hestiacp - en to nl_NL translation catalogue (621 entries)

en: %d DNS record | %d DNS records
nl_NL[0]: %d DNS-record
nl_NL[1]: %d DNS-records

en: %d IP address | %d IP addresses
nl_NL[0]: %d IP adress
nl_NL[1]: %d IP adressen

en: %d IP list | %d IP lists
nl_NL[0]: %d IP lijst
nl_NL[1]: %d IP lijsten

en: %d SSH key | %d SSH keys
nl_NL[0]: %d SSH sleutel
nl_NL[1]: %d SSH sleutel

en: %d access key | %d access keys
nl_NL[0]: %d toegangs sleutel
nl_NL[1]: %d toegangs sleutels

en: %d banned IP address | %d banned IP addresses
nl_NL[0]: %d geblokeerde IP address
nl_NL[1]: %d geblokeerde IP addressen

en: %d day | %d days
nl_NL[0]: %d dag
nl_NL[1]: %d dagen

en: %d firewall rule | %d firewall rules
nl_NL[0]: %d firewall regel
nl_NL[1]: %d firewall regels

en: %d hour | %d hours
nl_NL[0]: %d uur
nl_NL[1]: %d uren

en: %d log record | %d log records
nl_NL[0]: %d logboekrecord
nl_NL[1]: %d logboekrecords

en: %d mail account | %d mail accounts
nl_NL[0]: %d email account
nl_NL[1]: %d email accounts

en: %d mail domain | %d mail domains
nl_NL[0]: %d mail domein
nl_NL[1]: %d mail domeinen

en: %d minute | %d minutes
nl_NL[0]: %d minuut
nl_NL[1]: %d minuten

en: %d month | %d months
nl_NL[0]: %d maand
nl_NL[1]: %d maanden

en: %d object | %d objects
nl_NL[0]: %d object
nl_NL[1]: %d objecten

en: %d package | %d packages
nl_NL[0]: %d pakket
nl_NL[1]: %d pakketen

en: %d user account | %d user accounts
nl_NL[0]: %d gebruikers account
nl_NL[1]: %d gebruikers accounts

en: %d web domain | %d web domains
nl_NL[0]: %d web domein
nl_NL[1]: %d web domeinen

en: %s installed successfully.
nl_NL: %s met success geïnstalleerd

en: %s installer missing.
nl_NL: %s installatieprogramma ontbreekt

en: 1 number
nl_NL: 1 nummer

en: 1 uppercase & 1 lowercase character
nl_NL: 1 hoofdletter & 1 kleine letter

en: 2FA QR Code
nl_NL: 2FA QR code

en: 2FA Reset Code
nl_NL: Account Herstel Code

en: 2FA Token
nl_NL: OTP Pincode

en: 8 characters long
nl_NL: 8 karakters lang

en: Access Key
nl_NL: Toegangs sleutel

en: Access Key ID
nl_NL: Toegangs sleutel id

en: Access Keys
nl_NL: Toegang sleutels

en: Access Log
nl_NL: Toegangs log

en: Access key {%s} has been created successfully.
nl_NL: Access key {%s} is met success aangemaakt

en: Account Recovery Code
nl_NL: Account herstelcode

en: Account Unlocked
nl_NL: Account ontgrendeld

en: Account has been suspended
nl_NL: Account is opgeschort

en: Action
nl_NL: Actie

en: Add Access Key
nl_NL: Voeg toegangs sleutel toe

en: Add Cron Job
nl_NL: Nieuwe Cronjob

en: Add DNS Domain
nl_NL: Domein toevoegen

en: Add DNS Record
nl_NL: DNS Record toevoegen

en: Add DNS Zone
nl_NL: Voeg DNS Zone toe

en: Add Database
nl_NL: Nieuwe database

en: Add FTP account
nl_NL: Nieuw FTP-account

en: Add Firewall Rule
nl_NL: Firewall Regel Toevoegen

en: Add IP Address
nl_NL: IP-adres toevoegen

en: Add IP Address to Banlist
nl_NL: IP-adres Toevoegen aan Banlijst

en: Add IP list
nl_NL: voeg IP lijst toe

en: Add IPset IP List for Firewall
nl_NL: Voeg IPset IP-lijst toe voor Firewall

en: Add Mail Account
nl_NL: Account Toevoegen

en: Add Mail Domain
nl_NL: Domein toevoegen

en: Add Name Server
nl_NL: Voeg Naam Server toe

en: Add Package
nl_NL: Pakket toevoegen

en: Add Record
nl_NL: Voeg Record Toe

en: Add Rule
nl_NL: Regel toevoegen

en: Add SSH Key
nl_NL: Voeg SSH sleutel toe

en: Add User
nl_NL: Gebruiker toevoegen

en: Add Web Domain
nl_NL: Domein toevoegen

en: Add new object
nl_NL: Een object toevoegen

en: Additional FTP account(s)
nl_NL: Extra FTP account(s)

en: Administrator
nl_NL: Beheerder

en: Advanced Details
nl_NL: Extra Details

en: Advanced Options
nl_NL: Geavanceerde Opties

en: Algorithm
nl_NL: Algoritme

en: Aliases
nl_NL: Aliassen

en: Aliases used
nl_NL: Aliassen gebruikt

en: All ports: 0, Range: 80-82, List: 80,443,8080,8443
nl_NL: Alle porten: 0, Range: 80-82, Lijst: 80,443,8080,8443

en: Allow suspended users to create new backups
nl_NL: Sta opgeschorte gebruikers toe om nieuwe back-ups te maken

en: Allow suspended users to log in with read-only access
nl_NL: Sta opgeschorte gebruikers toe om in te loggen met alleen-lezen toegang

en: Allow users to change templates when editing DNS zones
nl_NL: Sta gebruikers om templates te wijzigen tijdens wijzig DNS zones

en: Allow users to change templates when editing web domains
nl_NL: Sta gebruikers om templates te wijzigen tijdens wijzig web domein

en: Allow users to delete log history
nl_NL: Sta gebruikers toe om geschiedenis te wissen

en: Allow users to edit their account details
nl_NL: Sta gebruikers om hun account details te wijzigen

en: Allow users to reset their passwords
nl_NL: Sta gebruikers toe om wachtwoord te herstellen

en: Allow users to view action and login history logs
nl_NL: Sta gebruikers toe om logs te bekijken

en: Allowed IP addresses for API
nl_NL: IP adressen toegestaan voor gebruik van api

en: Alternate
nl_NL: Alternatief

en: An existing backup task is already running, please wait for it to complete.
nl_NL: Er is al een bestaande back-up taak actief, wacht tot deze is voltooid.

