: Open debug panel
ka_GE: დებაგ პანელის გახსნა

en: Open menu
ka_GE: მენიუს გახსნა

en: Operating System
ka_GE: საოპერაციო სისტემა

en: Optional
ka_GE: არასავალდებულო

en: Options
ka_GE: პარამეტრები

en: Organization
ka_GE: ორგანიზაცია

en: Overall Statistics
ka_GE: საერთო სტატისტიკა

en: Owner
ka_GE: მფლობელი

en: Package
ka_GE: პაკეტი

en: Package Name
ka_GE: პაკეტის სახელი

en: Packages
ka_GE: პაკეტები

en: Password
ka_GE: პაროლი

en: Password reset instructions have been sent to the email address associated with this account.
ka_GE: პაროლის აღდგენის ინსტრუქციები გაიგზავნა ანგარიშთან ასოცირებლ ელფოსტის მისამართზე.

en: Path
ka_GE: გზა

en: Permissions
ka_GE: უფლებები

en: Please make sure ~/web/%s/public_html is empty!
ka_GE: დარწმუნდით, რომ  ~/web/%s/public_html ცარიელია!

en: Point to
ka_GE: მიმართავს

en: Policies
ka_GE: პოლიტიკები

en: Policy
ka_GE: პოლიტიკა

en: Port
ka_GE: პორტი

en: PostgreSQL Support
ka_GE: PostgreSQL-ის მხარდაჭერა

en: Prefix %s will be added to username automatically
ka_GE: პრეფიქსი %s ავტომატურად დაემატება მომხმარებლის სახელს

en: Prefix %s will be automatically added to database name and database user
ka_GE: პრეფიქსი %s ავტომატურად დაემატება მონაცემთა ბაზის სახელსა და მოხმარებელს

en: Prevent CSRF
ka_GE: CSRF პრევენცია

en: Preview
ka_GE: წინასწარ დათვალიერება

en: Priority
ka_GE: პრიორიტეტი

en: Protocol
ka_GE: პროტოკოლი

en: Proxy Extensions
ka_GE: პროქსის გაფართოებები

en: Proxy Server
ka_GE: პროქსი სერვერი

en: Proxy Support
ka_GE: პროქსის მხარდაჭერა

en: Proxy Template
ka_GE: პროქსის შაბლონი

en: Quick App Installer
ka_GE: სწრაფი აპლიკაციების ინსტალატორი

en: Quota
ka_GE: კვოტა

en: Record
ka_GE: ჩანაწერი

en: Records
ka_GE: ჩანაწერები

en: Redirect visitors to %s
ka_GE: ვიზიტორების %s-ზე გადამისამართება

en: Redirect visitors to a custom domain or web address
ka_GE: ვიზიტორების გადამისამართება მორგებულ დომენზე ან ვებ მისამართზე

en: Release
ka_GE: რელიზი

en: Reset
ka_GE: ჩამოყრა

en: Reset Code
ka_GE: ჩამოსაყრელი კოკი

en: Restart "%s" failed
ka_GE: ხელახლა გაშვება "%s" ჩაიშალა

en: Restore
ka_GE: აღდგენა

en: Restore All
ka_GE: ყველას აღდგენა

en: Restrict access to read-only for other administrators
ka_GE: მხოლოდ წაკითხვის რეჟიმში დაშვება სხვა ადმინისტრატორებისთვის

en: Role
ka_GE: როლი

en: Run Command
ka_GE: ბრძანების გაშვება

en: SSH Access
ka_GE: SSH წვდომა

en: SSL Certificate
ka_GE: SSL სერტიფიკატები

en: SSL Certificate Authority / Intermediate
ka_GE: SSL სერტიფიკატების ავტორიტეტი / შუამავალი

en: SSL Domains
ka_GE: SSL დომენები

en: Saturday
ka_GE: შაბათი

en: Save
ka_GE: შენახვა

en: Search
ka_GE: ძიება

en: Search Results
ka_GE: ძიების შედეგები

en: Secret Key
ka_GE: საიდუმლო გასაღები

en: Security
ka_GE: უსაფრთხოება

en: Select
ka_GE: არჩევა

en: Select all
ka_GE: ყველას არჩევა

en: Send FTP credentials to email
ka_GE: FTP ანგარიშის დეტალების ელფოსტაზე გაგზავნა

en: Send welcome email
ka_GE: მისალმების ელფოსტის გაგზავნა

en: Sender Email Address
ka_GE: გამგზავნის ელფოსტის მისამართი

en: Sender Name
ka_GE: გამგზავნის სახელი

en: Sep
ka_GE: სექ

en: Server settings
ka_GE: სერვერის პარამეტრები

en: Set as default language for all users
ka_GE: ნაგულისხმევი ენა ყველა მომხმარებლისთვის

en: Set as selected theme for all users
ka_GE: ნაგილისხმევი თემა ყველა მომხმარებლისთვის