en: An existing restoration task is already running. Please wait for it to finish before launching it again.
nl_NL: Er is al een bestaande hersteltaak in uitvoering. Wacht tot deze is voltooid voordat u deze opnieuw opstart.

en: An internal error occurred
nl_NL: Er is een interne error opgetreden

en: Anti-Virus
nl_NL: Antivirus

en: Application Name
nl_NL: Applicatienaam

en: Apply to selected
nl_NL: Toepassen op selectie

en: Are you sure you want to delete %s?
nl_NL: Weet u zeker dat u %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete IP address %s?
nl_NL: Weet u zeker dat u de IP adres {%s} wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete IP list %s?
nl_NL: Weet u zeker dat u de IP lijst {%s} wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete SSH key %s?
nl_NL: Weet u zeker dat u SSH sleutel %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete access key %s?
nl_NL: Weet u zeker dat u toegangs sleutel %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete backup %s?
nl_NL: Weet je zeker dat je reserve kopie {%s} wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete database %s?
nl_NL: Weet je zeker dat je database %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete domain %s?
nl_NL: Weet je zeker dat je domain %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete package %s?
nl_NL: Weet je zeker dat je pakket {%s} wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete record %s?
nl_NL: Weet u zeker dat u record %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete rule %s
nl_NL: Weet u zeker dat u regel %s wilt verwijderen

en: Are you sure you want to delete the logs?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit log wilt wissen?

en: Are you sure you want to delete this cron job?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt verwijderen cron job?

en: Are you sure you want to delete user %s?
nl_NL: Weet u zeker dat u gebruiker %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to leave the page?
nl_NL: Bent u zeker dat u deze pagina wilt verlaten?

en: Are you sure you want to restart %s?
nl_NL: Weet je server dat je %s wilt op nieuw opstarten?

en: Are you sure you want to start service %s?
nl_NL: Weet je het zerk dat je deze %s wilt stoppen?

en: Are you sure you want to stop service %s?
nl_NL: Weet je zeker de %s wilt stoppen?

en: Are you sure you want to suspend %s?
nl_NL: Bent u zeker dat u op te schorten %s?

en: Are you sure you want to suspend database %s?
nl_NL: Weet je zeker dat je database %s wilt opschorten?

en: Are you sure you want to suspend domain %s?
nl_NL: Weet je zeker dat je domain %s wilt opschorten?

en: Are you sure you want to suspend rule #%s?
nl_NL: Weet je zeker dat je regel #%s wilt opschorten?

en: Are you sure you want to suspend this cron job?
nl_NL: Weet je zeker dat je cron job %s wilt opschorten?

en: Are you sure you want to suspend user %s?
nl_NL: Weet je zeker dat je gebruiker %s wilt opschorten?

en: Are you sure you want to unsuspend %s?
nl_NL: Bent u zeker dat u op te schorten %s?

en: Are you sure you want to unsuspend database %s?
nl_NL: Weet je zeker dat je de database %s wilt activeren?

en: Are you sure you want to unsuspend domain %s?
nl_NL: Weet je zeker dat je de domein %s wilt activeren?

en: Are you sure you want to unsuspend rule #%s?
nl_NL: Weet je zeker dat je de regel #%s wilt activeren?

en: Are you sure you want to unsuspend this cron job?
nl_NL: Weet je zeker dat je de cron job %s wilt activeren?

en: Are you sure you want to unsuspend user %s?
nl_NL: Weet je zeker dat je de gebruiker %s wilt activeren?

en: Assigned Domain
nl_NL: Toegewezen domein

en: Assigned User
nl_NL: Toegewezen gebruiker

en: Auth Log
nl_NL: Authenticatie log

en: Authentication
nl_NL: Authenticatie

en: Auto Reply
nl_NL: Automatisch antwoord

en: Auto Update
nl_NL: Automatische update

en: BACKUP
nl_NL: Back-up

en: Back
nl_NL: Terug

en: Backend Pool Mode
nl_NL: Backend Pool Stand

en: Backend Template
nl_NL: Backend Sjabloon

en: Backup Details
nl_NL: Back-up details

en: Backup Exclusions
nl_NL: Backup Uitsluitingen

en: Backups
nl_NL: Back-ups

en: Ban IP Address
nl_NL: IP toevoegen

en: Bandwidth
nl_NL: Bandbreedte

en: Banlist
nl_NL: Banlijst

en: Banned IP Addresses
nl_NL: Geblokeerde IP addressen

en: Basic Options
nl_NL: Basis Options

en: Biennially
nl_NL: Tweejaarlijks

en: Block Malicious IPs
nl_NL: Blokkeer schadelijke IP's

en: CRON
nl_NL: Cron

en: Cache Duration
nl_NL: Cache duur

en: Catch-All Email
nl_NL: Catch-all e-mail

en: Category
nl_NL: Catergorie

en: Certificate has been generated successfully.
nl_NL: Certificaat is met success geneneerd.