en: Shared
ka_GE: გაზიარებული

en: Shell
ka_GE: შელი

en: Shortcuts
ka_GE: მალსახმობები

en: Show Certificate
ka_GE: სერტიფიკატის ნახვა

en: Size
ka_GE: ზომა

en: Sort items
ka_GE: სორტირება

en: Start "%s" failed
ka_GE: გაშვება "%s" ჩაიშალა

en: State
ka_GE: მდგომარეობა

en: State / Province
ka_GE: შტატი / პროვინცია

en: Statistics
ka_GE: სტატისტიკა

en: Statistics Authorization
ka_GE: სტატისტიკის ავტორიზაცია

en: Status
ka_GE: სტატუსი

en: Status code
ka_GE: სტატუსის კოდი

en: Stop "%s" failed
ka_GE: შეჩერება "%s" ჩაიშალა

en: Strict
ka_GE: მკაცრი

en: Submit
ka_GE: გადაცემა

en: Sunday
ka_GE: კვირა

en: Supported variables
ka_GE: მხარდაჭერილი ცვლადები

en: Suspend
ka_GE: შეჩერება

en: Suspend All
ka_GE: ყველას შეჩერება

en: Suspended
ka_GE: დაპაუზებული

en: System
ka_GE: სისტემა

en: System Administrator account
ka_GE: სისტემის ადმინისტრატორის ანგარიში

en: System Protection
ka_GE: სისტემის დაცვა

en: Target domain or URL
ka_GE: სამიზნე დომენი ან URL

en: Template
ka_GE: შაბლონი

en: The system is going down for reboot NOW!
ka_GE: სიტემა ითიშება გადატვირთვის მიზნით, ახლა!

en: Theme
ka_GE: თემა

en: There are currently no banned IP addresses.
ka_GE: ახლა არ არის დაბლოკილი IP მისამართები.

en: Thursday
ka_GE: ხუთშაბათი

en: Time
ka_GE: დრო

en: Time Zone
ka_GE: სასაათო სარტყელი

en: Title
ka_GE: სათაური

en: To enable Let's Encrypt SSL, ensure that DNS records exist for mail.%s and %s!
ka_GE: Let's Encrypt SSL-ის ჩასართავად, დარწმუნდით, რომ  DNS ჩანაწერები არსებობს mail.%s and %s!

en: Top
ka_GE: თავში

en: Tuesday
ka_GE: სამშაბათი

en: Type
ka_GE: ტიპი

en: USER
ka_GE: კლიენტი

en: Unable to add database!
ka_GE: შეუძლებელია მონაცემთა ბაზის დამატება!

en: Unable to add database! Limit reached!
ka_GE: ვერ დაემატა მონაცემთა ბაზა! მიღწეულია ლიმიტი!

en: Unlimited
ka_GE: ულიმიტო

en: Unsupported hash method
ka_GE: მხარდაუჭერელი ჰეშირების მეთოდი

en: Unsuspend
ka_GE: შეჩერების მოხსნა

en: Unsuspend All
ka_GE: ყველას შეჩერების გაუქმება

en: Updates
ka_GE: განახლება

en: Uptime
ka_GE: აფთაიმი

en: Use IP address allow list for login attempts
ka_GE: გამოიყენეთ IP მისამართების დაშვების სია შემოსვლის მცდელობებისთვის

en: User
ka_GE: მომხმარებელი

en: User Directory
ka_GE: მომხმარებლის დირექტორია

en: Username
ka_GE: მომხმარებლის სახელი

en: Users
ka_GE: მომხმარებლები

en: Value
ka_GE: მნიშვნელობა

en: Version
ka_GE: ვერსია

en: View
ka_GE: ნახვა

en: WEB
ka_GE: ვები

en: Web
ka_GE: ვები

en: Web Aliases
ka_GE: Web ალიასები

en: Web Domains
ka_GE: ვებ დომენები

en: Web Server
ka_GE: ვებ სერვერი

en: Web Statistics
ka_GE: ვებ სტატისტიკა

en: Web Template
ka_GE: ვების შაბლონი

en: Webmail
ka_GE: ვებფოსტა

en: Webmail Client
ka_GE: ვებფოსტის კლიენტი

en: Wednesday
ka_GE: ოთხშაბათი

en: Weekdays (5 days)
ka_GE: კვირის დღეები (5 დღე)

en: Weekend (2 days)
ka_GE: დასვენების დღეები (2 დღე)

en: Weekly
ka_GE: ყოველკვირეული

en: Welcome
ka_GE: გამარჯობა

en: White Label Options
ka_GE: რებრენდინგის პარამეტრები

en: YYYY-MM-DD
ka_GE: წწწწ-თთ-დდ

en: Yearly
ka_GE: ყოველწლიური

en: Yes
ka_GE: კი

en: Your password must have at least
ka_GE: თქვენი პაროლი უნდა შედგებოდეს მინიმუმ

en: backend server
ka_GE: ბექენდ სერვერი

en: database server
ka_GE: მონაცემთა ბაზების სერვერი

en: dns server
ka_GE: dns სერვერი

en: firewall
ka_GE: ფაირვოლი

en: ftp server
ka_GE: ftp სერვერი

en: job scheduler
ka_GE: ამოცანების განრიგი

en: mail server
ka_GE: ელ-ფოსტის სერვერი

en: one or more email addresses
ka_GE: ერთი ან მეტი ელფოსტის მისამართი

en: per account / hour
ka_GE: ანგარიშზე / საათში

en: per domain
ka_GE: დომენზე

en: phpMyAdmin Single Sign On
ka_GE: phpMyAdmin-ზე Single Sign On

en: reverse proxy
ka_GE: რევერს პროქსი

en: url, script or file
ka_GE: ბმული, სკრიპტი ან ფაილი

en: web server
ka_GE: ვებ სერვერი

en: zstd only
ka_GE: მხოლოდ zstd