en: Changes have been saved.
nl_NL: Wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Charset
nl_NL: Karakterset

en: City
nl_NL: Plaats

en: City / Locality
nl_NL: Plaats

en: Clear
nl_NL: Verwijder

en: Close debug panel
nl_NL: Sluit debug panel

en: Close menu
nl_NL: Sluit menu

en: Code has been expired
nl_NL: Code is verlopen

en: Collapse main menu
nl_NL: Sla menu in

en: Command
nl_NL: Commando

en: Comment
nl_NL: Commentaar

en: Common Account Settings
nl_NL: Algemene account instellingen

en: Compression
nl_NL: Compressie

en: Compression Level
nl_NL: Compressie Level

en: Configure
nl_NL: Configureren

en: Configure Server
nl_NL: Server configureren

en: Confirm
nl_NL: Bevestig

en: Confirm Password
nl_NL: Bevestig wachtwoord

en: Contact Name
nl_NL: Naam contactpersoon

en: Continue
nl_NL: Doorgaan met

en: Country
nl_NL: Land

en: Create Backup
nl_NL: Maak back-up

en: Cron job email reporting has been successfully disabled.
nl_NL: E-mailrapportage van cronjob is succesvol uitgeschakeld

en: Cron job email reporting has been successfully enabled.
nl_NL: E-mailrapportage van cronjob is succesvol ingeschakeld

en: Cron job has been created successfully.
nl_NL: Cron job is met success aangemaakt

en: Current Number of Databases
nl_NL: Huidige aantal Databases

en: Custom Logo
nl_NL: Eigen logo

en: Custom document root
nl_NL: Aangepast document root

en: Custom logo
nl_NL: Eigen logo

en: DB
nl_NL: Databases

en: DKIM Support
nl_NL: DKIM Ondersteuning

en: DNS Records
nl_NL: DNS records

en: DNS Server
nl_NL: DNS server

en: DNS Support
nl_NL: DNS Ondersteuning

en: DNS Sync User
nl_NL: DNS Sync gebruiker

en: DNS Template
nl_NL: DNS Sjabloon

en: DNS Zone
nl_NL: DNS zones

en: DNS Zones
nl_NL: DNS zones

en: DNS zone {%s} has been created successfully.
nl_NL: DNS domein {%s} is met success aangemaakt.

en: Daily
nl_NL: Dagelijks

en: Data Loss Warning!
nl_NL: Data verlies waarschuwing!

en: Data Source
nl_NL: Bron

en: Database Credentials: %s
nl_NL: Database Gegevens %s

en: Database has been created.
    
    Database: {{database}}
    Username: {{username}}
    Password: {{password}}
    SQL Manager: {{dbadmin}}
    
    Best regards,
    
    --
    {{appname}}
nl_NL: Database is aangemaakt.
    
    Database: {{database}}
    Gebruikersnaam: {{username}}
    Wachtwoord: {{password}}
    SQL Manager: {{dbadmin}}
    
    Met vriendelijke groet,
    
    --
    {{appname}}

en: Database {%s} has been created successfully. / {Open %s}
nl_NL: Database {%s} is succesvol gemaakt. / {Open %s}

en: Date
nl_NL: Datum

en: Day
nl_NL: Dag

en: Day of Week
nl_NL: Dag van de Week

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default Language
nl_NL: Standaard Taal

en: Default List Sort Order
nl_NL: Standaard Lijst Sorteer Order

en: Default Name Servers
nl_NL: Standaard Naamservers

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete all notifications
nl_NL: Verwijder alle notificaties

en: Delete notification
nl_NL: Verwijder notificatie

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Directory
nl_NL: Map

en: Disable Automatic Updates
nl_NL: Schakel automatisch updates uit

en: Disable Notifications
nl_NL: Meldingen uitschakelen

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Discard all mail
nl_NL: Wis alle inkomende email

en: Disk
nl_NL: Schijfruimte

en: Display / Hide shortcuts
nl_NL: Beschikbare sneltoetsen weergeven

en: Do not allow other administrators to access Server Settings
nl_NL: Geef andere beheerders geen toegang tot de serverinstellingen

en: Do not allow user to log in to Control Panel
nl_NL: Blokeer toegang tot Control panel voor deze user

en: Do not store forwarded mail
nl_NL: Doorgestuurde e-mail niet opslaan

en: Domain
nl_NL: Domein

en: Domain {%s} has been created successfully.
nl_NL: Domein {%s} is met success aangemaakt.

en: Domains
nl_NL: Domeinen

en: Download Database
nl_NL: Download de database

en: Download of remote backup file has been scheduled.
nl_NL: Download van externe back-up bestand is gepland.

en: Duplicate
nl_NL: Kopieer

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Backup Exclusions
nl_NL: Bewerk Back-up Uitsluitingen

en: Edit Cron Job
nl_NL: Cronjob bewerken

en: Edit DNS Domain
nl_NL: DNS Domein bewerken

en: Edit DNS Record
nl_NL: DNS record bewerken

en: Edit Database
nl_NL: Bewerk database

en: Edit Domain
nl_NL: Domein bewerken

en: Edit Firewall Rule
nl_NL: Firewall regel bewerken

en: Edit IP Address
nl_NL: IP-Adres Bewerken

en: Edit Mail Account
nl_NL: E-mailaccount Aanpassen

en: Edit Mail Domain
nl_NL: Wijzig e-maildomein

en: Edit Package
nl_NL: Wijzig pakket

en: Edit User
nl_NL: Gebruiker bewerken

en: Edit Web Domain
nl_NL: Wijzig Web Domein

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Credentials: %s@%s
nl_NL: E-mail aanmeldgegevens: %s@%s

en: Email Subject
nl_NL: Email onderwerp

en: Email login credentials to:
nl_NL: E-mail inloggegevens naar:

en: Enable API access
nl_NL: Schakel API toegang in

en: Enable Automatic Updates
nl_NL: Schakel automatisch updates in

en: Enable DNSSEC
nl_NL: Schakkel DNSSEC

en: Enable FastCGI cache
nl_NL: Schakel FastCGI Cache in

en: Enable HTTP Strict Transport Security (HSTS)
nl_NL: Inschakelen van HTTP strikte Transport Security (HSTS)

en: Enable Notifications
nl_NL: Meldingen inschakelen

en: Enable SSL for this domain
nl_NL: SSL voor dit domein inschakelen

en: Enable automatic HTTPS redirection
nl_NL: Automatische HTTPS omleiding inschakelen

en: Enable debug mode
nl_NL: Schakel debug mode in

en: Enable domain redirection
nl_NL: Schakel domain doorsturing in

en: Enable legacy API access
nl_NL: Schakel Legacy API toegang in

en: Enable preview features
nl_NL: Schakel preview features in

en: Enable two-factor authentication
nl_NL: Schakel tweestapsverificatie in

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Enabled PHP Versions
nl_NL: Ingeschakelde PHP Versies

en: Enabled for admin
nl_NL: Ingeschakeld voor admin

en: Enabled for all users
nl_NL: Ingeschakeld voor alle gebruikers

en: Enforce subdomain ownership
nl_NL: Dwing eigendom van het subdomein af

en: Enter focused element
nl_NL: Enter gefocust element

en: Error
nl_NL: Foutmelding

en: Error Log
nl_NL: Fouten Log

en: Error code: %s
nl_NL: Foutcode: %s

en: Error: %s update failed.
nl_NL: Error: %s update mislukt

en: Error: Hestia did not return any output.
nl_NL: Foutmelding: Hestia gaf geen melding

en: Error: unable to copy package.
nl_NL: Fout: kan pakket niet kopiëren.

en: Error: unknown record ID.
nl_NL: Fout: onbekende record ID.

en: Every %s days
nl_NL: Alle %s dagen

en: Every %s hours
nl_NL: Elke %s uren

en: Every %s minutes
nl_NL: Elke %s minuten

en: Every %s months
nl_NL: Iedere %s maanden

en: Every day
nl_NL: Elke dag

en: Every even day
nl_NL: Elke even dag

en: Every even month
nl_NL: Elke even maand

en: Every hour
nl_NL: Elk uur

en: Every minute
nl_NL: Elke minuut

en: Every month
nl_NL: Elke maand

en: Every odd day
nl_NL: Elke oneven dag

en: Every odd month
nl_NL: Elke oneven maand

en: Expand main menu
nl_NL: Klap menu uit

en: Expiration Date
nl_NL: Vervaldatum

en: Expire
nl_NL: Loopt af

en: FTP Account Credentials: %s
nl_NL: FTP accountaanmeldgegevens: %s

en: FTP account has been created and ready to use.
    
    Hostname: {{domain}}
    Username: {{username}}
    Password: {{password}}
    
    Best regards,
    
    --
    {{appname}}
nl_NL: FTP account is aangemaakt en klaar voor gebruik.
    
    Hostname: {{domain}}
    Gebruikersnaam: {{username}}
    Wachtwoord: {{password}}
    
    Met vriendelijke groet,
    
    --
    {{appname}}

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Field "%s" can not be blank.
nl_NL: Veld "%s" kan niet leeg zijn.

en: File Manager
nl_NL: Bestandsbeheer

en: File Name
nl_NL: Bestandsnaam

en: File System Disk Quota
nl_NL: Bestandssysteem schijfquotum

en: File manager
nl_NL: Bestand beheer

en: Firewall Rules
nl_NL: Firewall regels

en: Focus on search
nl_NL: Focus op zoek

en: For example
nl_NL: Bijvoorbeeld

en: Forgot Password
nl_NL: Wachtwoord Vergeten

en: Forgot Token
nl_NL: Verwijder token

en: Forward to
nl_NL: Doorsturen naar

en: Forwarding
nl_NL: Doorsturen

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Generate
nl_NL: Genereren

en: Generate Self-Signed SSL Certificate
nl_NL: Genereer Self-Signed SSL-certificaat

en: Global SMTP Relay
nl_NL: Globale SMTP relay

en: Go to BACKUP list
nl_NL: Ga naar BACKUP lijst

en: Go to CRON list
nl_NL: Ga naar CRON lijst

en: Go to DB list
nl_NL: Ga naar DATABASES lijst

en: Go to DNS list
nl_NL: Ga naar DNS lijst

en: Go to MAIL list
nl_NL: Ga naar MAIL lijst

en: Go to WEB list
nl_NL: Ga naar WEBSITES lijst

en: Hello {{name}},
    
    To reset your {{appname}} password, please follow this link:
    https://{{hostname}}/reset/?action=confirm&user={{user}}&code={{resetcode}}
    
    Alternatively, you may go to https://{{hostname}}/reset/?action=code&user={{user}} and enter the following reset code:
    {{resetcode}}
    
    If you did not request password reset, please ignore this message and accept our apologies.
    
    Best regards,
    
    --
    {{appname}}
nl_NL: Hallo {{name}},
    
    Om het {{appname}} wachtwoord te resetten, volg de volgende link:
    https://{{hostname}}/reset/?action=confirm&user={{user}}&code={{resetcode}}
    
    Als alternatief kun je naar https://{{hostname}}/reset/?action=code&user={{user}} en voer de volgende reset code in:
    {{resetcode}}
    
    Als je geen wachtwoord hebt aangevraagd, negeer dit bericht en accepteer onze excuses.
    
    Met vriendelijke groet,
    
    --
    {{appname}}

en: Hello {{name}},
    
    Your account has been created and ready to use.
    
    https://{{hostname}}/login/
    Username: {{user}}
    Password: {{password}}
    
    Best regards,
    
    --
    {{appname}}
nl_NL: Hallo {{name}},
    
    Je account is aangemaakt en klaar voor gebruik.
    
    https://{{hostname}}/login/
    Gebruikersnaam: {{user}}
    Wachtwoord: {{password}}
    
    Met vriendelijke groet,
    
    --
    {{appname}}

en: Help
nl_NL: Hulp

en: Hestia core package
nl_NL: Hestia kern pakket

en: Hide Certificate
nl_NL: Verberg Certificaat

en: Hide account from other administrators
nl_NL: Verberg account voor andere adminstrators

en: Hide link to Documentation
nl_NL: Verberg link naar documentatie

en: Hostname
nl_NL: Hostnaam

en: Hour
nl_NL: Uur

en: Hourly
nl_NL: Ieder uur

en: IMAP Settings
nl_NL: IMAP instellingen

en: IP Address
nl_NL: IP adres

en: IP Address / IPset IP List
nl_NL: IP Adres / IPset IP lijst

en: IP Addresses
nl_NL: IP Adressen

en: IP List Name
nl_NL: IP List Naam

en: IP Version
nl_NL: IP Versie

en: IP address has been banned successfully.
nl_NL: IP adres is succesvol geblokeerd.

en: IP address {%s} has been created successfully.
nl_NL: Ip address {%s} is met success aangemaakt.

en: IP list has been created successfully.
nl_NL: IP list is met success aangemaakt.

en: IP or Value
nl_NL: IP of Waarde

en: IPs
nl_NL: IP's

en: IPset IP Lists
nl_NL: IPset IP-lijsten

en: ISO 3166-1 alpha-2 two-letter code
nl_NL: ISO 3166-1 alpha-2 twee-letterige code

en: If the aliases changes, Let's Encrypt will obtain a new SSL certificate.
nl_NL: Als de aliassen veranderen, Zal er via Let's Encrypt een nieuw SSL-certificaat verkrijgen.

en: Inactive session timeout
nl_NL: Time-out voor inactieve sessie

en: Inactive session timeout can not lower than 1 minute.
nl_NL: Time-out voor inactieve sessie mag niet korter zijn dan 1 minuut

en: Info (read-only mode): Crontab can only be edited via SSH.
nl_NL: Info (modus alleen-lezen): Crontab kan alleen worden bewerkt via SSH.

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Install %s
nl_NL: Installeer %s

en: Invalid or missing 2FA token
nl_NL: Ongeldige of missende 2FA token

en: Invalid username or code
nl_NL: Verkeerde gebruikersnaam of code

en: Invalid username or password
nl_NL: Verkeerde gebruikersnaam en/of wachtwoord

en: Issued By
nl_NL: Uitgegeven door

en: Issued To
nl_NL: Uitgegeven aan

en: It is strongly advised to {create a standard user account} before adding %s to the server due to the increased privileges the admin account possesses and potential security risks.
nl_NL: Het wordt ten zeerste aangeraden om {create a standard user account} voor het toevoegen van %s aan de server door de toegenomen privileges die de beheerdersaccount heeft en potentiële beveiligingsrisico's.

en: It may take a few minutes to save your changes. Please wait until the process has completed and do not refresh the page.
nl_NL: Het kan een paar minuten duren om uw wijzigingen op te slaan. Wacht tot het proces is voltooid en ververs de pagina niet.

en: Jobs
nl_NL: Taken

en: Key Size
nl_NL: Sleutelgrootte

en: Key Type / Flag
nl_NL: Key Type / Vlag

en: Language
nl_NL: Taal

en: Last 70 lines of %s.%s.log
nl_NL: Laatste 70 lijnen van %s.%s.log

en: Limit
nl_NL: Limiet

en: Load Average
nl_NL: Gemiddelde Belasting

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: Local Backup
nl_NL: Lokale Backup

en: Log in
nl_NL: Inloggen

en: Log in as
nl_NL: Log in als

en: Log out
nl_NL: Uitloggen

en: Logged in as
nl_NL: Ingelogd in als

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Login History
nl_NL: Login Geschiedenis

en: Login screen style
nl_NL: Login scherm stijl

en: Logs
nl_NL: Geschiedenis

en: MAIL
nl_NL: E-mail

en: Mail
nl_NL: E-mail

en: Mail Accounts
nl_NL: E-mail Accounts

en: Mail Domain
nl_NL: Email Domein

en: Mail Domains
nl_NL: E-mail Domeinen

en: Mail Server
nl_NL: Mail server

en: Mail Support
nl_NL: Mail Ondersteuning

en: Mail account has been created.
    
    Common Account Settings:
    Username: {{account}}@{{domain}}
    Password: {{password}}
    Webmail: {{webmail}}
    Hostname: {{hostname}}
    
    IMAP Settings
    Authentication: Normal Password
    SSL/TLS: Port 993
    STARTTLS: Port 143
    No encryption: Port 143
    
    POP3 Settings
    Authentication: Normal Password
    SSL/TLS: Port 995
    STARTTLS: Port 110
    No encryption: Port 110
    
    SMTP Settings
    Authentication: Normal Password
    SSL/TLS: Port 465
    STARTTLS: Port 587
    No encryption: Port 25
    
    Best regards,
    
    --
    {{appname}}
nl_NL: Email account is aangemaakt.
    
    Algemene Account Instellingen:
    Gebruikersnaam: {{account}}@{{domain}}
    Wachwoord: {{password}}
    Webmail: {{webmail}}
    Hostnaam: {{hostname}}
    
    IMAP Instellingen
    Authentication: Normal Password
    SSL/TLS: Port 993
    STARTTLS: Port 143
    Geen encryptie: Port 143
    
    POP3 Settings
    Authentication: Normal Password
    SSL/TLS: Port 995
    STARTTLS: Port 110
    Geen encryptie: Port 110
    
    SMTP Settings
    Authentication: Normal Password
    SSL/TLS: Port 465
    STARTTLS: Port 587
    Geen encryptie: Port 25
    
    Met vriendelijke groet,
    
    --
    {{appname}}

en: Mail account {%s@%s} has been created successfully.
nl_NL: Mail account {%s@%s} is aangemaakt.

en: Mail domain {%s} has been created successfully.
nl_NL: Mail domein {%s} is met success aangemaakt.

en: Manage SSH Keys
nl_NL: Beheer SSH Sleutels

en: Mar
nl_NL: Mrt

en: Maximum %s characters length, including prefix
nl_NL: Maximaal %s karakters lang, inclusief prefix

en: Maximum Number of Databases
nl_NL: Maximale aantal Databases

en: May
nl_NL: Mei

en: Memory
nl_NL: Geheugen

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Minute
nl_NL: Minuut

en: Minutes
nl_NL: Minuten

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Month
nl_NL: Maand

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: More info
nl_NL: Meer informatie

en: Move backward through top menu
nl_NL: Beweeg terug door topmenu

en: Move down through elements list
nl_NL: Beweeg omlaag door elementen lijst

en: Move forward through top menu
nl_NL: Beweeg vooruit door topmenu

en: Move up through elements list
nl_NL: Beweeg omhoog door elementen lijst

en: MySQL Support
nl_NL: MySQL Ondersteuning

en: NAT IP Association
nl_NL: NAT IP-associatie

en: NGINX cache has been purged successfully.
nl_NL: NGINX cache is met success verwijderd

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name Servers
nl_NL: Naam Servers

en: Nameserver 1
nl_NL: Naamserver 1

en: Nameserver 2
nl_NL: Naamserver 2

en: Netmask
nl_NL: Netmasker

en: Network
nl_NL: Netwerk

en: New Password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No
nl_NL: Nee

en: No aliases
nl_NL: Geen aliassen

en: No encryption
nl_NL: Geen encryptie

en: No exclusions
nl_NL: Geen uitsluitingen

en: No notifications
nl_NL: Geen meldingen

en: Normal password
nl_NL: Normaal wachtwoord

en: Not After
nl_NL: Niet na

en: Not Before
nl_NL: Niet voor

en: Notifications
nl_NL: Meldingen

en: Oct
nl_NL: Okt

en: Old Style
nl_NL: Oude stijl

en: One or more email addresses
nl_NL: Eén of meerdere e-mailadressen

en: Open debug panel
nl_NL: Open debug paneel

en: Operating System
nl_NL: Besturing Systeem

en: Optional
nl_NL: Optioneel

en: Options
nl_NL: Opties

en: Organization
nl_NL: Organisatie

en: Overall Statistics
nl_NL: Alle Statistieken

en: Owner
nl_NL: Eigenaar

en: PHP CLI Version
nl_NL: PHP CLI versie

en: POP3 Settings
nl_NL: POP3 instellingen

en: Package
nl_NL: Pakket

en: Package Name
nl_NL: Pakketnaam

en: Package Names
nl_NL: Pakket namen

en: Package {%s} has been created successfully.
nl_NL: Paket {%s} is met success aangemaakt.

en: Packages
nl_NL: Pakketten

en: Partially implemented
nl_NL: Gedeeltelijk geïmplementeerd

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password Reset at %s
nl_NL: Wachtwoord reset om %s

en: Password does not match the minimum requirements.
nl_NL: Het wachtwoord komt voldoet niet aan de minimumvereisten.

en: Password reset code has been sent to your email address
nl_NL: Wachtwoord herstel koppeling is verzonden naar uw e-mailadres

en: Password reset instructions have been sent to the email address associated with this account.
nl_NL: Wachtwoord reset instructies zijn verzonden naar het email adress gelinkt met did account

en: Passwords do not match
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Path
nl_NL: Pad

en: Permissions
nl_NL: Rechten

en: Please enter a valid contact name.
nl_NL: Voer een geldige naam in.

en: Please enter a valid email address.
nl_NL: Vul een geldig e-mailadres in.

en: Please make sure ~/web/%s/public_html is empty!
nl_NL: Controleer of ~/web/%s/public_html leeg is

en: Please scan the code below in your 2FA application
nl_NL: Scan de onderstaande code in uw 2FA-applicatie

en: Please wait 15 minutes before sending a new request.
nl_NL: Wacht 15 minuten voor het versturen van een nieuwe aanvraag

en: Point to
nl_NL: Wijs naar

en: Policies
nl_NL: Beleid

en: Policy
nl_NL: Beleid

en: Port
nl_NL: Poort

en: PostgreSQL Support
nl_NL: PostgreSQL ondersteuning

en: Prefix %s will be added to username automatically
nl_NL: Voorvoegsel %s wordt automatisch toegevoegd aan gebruikersnaam

en: Prefix %s will be automatically added to database name and database user
nl_NL: Voorvoegsel %s zal automatisch worden toegevoegd aan de database naam en gebruiker

en: Prevent CSRF
nl_NL: Voorkom CSRF

en: Preview
nl_NL: Bezichtiging

en: Preview Features
nl_NL: Beta functies

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Production Release
nl_NL: Productie-release

en: Proxy Extensions
nl_NL: Proxy Extensies

en: Proxy Support
nl_NL: Proxy Ondersteuning

en: Proxy Template
nl_NL: Proxy Sjabloon

en: Public Key
nl_NL: Publieke sleutel

en: Purge NGINX Cache
nl_NL: Wis NGINX Cache

en: Quick Install App
nl_NL: Snelle Installatie App

en: Quota
nl_NL: Quotum

en: RAM
nl_NL: Geheugen

en: Ranges and lists are acceptable
nl_NL: Bereiken en lijsten zijn toegestaan

en: Rate Limit
nl_NL: Rate Limiet

en: Rebuild
nl_NL: Herbouwen

en: Rebuild All
nl_NL: Herbouw alles

en: Rebuild Cron Jobs
nl_NL: Herbouw Cron Jobs

en: Rebuild DNS Zones
nl_NL: Herbouw DNS Zones

en: Rebuild Databases
nl_NL: Herbouw Databases

en: Rebuild Mail Domains
nl_NL: Herbouw Mail Domeinen

en: Rebuild User Profile
nl_NL: Herbouw Gebruikers Profiel

en: Rebuild Web Domains
nl_NL: Herbouw Web Domeinen

en: Record {%s.%s} has been created successfully.
nl_NL: Record {%s.%s} is aangemaakt.

en: Redirect visitors to %s
nl_NL: Stuur bezoeker to naar %s

en: Redirect visitors to a custom domain or web address
nl_NL: Stuur bezoekers door naar een aangepast domain of web adres

en: Refresh
nl_NL: Ververs

en: Refresh IP Addresses
nl_NL: Verniew IP adressen

en: Reject Spam
nl_NL: Weiger Spam

en: Release
nl_NL: Uitgave

en: Remote Backup
nl_NL: Externe Backup

en: Reset
nl_NL: Herstellen

en: Reset Code
nl_NL: Herstelcode

en: Restart
nl_NL: Herstart

en: Restart "%s" failed
nl_NL: Herstart "%s" mislukt

en: Restore
nl_NL: Herstel

en: Restore All
nl_NL: Herstel alles

en: Restrict access to read-only for other administrators
nl_NL: Beperk toegang tot read-only voor andere administrators

en: Role
nl_NL: Rol

en: Rule has been created successfully.
nl_NL: Regel is met success aangemaakt.

en: Run Command
nl_NL: Voer commando uit

en: Runtime
nl_NL: looptijd

en: SMTP Settings
nl_NL: SMTP instellingen

en: SSH Access
nl_NL: SSH Toegang

en: SSH Key
nl_NL: SSH sleutels

en: SSH Key already exists.
nl_NL: SSH sleutel bestaal al

en: SSH Key has been created successfully.
nl_NL: SSH Sleutel is met success aangemaakt.

en: SSH Keys
nl_NL: SSH-sleutels

en: SSL Certificate
nl_NL: SSL Certificaat

en: SSL Certificate Authority / Intermediate
nl_NL: SSL Certificeringsinstantie / Tussenpersoon

en: SSL Domains
nl_NL: SSL domein

en: SSL Private Key
nl_NL: SSL Privé sleutel

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save form
nl_NL: Formulier opslaan

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search Results
nl_NL: Zoekresultaten

en: Secret Key
nl_NL: Geheime toegangs sleutel

en: Security
nl_NL: Beveiliging

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select all
nl_NL: Selecteer alles

en: Send FTP credentials to email
nl_NL: Stuur FTP inloggegevens naar e-mailadres

en: Send email notification when an update has been installed
nl_NL: Stun een email notification waneer een update is geïnstalleerd

en: Send update installation log by email
nl_NL: Verstuur installatielogboek via e-mail na de update

en: Send welcome email
nl_NL: Verstuur welkom email

en: Sender Email Address
nl_NL: E-mailadres van afzender

en: Sender Name
nl_NL: Afzendernaam

en: Server settings
nl_NL: Server instellingen

en: Service
nl_NL: Dienst

en: Services
nl_NL: Diensten

en: Set as default language for all users
nl_NL: Stel in als standaardtaal voor alle gebruikers

en: Set as selected theme for all users
nl_NL: Stel in als standaard thema voor alle gebruikers

en: Setup
nl_NL: Installeer

en: Shared
nl_NL: Gedeeld

en: Shortcuts
nl_NL: Snelkoppelingen

en: Show Certificate
nl_NL: Laat certificaat zien

en: Show Per User
nl_NL: Toon Per Gebruiker

en: Signature
nl_NL: Handtekening

en: Size
nl_NL: Groote

en: Sort by
nl_NL: Sorteer op

en: Sort items
nl_NL: Sorteer items

en: Start "%s" failed
nl_NL: Start "%s" mislukt

en: State
nl_NL: Staat / Provincie

en: State / Province
nl_NL: Staat / Provincie

en: Statistics
nl_NL: Statistieken

en: Statistics Authorization
nl_NL: Vereis Autorisatie webstatistieken

en: Status code
nl_NL: Statuscode

en: Stop "%s" failed
nl_NL: Stop %s mislukt

en: Strict
nl_NL: Streng

en: Submit
nl_NL: Versturen

en: Success
nl_NL: Succes

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Support CIDR format
nl_NL: Ondersteuning CIDR formaat

en: Supported variables
nl_NL: Ondersteunde variabelen

en: Suspend
nl_NL: Opschorten

en: Suspend All
nl_NL: Alles stoppen

en: Suspended
nl_NL: Opgeschort

en: Sync Error document templates on user rebuild
nl_NL: Sync Foutdocumentsjablonen bij de wederopbouw van de gebruiker

en: Sync Skeleton templates
nl_NL: Synchroniseer Skelet templates

en: System
nl_NL: Systeem

en: System Administrator account
nl_NL: Systeem Administrator account

en: System PHP Version
nl_NL: Systeem PHP versie

en: System Protection
nl_NL: Systeem berscherming

en: Target domain or URL
nl_NL: Doel domein of URL

en: Task Monitor
nl_NL: Taak monitor

en: Task has been added to the queue. You will receive an email notification when your backup is ready for download.
nl_NL: Taak is toegevoegd aan de wachtrij. U zult een e-mail ontvangen wanneer uw backup is voltooid.

en: Task has been added to the queue. You will receive an email notification when your restore has been completed.
nl_NL: Taak is toegevoegd aan de wachtrij. U zult een e-mail ontvangen wanneer uw herstel is voltooid.

en: Template
nl_NL: Sjabloon

en: The system is going down for reboot NOW!
nl_NL: Het systeem gaat NU herstarten!

en: Theme
nl_NL: Thema

en: There are currently no IP lists defined.
nl_NL: Er zijn op dit moment geen ip lijsten gedefineerd

en: There are currently no banned IP addresses.
nl_NL: Er zijn momenteel geen geblokeerde IP adressen.

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Time Zone
nl_NL: Tijdzone

en: Title
nl_NL: Titel

en: To enable Let's Encrypt SSL, ensure that DNS records exist for mail.%s and %s!
nl_NL: Om Lets Encrypt SSL te activeer controleer or DNS records bestaan voor mail.%s en %s!

en: Triennially
nl_NL: Driejaarlijks

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Two-factor Authentication
nl_NL: Twee-factor-authenticatie

en: Two-factor authentication is now turned off for your account.<br><br>You may now proceed to log in.
nl_NL: Tweestapsverificatie is nu uitgeschakeld voor uw account.<br><br>U kunt nu doorgaan met inloggen.

en: Type directory name, one per line. To exlude all dirs use *
nl_NL: Typ de map naam één per regel. Om alle mappen uit te sluiten, gebruik *

en: Type domain name, one per line. To exclude all domains use *. To exclude specific accounts use following format: domain.tld:info:support:postmaster
nl_NL: Type domeinnaam, één per regel. Om alle domeinen uit te sluiten, gebruik *. Om specifieke account uit te sluiten: domain.tld:info:support:postmaster

en: Type domain name, one per line. To exclude all domains use *. To exclude specific dirs use following format: domain.tld:public_html/cache:public_html/tmp
nl_NL: Type domeinnaam, één per regel. Om alle domeinen uit te sluiten, gebruik *. Om specifieke schrijfformaten uit te sluiten: domain.tld:public_html/cache:public_html/tmp

en: Type full database name, one per line. To exclude all databases use *
nl_NL: Typ de volledige databasenaam één per regel. Om alle databases uit te sluiten, gebruik *

en: USER
nl_NL: Gebruiker

en: Unable to add database!
nl_NL: Het is niet mogelijk om nog een database toe te voegen!

en: Unable to add database! Limit reached!
nl_NL: Limiet bereikt! Het is niet mogelijk om nog een database toe te voegen!

en: Unable to install %s, %s is not available.
nl_NL: Niet instaat om %s te installeren, %s is niet beschikbaar

en: Unlimited
nl_NL: Onbeperkt

en: Unlock Account
nl_NL: Ontgrendel Account

en: Unsave form
nl_NL: Formulier ongedaan maken

en: Unsupported hash method
nl_NL: Niet ondersteunde hash methode

en: Unsuspend
nl_NL: Heractiveren

en: Unsuspend All
nl_NL: Alles ongedaan maken

en: Update Usage Counters
nl_NL: Update gebruik tellers

en: Update logo
nl_NL: Logo bijwerken

en: Upload the files to %s
nl_NL: Bestanden uploaden naar %s

en: Uptime
nl_NL: Up-time

en: Use IP address allow list for login attempts
nl_NL: Beperk toegang ip adressen voor login pogingen

en: Use Let's Encrypt to obtain SSL certificate
nl_NL: Gebruik Let's Encrypt om een SSL-certificaat te verkrijgen

en: Use local-part without domain name
nl_NL: Gebruik lokaal deel zonder domeinnaam

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User Directory
nl_NL: Gebruikersdirectory

en: User {%s} has been created successfully. / {Log in as %s}
nl_NL: Gebruiker {%s} is met success aangemaakt. / {Login als %s}

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Version
nl_NL: Versie

en: View
nl_NL: Bekijk

en: View Public DNSSEC Key
nl_NL: Bekijk Publieke DNSSEC Sleutel

en: Visit
nl_NL: Bezoek

en: WEB
nl_NL: WEBSITES

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Warning! Last chance to save secret key!
nl_NL: Waarschuwing! Laatste kans om the geheime toegangs sleutel op te slaan!

en: Web Aliases
nl_NL: Web Aliassen

en: Web Domain
nl_NL: Web Domein

en: Web Domains
nl_NL: Web Domeinen

en: Web Server
nl_NL: Web server

en: Web Statistics
nl_NL: Web Statistieken

en: Web Template
nl_NL: Web Sjabloon

en: Webmail Client
nl_NL: Webmail client

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Weekdays (5 days)
nl_NL: Weekdagen (5 dagen)

en: Weekend (2 days)
nl_NL: Weekend (2 dagen)

en: Weekly
nl_NL: Wekelijks

en: Welcome
nl_NL: Welkom

en: Welcome to %s
nl_NL: Welkom bij %s

en: White Label
nl_NL: White label

en: White Label Options
nl_NL: White Label-instellingen

en: YYYY-MM-DD
nl_NL: DD-MM-YYYY

en: Yearly
nl_NL: Jaarlijks

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You are logged out, please log in again.
nl_NL: U bent uitgelogd. Gelieve opnieuw in te loggen.

en: Your password must have at least
nl_NL: Je wachtwoord moet minimaal voldoen aa

en: Your web folder already has files uploaded to it. The installer will overwrite your files and/or the installation might fail.
nl_NL: Je web map bevat al geüploade bestanden. De installer zal deze bestanden overschrijven en/of the installatie kan mislukken

en: a database
nl_NL: een database

en: a dns domain
nl_NL: een dns domain

en: a mail domain
nl_NL: een email domein

en: a web domain
nl_NL: een web domein

en: brute-force protection
nl_NL: brute force bescherming

en: email / hour / account
nl_NL: e-mail / uur / account

en: email spam filter
nl_NL: e-mail spam filter

en: job scheduler
nl_NL: Cron planner

en: one or more email addresses
nl_NL: Eén of meerdere e-mailadressen

en: per account / hour
nl_NL: per account / uur

en: per domain
nl_NL: per domein

en: phpMyAdmin Single Sign On
nl_NL: phpMyAdmin automatische inlog

en: url, script or file
nl_NL: url, script of file

en: zstd only
nl_NL: Alleen zstd
